Nápad na plnou hru na DVD.

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Už jste někdy hráli America's Army?
Ano 24 %  34%  [ 24 ]
Ne 38 %  54%  [ 38 ]
Neznám 8 %  11%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 70

Odeslat příspěvekod DarthRu 22. 1. 2007 15:39

Nejhorsi hru ktera je a jeste kdyz byla pred 2 mesicema nebo kdy na SCORE DVD, ach jo, sem se tesil na DOUPatko, ale tohle me hodne zklamalo
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 22. 1. 2007 23:36

Verze 2.8, která jako první přichází s editorem map a tím docela prodlužuje hratelnost, na Score nebyla, protože se jedná o novou verzi. Každopádně pokud se ti hra na DVD příloze nelíbí, pořád se k tomu disku prodává tu ten... jaksetojmenuje.... joo.. časopis:) A za ušetřené peníze si můžeš koupit v obchodě hru, po které opravdu toužíš (je docela málo pravděpodobné, že se nám podaří trefit vždy do tvého vkusu).
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DarthRu 23. 1. 2007 11:07

ja vim, to ja si to koupim i s DVD, ale tentokrat jste mne nepotesily, njn, co se da delat, doufam, ze v breznu bude nejaka pecka, ale na unorovy Patricius sem taky zvedavy

DarthRu
Rampage

Odeslat příspěvekod Vodny 23. 1. 2007 15:02

Tak před 5 minutama jsem rozbalil nové Doupě a co nevidí můj zrak? Plná verze America's Army 2.8. Kdybych si ji býval před měsícem nestáhnul, byl bych nadšen dvojnásob. Ale i tak jste mi udělali radost - a navíc je v časopise na tuto hru recenze.
Dle mého názoru tato hra patří k tomu nejlepší co na poli realistických FPS najdeme. A narozdíl např. od WarRocku nepůsobí a nevypadá jako levný budget titul. Pro všechny zastánce Counter-Strike je tato hra jasnou výzvou a měli by si ji "povinně" vyzkoušet (budete velmi překvapeni jak odlišný způsob hry je potřeba - ten je dán větší mírou realističnosti a možnostmi hry). Je logické, že realistický zážitek ze hry je podmíněn hraním s "živými" protivníky a tak je potřeba internet - což už snad v dnešní době nebude zas takový problém. Co je problém - je čas. Pokud překousnete trénink a připojíte se na nějaký server, je velmi pravděpodobné, že této hře propadnete - stejně jako já. Proč?
Slušnou motivací je totiž HONOR, nebo-li hodnost/zkušenost, kterou získáváte plněním objectives v dané mapě. Začínáte s honor 10 a maximum je 100. Dosáhnout stovky chce ale velkou porci trpělivosti a tréninku. Navíc můžete o honor přijít, pokud postřelíte svého teamového kolegu. Co je také velmi zajímavé - je možnost si na některém z oficiálních serverů zahrát s/proti skutečnými vojáky US armády, kteří se dají rozpoznat svými ikonkami vedle jmen. Navíc není problém využít TeamSpeak nebo Ventrilo k hlasové komunikaci, což dodá hře úplně nový rozměr.
Na závěr bych snad jen řekl, registrovaných hráčů je dost - 8.005.000 , serverů také(v ČR asi 6, celosvětově přes 2.000), takže snad se s některými z vás na nějakém potkám. (můj nick - vodny_cz)
Hooah!
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree

Odeslat příspěvekod DarthRu 23. 1. 2007 16:32

Ano, nejvetsi realisticnost je to s zivymi protivniky, takze paintbolky do ruky a mazejte do lesa!

DarthRu
Rampage

Odeslat příspěvekod Vodny 23. 1. 2007 17:43

DarthRu píše:Ano, nejvetsi realisticnost je to s zivymi protivniky, takze paintbolky do ruky a mazejte do lesa!

Paintboll je fajn, párkrát jsem ho hrál, je to adrenalin. Ten pocit, když kolem vás prosviští několik kuliček a rozprsknou se o dřevěnou paletu za vámi, to žádná hra nenábídne. Bohužel, chce to mít partu lidí co si chce užít pár modřin, za které se navíc platí celkem slušný peníze. A to každý nemá.

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree

Odeslat příspěvekod DarthRu 23. 1. 2007 18:21

Ja take ne, ale je to cool obcas se slozit a zajit si na Paintball, a nebo aspon koupit za 25OOKC kulickovku a vyrazit na poradnou bitvu, to je pak jeste lepsi nez PaintBall, tech modrin je sice dost, ale taky to stoji za to, hlavne musi byt kvalitni zbrane a kupa lidi

DarthRu
Rampage

Odeslat příspěvekod pentapi 23. 1. 2007 19:43

ja bych chtel na DOUPE 26 hru Homeworld 1 kdo souhlasi tak at napise
pentapi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Vodny 23. 1. 2007 22:14

pentapi píše:ja bych chtel na DOUPE 26 hru Homeworld 1 kdo souhlasi tak at napise

Homeworld je bezesporu skvělá hra. Jenže není to můj šálek kávy. Ale to neznamená, že by tato hra nemohla být na DVD. Když to udělá radost alespoň polovině čtenářů, tak ať tam je. Nejsem sobec. :wink:
(Osobně bych byl velmi vděčný za Chronicles of Riddick. :idea: )

Vodny
Killing Spree

Odeslat příspěvekod DarthRu 23. 1. 2007 22:25

na dalsim Doupeti ma byt hra Patricius 3

DarthRu
Rampage

Odeslat příspěvekod Vodny 23. 1. 2007 23:05

DarthRu píše:na dalsim Doupeti ma byt hra Patricius 3

Ať hledám jak hledám, na netu žádné info o hře Patricius 3 není. Ses spletl nebo šotek? :lol:

Vodny
Killing Spree

Odeslat příspěvekod DarthRu 24. 1. 2007 08:33

Další, únorové číslo Doupěte vychází 21. února. Plnou hrou tentokrát bude Patrician III, neznámá, přesto vynikající strategie (Hodnocení IGN: 9,1; Gamer´s Hell: 8,0; Worthplaying 90 %).

je to na teto strane uplne dole http://www.doupe.cz/h/Special/AR.asp?ARI=115785

DarthRu
Rampage

Odeslat příspěvekod DarthRu 24. 1. 2007 08:33

Jo, Patrician, ne Patricius, to sem naspal blbe

DarthRu
Rampage

Odeslat příspěvekod DJDVD 23. 2. 2007 16:58

Já bych na Doupě umístil Trackmanii.
DJDVD
First Blood

Odeslat příspěvekod DarthRu 23. 2. 2007 17:03

Trackmania je stara freeware hra, neni problem si ji sehnat, to radsi neco lepsiho, treba SW Jedi Academi, nebo tak neco, hlavne aby to bylo neco akcniho, nejlepe FPS!

DarthRu
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka