Plastové obaly DVD+18gb

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod crack4crack 8. 11. 2006 16:08

Chtěl jsem se jenom zeptat proč někdy dáváte do Doupěte platové obaly, a někdy ty trapné papírové??Musím říct že ty papírové mě pěkně štvou snadno se zničí.Takže se vás tímto ptám jestli byste nemohli dávat už jen ty plastové??

P.S.Měli byste zareagovat na konkurenci a dát do Doupěte dvě 9GB DVD
Jinak jste super, držte se
crack4crack
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 11. 2006 16:13

Tak ještě ty papírové budiž ale asi jsi neviděl jaké obaly dávají předplatitelům...prostě jen takové průhledné folie...to je děs teprve

A s těmi dvěmi DVD je to asi tak že za 100Kč časopis plus 2 DVD to by jsi chtěl už asi moc..se podívej kolik stojí LEVEL a SCORE a kolik Doupě
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 11. 2006 16:31

Peter S. Kenedy píše:A s těmi dvěmi DVD je to asi tak že za 100Kč časopis plus 2 DVD to by jsi chtěl už asi moc..se podívej kolik stojí LEVEL a SCORE a kolik Doupěl/quote]

Tak 2 DVD bez časopisu :mrgreen: Za 100,- by mi to stačilo :wink: Všechno (články) by mohlo být v elektronický podobě na DVD. Takovou možnost žádný z časopisů nenabízí. Mě už se totiž ty papírový časopisy začínaj v poličce dost tlačit (brzo se nevejdou a pak to bude řežba... Level vs. Score vs. Doupě vs. GameStar :twisted: )
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 8. 11. 2006 16:34

Peter S. Kenedy píše:Tak ještě ty papírové budiž ale asi jsi neviděl jaké obaly dávají předplatitelům...prostě jen takové průhledné folie...to je děs teprve /quote]


JJ, to je neco strasne s tymi foliami.
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 8. 11. 2006 16:49

ono je to financne narocne si koupit krabicku na dvd, ze? :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 11. 2006 16:51

davee píše:ono je to financne narocne si koupit krabicku na dvd, ze? :-)

No to není ale za chvíli si budeme ještě kupovat přední stránku časopisu zvlášt ne??Navíc si myslím že by opravdu mělo mít každé DVD svůj obal...ale byl bych rád aspon za ten papírový

EDIT:TAk já zas nedám dopustit na papírové časáky...čtení ve vaně to je lahoda :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 8. 11. 2006 16:54

Vana a pod lavicí (sice mi jeden člověk říkal, že když si čtu pod tou, tak vypadám, jako bych si honil péro, ale co :mrgreen: ) - tam prostě nepřečteš z DVD :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 8. 11. 2006 17:00

Ertefol píše:Vana a pod lavicí (sice mi jeden člověk říkal, že když si čtu pod tou, tak vypadám, jako bych si honil péro, ale co :mrgreen: ) - tam prostě nepřečteš z DVD :)//quote]

Tak tak jedine si dat laser mysto oka
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 8. 11. 2006 19:29

cteni ve vane rulez
sry za OT :lol:
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 11. 2006 20:12

Hele,tohle se tady už řešilo několikrát a prostě dvdéčka teď budou v papíru a nic s tím nenaděláte.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 11. 2006 22:24

jezek píše:Hele,tohle se tady už řešilo několikrát a prostě dvdéčka teď budou v papíru a nic s tím nenaděláte.n/quote]

Nejsou v papíru...aspon pro předplatitele ne a já bych byl rád aspon za ten papír...ikdyž ted mi předplatné končí takže už mě to asi nezachrání :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 9. 11. 2006 06:52

Já se obracel k původnímu dotazu...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 9. 11. 2006 08:18

jezek píše:Já se obracel k původnímu dotazu..../quote]


sorry za OT ale ježku, co to máš zase za avatar? :cry: sotva si čověk zvykne na novej, tak ty ho zase vyměníš :cry:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikopol 9. 11. 2006 08:41

Plastové krabičky mi vyhovovaly nejvíce - skvěle se skladují a o DVDčko se člověk taky bát nemusí.
Nikopol
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 11. 2006 09:36

Neřešte to, pane, tohle nemá řešení... :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků