Plastové obaly DVD+18gb

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Raider 9. 11. 2006 12:51

Když chcete plastovou krabičku tak si ji kupte:))
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majorus 9. 11. 2006 12:54

SCobra píše:Neřešte to, pane, tohle nemá řešení... :wink:k/quote]

polevím z vysokejch otáček, pohoda klídek a tabáček...no nic, už mlčim :mrgreen:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod JohnDellinger 10. 11. 2006 10:22

Hovori vam nieco pojem znizovanie nakladov?
Folie sa vam nepacia, ale ako by sa vam pacilo zvysenie ceny casopisu?
JohnDellinger
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gulde 10. 11. 2006 11:30

SCobra píše:
Peter S. Kenedy píše:A s těmi dvěmi DVD je to asi tak že za 100Kč časopis plus 2 DVD to by jsi chtěl už asi moc..se podívej kolik stojí LEVEL a SCORE a kolik Doupěl/quote]
Tak 2 DVD bez časopisu :mrgreen: Za 100,- by mi to stačilo :wink: Všechno (články) by mohlo být v elektronický podobě na DVD. Takovou možnost žádný z časopisů nenabízí. Mě už se totiž ty papírový časopisy začínaj v poličce dost tlačit (brzo se nevejdou a pak to bude řežba... Level vs. Score vs. Doupě vs. GameStar :twisted: )E/quote]

To už neni časopis, to už je diskmag, a děkujme budhovi za to že to tak není u Doupěte :twisted: .

A ty folie, to je fakt tragédie, DVD z toho věčně vypadávají, proč nejsou normální papírové obaly jako měl třeba GameStar(snad to nebylo kvůli nim že zkrachovaly :lol: ), nebo alespoň klasický tenký papírový obaly :wink:
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 10. 11. 2006 13:49

Ty papírové obaly by byly pěkné :) ...např. Computer tak vydává svoje CD/DVD :) ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 11. 2006 15:41

Gulde píše:To už neni časopis, to už je diskmag, a děkujme budhovi za to že to e/quote]

Já tím nemyslel zrušit papírový časopis Doupě, ale vypustit ještě jednu edici, která by obsahovala jen DVD a na něm časopis třeba v PDF. Jako je Doupě bez DVD tak by bylo DVD "bez" Doupěte.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Majorus 10. 11. 2006 15:46

SCobra píše:
Gulde píše:To už neni časopis, to už je diskmag, a děkujme budhovi za to že to e/quote]
Já tím nemyslel zrušit papírový časopis Doupě, ale vypustit ještě jednu edici, která by obsahovala jen DVD a na něm časopis třeba v PDF. Jako je Doupě bez DVD tak by bylo DVD "bez" Doupěte."/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 11. 2006 16:16

MajorShitus píše: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Co se směješ? To ještě nikdo nemá :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Majorus 10. 11. 2006 17:33

SCobra píše:

Co se směješ? To ještě nikdo nemá :DD/quote]

jen mi to přišlo vtipný...něco jako rohlík bez rohlíku :lol:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Gulde 10. 11. 2006 18:18

SCobra píše:

Co se směješ? To ještě nikdo nemá :DD/quote]
A ono to bude mít i nějaký opodstatněný důvod :lol: :twisted:
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 11. 2006 09:50

Tak jsme se zasmáli... Ale já to myslel vážně :wink:
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 14. 11. 2006 10:37

Chápu,že jsi to myslel vážně,ale to by pak nemuselo být doupě na netu,nebo by se doupě z netu stahovalo jednou měsíčně na divka.Jaký by v tom byl rozdíl,kdyby jsi u toho zase musel sedět u kompu?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod davee 14. 11. 2006 10:40

no, dal by za to penize ne? :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 14. 11. 2006 10:43

Jo ono by se to platilo...tak to jo.Já myslel,že když jsou přílohy zdarma,že by to bylo taky celé zadarmo :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 11. 2006 10:53

Ale ne Doupě z netu. Normální papírový Doupě, jen v pdf. V papírovém Doupěti a v tom netovém přeci nejsou stejný články.
A samozřejmě, že by se to platilo :wink:
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka