Nápad na plnou hru na DVD.

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Už jste někdy hráli America's Army?
Ano 24 %  34%  [ 24 ]
Ne 38 %  54%  [ 38 ]
Neznám 8 %  11%  [ 8 ]
Celkem hlasů : 70

Odeslat příspěvekod Vodny 6. 10. 2006 17:05

Zdravím všechny v Doupěti,

tak jsem čerstvě zaregistrovaný na tomto fóru a hned mám jeden nápad, čím obohatit sekci plných her zdarma. V posledních letech mě cosi trošku štve. Jsou to dva fenomény - World of Warcraft a Counter-Strike. Tyto dvě hry patří bezesporu k nejhranějším titulům na světě. U World of Warcraft to celkem chápu - není jiná alternativa a jde o skutečný fenomén. U Counter-Striku ale nevím, proč se tolik hraje. Chtěl bych to vážně vědět. Grafiku nechme stranou, máme CS Source. Jde mi o realističnost. Counter-Strike jsem světe-div-se zkusil poprvé (a nutno říci že i naposled) někdy o prázdninách. Víte, ne že bych od této hry čekal něco nového, ale po pár minutách mě to přestalo bavit. Kde je realita? Různé vychytávky atd.? Teď si možná říkáte o čem to sakra píšu. Tak já vám to řeknu. Existuje totiž jedna hra, kvalitativně na úrovni nejlepších AAA titulů a je úplně zdarma. Co se týče reality chování zbraní, modelů zbraní, fyziky kulek, trajektorie střel, oficiální podpory, statistiky hráčů, oficiálních honor serverů atd. nemá konkurenci. Hráč získává zkušenosti - tzv. honor. Může si zkusit několik tréninků speciálních jednotek a mnohem, mnohem, víc. Kromě toho, registrováných hráčů této hry je přes 7.600.000 !!! Kam se hrabe WoW. No nic. Prostě mě napadlo, že by jste dali jako plnou hru - někdy v budoucnu - novou verzi America's Army: Special Forces (Overmatch) 2.7.0., která nedávno vyšla. Již v minulosti jste ji na DVD měli a za to velký dík. Tato verze ovšem přichází s tolika novinkami, že by bylo chvályhodné ji na DVD dát. Další důvod je ten, že instalační soubor má 2.5 GB a to si většina z nás jen tak z internetu nedá. Víte, časopis Doupě si kupuji od úplného počátku. Jsem jedním z tisíců šťastných předplatitelů nejlepšího časopisu o hrách u nás. A tak to zůstane i když ji na to DVD nedáte. Ale kdyby se tam přece jenom objevila, tak určitě nebudu sám koho tím potěšíte. Myslím si, že by nebylo špatné o této hře napsat nějaký rozsáhlejší článek- speciál spolu s plnou hrou. Jde skutečně o vyjímečnou hru, jejíž vývoj neustále probíhá s oficiální podporou US.Army. Někde jsem četl, že verze AA 3.0.0. bude postavena na Unreal Enginu 3.0!!! a dočkáme se táke konverzí pro XBox a PlayStation 2.
Měl jsem nápad, tak jsem vám ho napsal. Mějte se a hrajte si.
Naposledy upravil Vodny dne 7. 11. 2006 15:33, celkově upraveno 1
Vodny
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 6. 10. 2006 19:18

To není špatnej nápad
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 7. 10. 2006 08:53

souhlasím :)
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 10. 2006 15:34

Zajímavé to může být...ano opravdu bude na U3 enginu http://www.americasarmy.com/community/jobs.php
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 7. 10. 2006 17:24

Sice Doupe nekupuju, ale napad je to dobry.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 7. 10. 2006 17:30

Normálně doupě nekupuju, ale jestli tam to tam dáte, tak udělám vyjímku :-)
Návštěvník

Odeslat příspěvekod HAck_SG 7. 10. 2006 18:18

K tomu se ani nehlaste že Doupě nekupujete :D
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 7. 10. 2006 18:40

Skvělý nápad ! Na America's Army jsem narazil, když mi známý přinesl dvd z nejmenovaného časopisu, hnedka mě to uchvátilo, jenže než jsem stačil dodělat trénink, tak vyšla nová verze, kterou si díky datovým limitům a rychlosti nemůžu dovolit stáhnout :-/
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 7. 10. 2006 18:58

HAck_SG píše:K tomu se ani nehlaste že Doupě nekupujete :D-/quote]

A proc? Kazdy si kupuje co chce ne? Ja treba odebiram ctyrlistek.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 7. 10. 2006 20:05

:lol: :lol: Tak to jo :mrgreen:
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 8. 10. 2006 18:45

Debrý nápad, ale můžete si to free stáhnout z netu, tak by si to kvůli tomu koupilo si myslím málo lidí :lol: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 8. 10. 2006 18:49

No jak tu psal Vodny - 2.5 GB si nemuze stahnout jen tak kazdy...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 8. 10. 2006 18:51

No, to asi ne no, nechal jsem se unést... ale zase kdyby na DVDčku u Doupěte bylo AA, tak pak by tam zase nevyzbylo třeba místo na několik videjek atp. :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 8. 10. 2006 19:11

Videjka už si všichni stáhnou z netu...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naryan 14. 10. 2006 19:44

davee píše:.... Ja treba odebiram ctyrlistek.


Uz dlouho?
Naryan
Killing Spree

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků