Nápad na plnou hru na DVD.

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Už jste někdy hráli America's Army?
Ano 24 %  34%  [ 24 ]
Ne 38 %  54%  [ 38 ]
Neznám 8 %  11%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 70

Odeslat příspěvekod jezek 25. 10. 2006 12:04

Taky se mi zdá,že je vypisování naprosto zbytečných seznamů.Navíc tohle téma se týká America's Army...
Naposledy upravil jezek dne 25. 10. 2006 12:05, celkově upraveno 1
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 25. 10. 2006 12:05

Vodny píše:
spartas píše:mno tak america army je teď jako plná hra u score viz. http://www.score.cz :wink:-/quote]

Ale já jsem předplatitel časopisu Doupě. Konkurence mě už dávno nezajímá. To že něco vyjde tam, neznamená že nemůže vyjít jinde. Vemte si F.E.A.R.-Combat. Ten taky vyšel ve více časopisech. Proč ne, když to jde.o/quote]

Alebo taka trackmania nation bola v doupeti, leveli, score. A ceaser bol v doupeti a tusim v score.
Mr.Hitman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 10. 2006 12:17

jezek píše:Taky se mi zdá,že je vypisování naprosto zbytečných seznamů.Navíc tohle téma se týká America's Army...a/quote]

To téma se jmenuje Nápad na plnou hru. :wink: Ale vypisování seznamů je dost zbytečný, stejně se k nim nedá moc přihlížet.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 25. 10. 2006 12:23

Ano a podle hlasování to byl jeden konkrétní nápad.Prostě na mě ty seznamy působí dojmem:"tohle mě bavilo,ale už to nemám a tohle jsem si vždycky chtěl zahrát a nechci za to platit." :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 10. 2006 12:51

jezek píše:Prostě na mě ty seznamy působí dojmem:"tohle mě bavilo,ale už to nemám a tohle jsem si vždycky chtěl zahrát a nechci za to platit." :wink::/quote]

No však od toho přílohy u časopisů jsou :wink: Já byl stejně radši, když byly u Doupěte ty starší neprovařený věci (Echelon, Paradise Cracked...). To mi vyhovuje. Nový věci dává Score a Level a ještě si je můžu v klidu koupit, ale starší zapomenutý věci budu shánět jen těžko.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 25. 10. 2006 13:16

SCobra - Starsi veci se budou shanet tezko i redakci, je to zacarovany kruh.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 10. 2006 13:30

_DAVE_ píše:SCobra - Starsi veci se budou shanet tezko i redakci, je to zacarovany kruh.

Redakce má lepší kontakty :wink: :D
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 25. 10. 2006 13:37

Kontakty možná,ale už o tom tady mluvili,takže tahle debata je asi bezpředmětná...
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Vodny 26. 10. 2006 10:59

Malignus píše:Další nápady na Fullky u casaku: Syberia 2, Commandos: Behind Enemy Lines , Commandos Beyond The Call of Duty, Commandos 2 Man of Courage, Alien versus Predator Gold, Hitman Codename 47, The Longest Journey, Atlantis 2, Atlantis 3, Křižáci, Settlers 3 Gold Edition, Tomb Raider 3: Adventures Of Lara Croft, Tomb Raider 4 The Last Revelation, Gabriel Knight 2, Gabriel Knight 3, Pohádka o Mrazíkovi, Ivanovi a Nastěnce, Might & Magic 8 Day of Destroyer, Odyssey, Black Moon Chronicles, Tzar: Burden of the Crown, Knights & Merchants...c/quote]

Prosím vás, tuto diskuzi jsem zakládal s kontrétním nápadem na plnou hru - America's Army 2.7. Každý umí vychrlit seznam her, které by chtěl mít pod "stromečkem". Jenže Doupě není Ježíšek. Buďme realisté. Redakce Doupě je natolik rozumná, že si dokáže plnou hru vybrat sama. Já jsem dal příklad America's Army jako doplnění DVD o druhou plnou hru, která nezatíží jejich rozpočet, protože je zdarma. Jako to bylo v případě Trackmania Nations nebo S.T.R.A.CH.u.
Michal Bayerl / externí redaktor Doupě.cz
šéfredaktor FakeEverest.cz

NB Asus G51Jx - Intel i7 1.6-2.8Ghz, 6GB RAM DDR3 1333Mhz, GeForce 360M GTS 1GB GDDR5 VRAM, 500GB HDD 7.200RPM, Windows 7 64bit
Vodny
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 26. 10. 2006 11:10

JO,někdo to pochopil,jiného musíš kopnout.Raději 3x.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Majorus 26. 10. 2006 11:12

jezek píše:JO,někdo to pochopil,jiného musíš kopnout.Raději 3x.i/quote]

Chytrému napověz, hloupého kopni :mrgreen:
Jo,já věděl že se někdo ozve-Jezek :mrgreen:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod vanhanjiri 23. 11. 2006 14:00

:twisted: mozna bi ta hra nebyla spatna :mrgreen:
vanhanjiri

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 12. 2006 17:34

Ta Hra je již Bohužel obehraná Deska-SKRZNASKRZ...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Honza 15. 12. 2006 05:23

Krátké odbočení od diskuse - děkuji Doupěti za zařazení Knights of the Temple. To jste mi udělali radost.
Honza

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 1. 2007 12:58

Mrkněte na novinky na http://www.doupe.cz. Dockali jste se Americas Army :wink:
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka