Singles

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod segy 16. 4. 2006 13:24

Potrebuju pomoct chci si zahrat Singles tak to naisatluju . Istalace probehne v poho pak to spustim nastavim detaily (no zkusil sem na zacatek max) a seka se to ja k...a tak dam nejmensi detaily a furt nevite co stim ? Mam duron 1800 768ram a radeon 9600
segy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 4. 2006 18:41

Mam stejnej problem...je to pti hrani strasne trhany a to mam 6600GT (lip mi to slo uz na stare MX440)...na netu sem nasel naky patch ale kdyz sem ho nainstaloval tak mi to do PC hodi SF a pak to po me chce CD
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Berzeger 17. 4. 2006 05:44

ja mam Intel Celeron 325 @ 2,55GHz, 512MB Ram a Radeon 9600 SE, Piratskou verzi jsem rozchodil na vysoky detaily a tady to mam na medium a stale se to seka :cry: co s tim?
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage

Odeslat příspěvekod VENGUARD 17. 4. 2006 20:16

ANO PANI AJ MNA TO SERIE PRECO STARFORCE GENERUJE CD TAK BUD MAM ORIGINAL ALEBO NEVIEM ALEBO NEMOZE NAJS AUTORUN PRETOZE TO NIEJE SOLO CD HRA ALE HLUPOST VYTVORENA KEBY TO BOLO SOLO CD TAK HO OVERI A BUDE OK ALE TAKTO ASI TASKO

SURWZE@ORANGEMAIL.SK
VENGUARD

Odeslat příspěvekod Barča 22. 4. 2006 06:46

Mně se se Singles vůbec nic neděje............ :) :o :lol: :!:
Barča

Odeslat příspěvekod Paia 22. 4. 2006 07:04

Já mám Singles z Doupě taky v pohodě. 1024x768, 16 bit, detaily střední u všech položek. Zatuhne to na chvilku jen když se mění venku osvětlení (v 6, 9, 18 a 21 hodin). Fungovalo mi to i na 32 bit, jen se to trochu pomaleji hýbalo, už nemám nejlepší stroj.

ASUS A7N8X-E DeLuxe, Athlon 1333, RAM 512, GeF2 MX400 32 MB
Paia
First Blood

Odeslat příspěvekod Berzeger 25. 4. 2006 20:34

divny divny a to jsem tu piratskou hral jeste na procesoru z roku raz dva :D na Celeronu, jeste ani nemel 90nm technologii a bylo to nejaky no-name jadro :D ted mam 90nm Prescotta...
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage

Odeslat příspěvekod Návštěvník 27. 4. 2006 10:51

Tak to nevim... mě to taky jede v poho na nej detaily...
Mám ale Athlon 3200+ a 2Gb ram
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Johny_G 27. 4. 2006 15:46

Mě teda jako u každý "bůhvípročsesekající" hry pomohlo vypnout stíny. Jak u postav, tak u objektů. Ostatní parametry nehrajou velikou roli. Mám dost slabou grafiku (Radeon 9250) a sekalo se mi to obludně. Po vypnutí stínů je to OK. Ještě zkusím, jestli je nestačí jen stáhnout na nižší detaily. Když jsou vypnutý úplně, tak se obraz dost nepříjemně přejasní.

[OT]Tohle bylo druhé reklamované Doupě, které mi nepřišlo automaticky, ale musel jsem si o něj požádat. Zřejmě bordel v systému Computer pressu, neboť Doupě přestalo chodit ve stejném momentu, kdy mi skončilo předplatné Mobilit :-).[/OT]
Johny_G
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Návštěvník 4. 5. 2006 12:53

Hra mi jede v pohodě na nejvyšší detaily. Mám Celeron 2,6 Gb, 1Gb Ram, grafiku Radeon 9550 256 Mb.
Problém je jinde. Když si nainstaluju patche (oficiální) spustí se ochrana a hra nejde rozchodit. Zkoušel jsem všechno možné, chce to orig. CD a s tím vaším bohužel. Prosím poraďte, pomožte.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 4. 5. 2006 13:45

Anonymous píše:Hra mi jede v pohodě na nejvyšší detaily. Mám Celeron 2,6 Gb, 1Gb Ram, grafiku Radeon 9550 256 Mb.
Problém je jinde. Když si nainstaluju patche (oficiální) spustí se ochrana a hra nejde rozchodit. Zkoušel jsem všechno možné, chce to orig. CD a s tím vaším bohužel. Prosím poraďte, pomožte.m/quote]
Česká verze bohužel není s oficiálními patchi kompatibilní.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 7. 2006 18:16

Dovolím si tohle téma locknout protože se tady šíří jen spamy
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel