Budoucnost Doupěte a Doupat 2006..2007...?!

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel od Zvonu 3. 8. 2006 08:36

Ahoj Kamile a Honzo i Všici Doupata,...Tak jste se fšici dočkali Tydýt
Datel(one finger)Marcel od Zvonu Vás konečně zdraví a konstruktivně
zrecenzuje i na NETU,bój se ,béj se my sme Ty strašidla..atd.Takže
Doupě 7/8 2006...No přatelé Nic Moc... od Dvojčísla lze očekávat daleko více,že...No nic,Jedeme..připadá mi docela Luxus dát každé NEW 1 STR,potom chybí STR jinde,že...Konzole jsem dejme tomu v
Doupěti(vtomhle rozsahu..)Překous,ale potom na Poli PC nesmí padnout ani 1/2 Strany é Zrna nazmar,ale plýtvá se tu i Tím co Zbyde..
viz níže!..5stran hned padlo na Okurkové téma o Redakci Doupěte??Jsme tady vTáboře,jsme tady,rádi é,, Žiju si jak na Zámku,ať to trvá věčně?!,,...+další Okurkáč:o dnešních Hráčích..další
7!!Stran do Stoupy..škub-ni si Marceli..Škub!? ..a Máme tu to hlavní!
Gró každého Mágu:REcenze...celkem pouhých 24 plných stran!?o PC
hrách...SUPER RE:Prey-Honza Mokres,Slabý TitanQ. od Davida Slámy
málo Textu!,HF2EO=dost průměr na STERNA!?..Glory ot RE-HonzaII.
opět je to RE pod Míru?!,Outrun2K6-Tom Vrána a dovolenkový styl=pár řádků o Hře...takhle se jaksi Recenze nepíšou Přátelé...a
Obři a Oprásci již to nezachrání!Rise-Fall je od Alana Vokecanej,atd
na Darkstara Vám chyběj Strany!!a to jste mu dali 84%..viď Karle?!
no a potom již následují jen 1 STR-Štěky!? a ne recenze,protože se
Strany prošustrovaly JINDE!?=pouze jediná Super RE od:Honzy Mokrese...to je trošku Kamile Málo..nee?!1/2strany textu ve zbytku
RE od str.68 je Míň než málo a O Recenzích se nemůže Mluvit!1O stran pro konzole...no Budiž...Hard...Urob si sám PC..ani podle tohoto Super návodu to nemohu doporučit..HE...a Tomu kdo to párkrát za sebou..je to již na Draka!!a Pamparára Konec=Nic MOC
a na DVD též se moc pomoci a Trvalejší zábavy nedočkáte..No Mand
je sice dobrá hra ,ale těch GHZ chce nějak MOC..Hech?! A Age of Empire nesahá ani po Kotníky,že!a Medvěda Míšu žeru..moc za něj Díky..Takže Bonusy v podstatě žadný a o nějaké další pomoci škoda mluvit..jen Mraky VIDEA??!a pár slušných DEM..tak to jsi se Honzo moc nevyznamenal...Celkem je to Okurkový POD průměr..
To teda Sorry a doufám ,že takhle Vostrej ,nebudu Sám...Marcel od Zvonu..Kudlvasr Plzeňská 68 ..tel 257 216 143
Marcel od Zvonu

Odeslat příspěvekod jezek 3. 8. 2006 09:25

Je to Tvůj názor a nebudu Ti ho vyvracet,ale...ten projev je hodný žáčka z první třídy a možná i pomocné školy.Chápu,že je asi těžké,používat souvětí a umístit čárky tam,kde patří,ale o psaní velkých písmen jsme se snad učili na prvím stupni základní školy dost dlouho.
No nic.Než člověk napíše kritiku,měl by zvládnout aspoň kultivovaný projev.
Měj se Jezek.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 3. 8. 2006 10:13

WTF?!

...

Tomuhle se říká opravdu dobře a hlavně bez chyb zpracovaná kritika. :lol:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 3. 8. 2006 10:27

jezek: carky jsou problem, ktery se ocividne vyhne malokomu...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Arašíd 3. 8. 2006 11:20

o mezerách za čárkama, tečkama a podobnýma hovadinama nemluvě.
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 8. 2006 11:47

Upřímně,být někým v redakci,tak mě neštvě ta kritika,ale ten projev.Ten je na můj vkus hodně urážlivý.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 3. 8. 2006 12:10

Tak pod něco takovýho bych se bál podepsat :shock:
...
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel od Zvonu 3. 8. 2006 18:11

Ahoj Ivane,zdraví Tě od Zvonu Marcel...jaksi jsem na Netu 3.Měsíc
a Datluji I.prstem-One Finger...jestli víš o nějaké TEN finger Sekretářce..Dej mě vědět...Předem Ti Děkuji..Molte Grazia...jinak je důležité hlavně CO! se napíše než na Formě...jinak Raději píši Dopisy
,aby se ty Oplatky co v nich Gratis Posílám jaksi Nepotloukli..jestli máš
o Pokec se mnou zájem a též o To co mám V TOP archívu(20 let si již
Hraji a sbíram Info o Hrách a Hraní...Jsem Střelec a bude mi na Mikuláše 55 let..jinak jsem vedl 3O let TUR.odd.TOP a začínal jsem v létech 1963-65 u Jestřába-Foglara v Hoších...)a v Šedous Head +Info o Toulání se Evropou a Československem(+Maps,průvodce atd.) Tož se mně Ozvi,Těším se na Tebe a napiš co Ti mám pro ,,Studijní účely,,
,že..Nahrát o Hrách či Turistice...Marcel od Zvonu..spojení na mě máš
..napiš svou Adresu(kam mám posílat Ty Gratis CD oplatky..)a pro
rychlejší domluvu pokuď možno stálou linku tel..Díky
Marcel od Zvonu

Odeslat příspěvekod Darwel 3. 8. 2006 18:15

Sorry Zvone, ale čtení tohohle bolí. Zatraceně dost bolí. Neukazuje se tu jakákoliv snaha o psaní spisovnou, nespisovnou nebo jakoukoliv češtinou. Tohle už není čeština...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gulde 3. 8. 2006 18:20

Tak snad nejsem sám když řeknu, že tohle moc nepobíram... :-) .
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Arašíd 3. 8. 2006 18:23

Gulde píše:Tak snad nejsem sám když řeknu, že tohle moc nepobíram... :-) .-/quote]

sám rozhodně nejsi :?
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel od Zvonu 3. 8. 2006 18:28

Ahoj Darwele,díky za podporu...a pochopitelně,že Má Gratis nabídka:
Info o Hrách+o Toulání se celou Evropou-platí i pro Tebe a všechny zajímající se o Pokec se mnou..Zůstal jsem Sám(nikomu to nepřeji!!
a každé SLOVO je pro mne Dobré SLOVO!),a Mám Mraky Času a nechci ,aby Informace z archívu TOP a Mé Šedous Head ..shnily se Mnou..kromě jiného jsem to slíbil z Očí do Očí před 4O lety Jestřábovi
a to je už Závazek Pomoci Všem Potřebným na Celý ŽIVOT,že...Těším se i na TEBE Darwele,pokecáme a bude nám dobře....napiš mě Dopis díky za Tvůj Tel+Adresu...Marcel od Zvonu...
Marcel od Zvonu

Odeslat příspěvekod Darwel 3. 8. 2006 18:30

Jestli mluvíš stejně jak píšeš... No tak to teda... :lol:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 8. 2006 18:41

Marcel od Zvonu píše:Ahoj Ivane,zdraví Tě od Zvonu Marcel...jaksi jsem na Netu 3.Měsíc
a Datluji I.prstem-One Finger...jestli víš o nějaké TEN finger Sekretářce..Dej mě vědět...Předem Ti Děkuji..Molte Grazia...jinak je důležité hlavně CO! se napíše než na Formě...jinak Raději píši Dopisy
,aby se ty Oplatky co v nich Gratis Posílám jaksi Nepotloukli..jestli máš
o Pokec se mnou zájem a též o To co mám V TOP archívu(20 let si již
Hraji a sbíram Info o Hrách a Hraní...Jsem Střelec a bude mi na Mikuláše 55 let..jinak jsem vedl 3O let TUR.odd.TOP a začínal jsem v létech 1963-65 u Jestřába-Foglara v Hoších...)a v Šedous Head +Info o Toulání se Evropou a Československem(+Maps,průvodce atd.) Tož se mně Ozvi,Těším se na Tebe a napiš co Ti mám pro ,,Studijní účely,,
,že..Nahrát o Hrách či Turistice...Marcel od Zvonu..spojení na mě máš
..napiš svou Adresu(kam mám posílat Ty Gratis CD oplatky..)a pro
rychlejší domluvu pokuď možno stálou linku tel..Díkyi/quote]

Já jsem Ti Tvůj názor nebral.Když se Ti doupě nelíbí,není problém.Je to Tvůj názor a je dobré ho sdělit.
Osobně píšu metodou two fingers,takže jsem sice lepší než Ty,ale ne o moc.Prostě jsem se jen vyjádřil ke Tvému projevu,který by mne,jako redaktora (ale nejsem),urazil.Ikdyby jsi měl sebevíc pravdu.
Neříkám,že doupě není nadstavováno nějakou kaší,ale nepříjde mi (osobně) 2x špatná.
A ke Tvé nabídce,díky,ale jestli je to psané takovýmto způsobem,tak by to pro mne bylo jen a jen utrpení,ikdyby ty články byly sebevíc zajímavé.
Měj se.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 8. 2006 19:04

Jste ho nějak asi nepochopili...je to prostě jeho styl...nechce tady psát takovými normálními slovy jako tam to je napsané špatně protože tam chybí to a to...prostě je to člověk s osobitým stylem co se jen ak nevidí...já mu fandím :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků