Nápad na plnou hru na DVD.

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Už jste někdy hráli America's Army?
Ano 24 %  34%  [ 24 ]
Ne 38 %  54%  [ 38 ]
Neznám 8 %  11%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 70

Odeslat příspěvekod negr 14. 10. 2006 23:25

Třeba vyhrál doživotní předplatné :lol:
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 15. 10. 2006 16:39

America's Army vyšla nedávno v Levelu nebo ve Score.To by vypadalo jako kopírování.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod negr 15. 10. 2006 17:48

On ale mluví o nové verzi, ta ještě nikde nebyla pokud vím. (Nepleteš si to s Fear Combat?)
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 10. 2006 18:02

Fear combat byl v minulém doupěti
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 15. 10. 2006 18:07

2Negr:Taky píšu,že to bylo jinde a že by mi to připadalo jako kopírování nápadu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod negr 15. 10. 2006 18:21

Ale no tak Fear Combat též měli (budou mít) na DVD všichni a nikdo neřekne ani slovo. Navíc neexistuje nic jako update ze staré verze a člověk by musel stáhnout celých 2.5 GB!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 15. 10. 2006 18:30

Tak jo,beru.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dark one 17. 10. 2006 09:36

Zdravím všechny v redakci.Ja mám Kámoše,který si kupuje Score(fuj!!!) a ten si z Doupěte dělal srandu a rýmoval:,,Doupě to je špatná koupě".A tak jsem se naštval a začal uvažovat o novém názvu.Jelikož jsem to nechtěl moc změnit tak jsem vymyslel název Doping.I ten ,,tupej" kamarád s tím souhlasil. :mrgreen:
dark one

Odeslat příspěvekod jezek 17. 10. 2006 09:49

Pěkný názor,ale úplně mimo debatu.Jinak by se mi více líbil Douping :wink:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 17. 10. 2006 10:01

Ja bych spise na CD u casopisu videl starsi zapomenute, ale kvalitni hry v CZ : http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/i/incoldblood.html

http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/q/q ... lory5.html

Ale ty casy jsou uz asi nenavratne pryc, dnes se tam cpou budgetovky ktere lze kdekoli poridit za 199Kc.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 17. 10. 2006 10:52

Problém je ve dvou věcech - zaprvé okruh fandů mnohých her je omezený.

A za druhé, a to je mnohem důležitější, není s kým jednat. O spoustu her se nikdo nestará na celoevropské úrovni, natož aby někoho zajímalo, kdo na ni má práva v ČR. A ono nejde jen o to ukázat na hru a říct tuhle bereme - je potřeba dohodnout odstranění původbní ochrany, vytvoření speciálního instalátoru, odzkoušení kompatibility na WXP a x dalších věcí… A redatoři herních časopisů nejsou programátoři... jsou to lidé, které baví hry, zajímají se o ně a mají měsíc na to, aby naplnili svůj časopis zajímavým obsahem, ne aby zkoušeli "crackovat" programy a učili se zásadám kompatibility WXP.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 17. 10. 2006 11:14

No dyt jo no, ja to chapu. A to ses radsi ani nezminil o te CZ se kterou se cele redakce casopisu patlaly. Prave diky tomu byly hry u casopisu kdysi necim vyjimecne. Takovy Albion nebo I have no....... si kazdy v EN zahrat nemohl. (kdovi jestli ty hry tady byly vubec bezne prodejne).

A navic se prorad resi ta kompatibilita s XP, takze hry pod r2002 maji vetsinou automaticky utrum, i kdyz jsou hodne slusne.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 17. 10. 2006 11:22

Tak tak... upřímně z mého pohledu by každý měl dělat to, čemu rozumí nejvíce a plné hry jsou bohužel něco, na co nejsou redakce příliš stavěny. Na druhou stranu nedávat ji k časopisu je poměrně velké riziko a je otázkou, nakolik se to podepsalo např. na postupném poklesu prodejů GS.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Johny_G 17. 10. 2006 14:36

Nechcete tam dát Bloodline? :-)
Prý je to hrozná blbost, ale já po té hře toužil už co ohlásili její vývoj a vydali ten super plakát se zombíkem plným červů :-D. A taky se mi líbí ta gramatika v titulcích na screenech :-)).
Johny_G
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Malignus 18. 10. 2006 11:39

Ahoj.

Ja bych rad vydel na Doupe DVD nejaky stary dobry pecky od Lucase jako naprilad X-Wing: Alliance, Force Commander, Rebellion (MoO ve SW provedeni:-)), X-Wing Collector's Series (X-Wing vs. TIE Fighter, X-Wing a TIE Fighter se vsemi datadisky, patchi apod. v enginu X-Wing vs TIE; u nas to myslim nikdy nevyslo), Jedi Knight: Dark Forces 2 + Mysterious of the Sith...

A jeste neco, co neni od Lucase. Treba: Wing Commander Series, Argo Adventure, Signus – The Artefact Wars, NI-BI-RU, Fragille Allegiance, Realms of the Haunting...

Bylo by to mozne?
Malignus
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka