Otázka

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Gulde 11. 7. 2006 12:16

Zdravim, pokud se nemýlím, tak dnes mělo vyjít další Doupě, jsem nový předplatitel, zaplatil jsem pomocí poukázky typu A co jste mi zaslali, ale dnes mi nic nepřišlo, tak by mě zajímalo, jestli není něco špatně. Předem děkuji za odpověď.
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 18. 7. 2006 08:26

Gulde píše:Zdravim, pokud se nemýlím, tak dnes mělo vyjít další Doupě, jsem nový předplatitel, zaplatil jsem pomocí poukázky typu A co jste mi zaslali, ale dnes mi nic nepřišlo, tak by mě zajímalo, jestli není něco špatně. Předem děkuji za odpověď.m/quote]

Pokud ti stále nedošlo, obrať ser prosím an odd. předplatného (predplatne@cpress.cz, 545 113 713). Je možné, že jsi platba složenkou přišla příliš pozdě, a nové Doupě ti bude muset být posláno až ze skladu (nikoli přímo z tiskárny).
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gulde 29. 7. 2006 16:38

Jojo, přesně tak to nakonec bylo, ale čísla jsem obdržel doposílkou ze skladu, takže je to vyřešeno:-).
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree