Plastové obaly DVD+18gb

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 14. 11. 2006 11:08

Já Tě chápu,jen se v tom smazává hodně podstatný rozdíl.Mě by třeba nebavilo číst papírové doupě u kompu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 11. 2006 11:16

jezek píše:Já Tě chápu,jen se v tom smazává hodně podstatný rozdíl.Mě by třeba nebavilo číst papírové doupě u kompu.d/quote]

Tak by sis to vytiskl :D :wink:
No tak ne no, byl to jen takový nápad, aby se mi papírový časopisy nehromadily doma ve skříni.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Berzeger 14. 11. 2006 13:34

blbej napad. tecka. howgh.
:lol:
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 14. 11. 2006 13:36

No tak blbý rozhodně nebyl.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Vodny 14. 11. 2006 16:16

Neřekl bych že je to blbej nápad, spíš bych to bral jako doplněk papírového Doupěte.
Bez papíru to nejde. Už tak sedíme u počítačů několik hodin denně a ještě k tomu si číst Doupě z obrazovky je nesmysl. Dalo by se to využít jako příloha na DVD. Když potřebuju mrknout na starší recenzi nebo nějaký zajímavý článek, otevřu Doupe.pdf a je to. Místo toho abych běžel šest pater dolů do sklepa a tam lovil mezi všemi časopisy. To by šlo.
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 11. 2006 16:37

Já jsem na tom jak Ježek že by se mi nechtělo číst doupě z monitoru...papír má něco do sebe a do vany si PC nedám :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod davee 14. 11. 2006 20:17

Vodny: Tu pruhy v tvem podpisu bych byt tebou odstranil - nejsou zde povoleny...
neboj já si toho jako mod všiml takže si to pořeším sám :wink: PSK
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Berzeger 14. 11. 2006 23:14

pak nejaky dobrak bude ty pdf sharovat na p2p, jako to dela hromada lidi s Computerem a nikdo si to nebude kupovat :lol: jen tak dal :lol:
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 15. 11. 2006 06:35

Prostě papír je papír,ať si kdo chce co chce říká.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 11. 2006 09:00

Berzeger píše:pak nejaky dobrak bude ty pdf sharovat na p2p, jako to dela hromada lidi s Computerem a nikdo si to nebude kupovat :lol: jen tak dal :lol:

To můžu udělat stejně. Stačí dobrý scanner a nějaký lepší pdf convertor s možností přidávat stránky do již hotového PDF.

Jen na upřesnění:
Však já to celou dobu myslel jen jako alternativu k papíru - v trafice by bylo papírové Doupě s DVD, papírové Doupě bez DVD a samotné DVD s Doupětem v PDF.
A už stačí :wink: Byl to jen takový nápad, který mi nepřišel až zas tak nepoužitelný. No co, všechny geniální objevy byly zpočátku nepochopeny :twisted:
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 15. 11. 2006 09:35

Bohužel to, milý vynálezče;), není možné ani z technického hlediska (DVD se uzavírá dřív než časopis), ani z hlediska poptávky (opravdu neznám příliš mnoho lidí, kteří by šli do trafiky s notebookem, aby si něco přečetli), a konec konců ani z obchodního hlediska (logičtější by pak bylo prodávat ty pdfka normálně přes net).

Každopádně vytrvej ve svém úsilí, vynálezců a lidí, s originálními nápady, je málo!!!
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Víťa Slayer 22. 11. 2006 10:25

Ale nicméně žádný vynález není, aby se Doupě v el.podobě (byť ne zrovna aktuální číslo) objevovalo jako příloha DVD, takhle to běžně dělá většina časopisů. Co se týče obalů k DVD, diskuze proběhla (viz vlákno "Žiadosť o obaly DVD v PDF" popř. dřívější z podzimu 2005) prakticky bez výsledku (i když díky alespoň za těch pár obalů) a problém se táhne dál. Očekával jsem nějaké systémové řešení v podobě archivu starších na DVD a příloh pro akt. číslo v PDF jak u těch obalů o které jsou předplatitelé ochuzeni, tak i starší čísla časopisů, které si předplatitelé mohou stáhnout z internetu na http://klub.cpress.cz/passport/UserLogin.aspx (i na tuto možnost jsem narazil náhodou, ale obaly DVD to neřeší). Protože jsem se ničeho takového po víc než roce nedočkal, využil jsem poslední možnosti, kterou jako čtenář mám a to neobnovit předplatné, kupovat na stánku a to pouze jen čísla, která mě zaujmou. Víťa
Víťa Slayer

Odeslat příspěvekod Víťa Slayer 22. 11. 2006 10:39

Raider píše:Když chcete plastovou krabičku tak si ji kupte:)))/quote]

ale ty mi k nim dodáš ty booklety jo, chytráku ;-)
Víťa Slayer

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 22. 11. 2006 10:43

Chystáme projekt webové homepage časopisu, kde by mělo být vše přehledně a srozumitelně na jednom místě. O změnu balení DVD přílohy usilujeme, ale prioritu momentálně mají jiná vylepšení, mj. enginu a další.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod OCELOTR 22. 11. 2006 15:38

Peter S. Kenedy píše:EDIT:TAk já zas nedám dopustit na papírové časáky...čtení ve vaně to je lahoda :mrgreen:r/quote]

Já se tam hlavně koupu :wink:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka