Doupě 4/06

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 4. 2006 10:01

Hmm tak nevím jestli mám sakra takovou smůlu ale už je to 3.DVD které mi od vás nejede....to už fakt není náhoda a jestli to bude dalších 12 čísel tak se asi zblázním...počkám si a pošlu vám je asi najednou :mrgreen: Ale už mě to fakt štve....to asi vaše DVD nepodporuje LG vypalovačk či co? :cry: :evil:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 11. 4. 2006 10:18

Peter S. Kenedy píše:Ale už mě to fakt štve....to asi vaše DVD nepodporuje LG vypalovačk či co? :cry: :evil::/quote]

Tak vypalovačkou LG to nebude, jedna mi sídlí v početníku a nemám s DVD Doupěte nejmenší problém.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 4. 2006 10:50

Petr Kolář"t[quote="Peter S. Kenedy píše:Ale už mě to fakt štve....to asi vaše DVD nepodporuje LG vypalovačk či co? :cry: :evil::/quote]
Tak vypalovačkou LG to nebude, jedna mi sídlí v početníku a nemám s DVD Doupěte nejmenší problém. /quote]

A máš tu s lightscribe technologií?Nevím ale kámošovi na starém teacu vše funguje...sakra drát
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 11. 4. 2006 11:01

Jojo, vůbec si nestěžuje, nevím, může to být něčím jiným. Nemáš špatné ovladače, staré, nebo jinak postižené?
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 11. 4. 2006 11:06

S kámošem máme uplně stejné LGiny,kupované prakticky ve stejný čas,ve stejném obchodě a mi to nepřečte všechno a jemu naprosto bez problémů.Uvidíme po upgradu.Dám vědět.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 4. 2006 11:23

Tak dejte aspon link na nějaký upgrade...a nebo že by za to mohla starforce?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 11. 4. 2006 11:41

Já doma se Starforce nic neměl,takže tohle vylučuju.
Prostě:"Cesty soft/hardware jsou nevyspitatelné."
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod christian 11. 4. 2006 12:59

No to jsou problemy.. Ja mam nejakou LG vypalovacku na DVD a precetla zatim vsechno..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod includes 11. 4. 2006 15:06

Já mam LG čtečku DVD, CD apod. a v poho, pokud mi nějaké DVD nejede (v případě Doupěte se to ještě nestalo),tak to vložím do vypalovačky Lite-On (Lightsribe) a v poho...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xerox 11. 4. 2006 19:10

jeste se mi nestalo ze by mi sla naka hra z doupete nainstalovat tak zkousim zase nainstalovat singles a jediny co se stane je ze mi zamrzne pocitac jako vzdy a musim restartovat. Pokud se pokusim to spustit z slozky "plnehry" tak mi to zamrzne taky nevim cim to je ale uz me to fakt maximalne stve
xerox

Odeslat příspěvekod mr_wawra 11. 4. 2006 19:15

V tomto čísle Doupěte je dobrý komentář od K. Kališe na téma Hry a umění (co mi to jenom připomíná? :) ), dívající se na věc zas trochu jiným pohledem.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod danniel 11. 4. 2006 19:20

ten problem s nečitelností asi nebude vypalovačkou, mám doma jedno LEVEL DVD a nejde mi přehrát. Kámošovi jede bez problémů, tak jsem si od něho pučil mechaniku a...nic. Takže to bude asi něco v kompu, mě se taky některá Doupě DVD sekají nebo jinak blbnou zatímco tomu kámošovi jedou bez problémů. Možná pomůže reinstal Win ale na to se necítím
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 11. 4. 2006 19:56

mr_wawra píše:V tomto čísle Doupěte je dobrý komentář od K. Kališe na téma Hry a umění (co mi to jenom připomíná? :) ), dívající se na věc zas trochu jiným pohledem.u/quote]

He, diky za pochvalu. Tvuj clanek na Doupeti na toto sme cetl a nasel v nem peknych par podnecujicich myslenek. :)
Karel Kališ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mr_wawra 11. 4. 2006 20:09

Jaja, je dobrý, že ho ten tvůj pohled jaksi doplňuje či zkoumá z jinýho úhlu :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 12. 4. 2006 05:29

danniel píše: Možná pomůže reinstal Win ale na to se necítím
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 4. 2006 10:56

jezek píše:
danniel píše: Možná pomůže reinstal Win ale na to se necítím
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Martanséédžaj 12. 4. 2006 11:23

PLs chci se zeptat čim to je že mi Singles v 15% napíše chypu instalace. :cry: :cry: :cry:

A jinak mi ty DVD ňák nefungujou všechny asi 1 nešlo vůbec na dalšim byla jenom plná hra a na pár ještě něco chybělo :cry: :| :|
Martanséédžaj

Odeslat příspěvekod jezek 12. 4. 2006 11:28

Peter S. Kenedy píše:Sakra...že bych vyměnil DVD LG v obchodě za jinou?Protože mě to fakt štve...a už jsi ježku dělal upgrade? /quote]

Dneska k večeru.Jestli to chceš probrat a jsi v centru Ovy,tak se stav do minikina kolem 3.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 4. 2006 11:28

Myslím že tady už docela končí sranda...tolik nespokojených zákazníků...nemyslíte že by se s tím mělo něco udělat?čtu to tady každý měsíc a já být v cpressu tak bych si asi rval vlasy...nejde třeba změnit lisovnu nebo tak?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 12. 4. 2006 11:56

Peter S. Kenedy píše:Myslím že tady už docela končí sranda...tolik nespokojených zákazníků...nemyslíte že by se s tím mělo něco udělat?čtu to tady každý měsíc a já být v cpressu tak bych si asi rval vlasy...nejde třeba změnit lisovnu nebo tak?m/quote]

A domníváš se, že kluci z časopisu jen tak nečinně sedí a dívají se na problémy. Lisovna byla už nejednou měněna, media jsou testována. rácená media většinou fungují, takže se těžko předhazuje lisovně vina.
Jinak "tolik nespokojených zákazníků"?
Každý měsíc se objeví pár desítek problémů, v celkovém počtu vylisovaných DVD poměrně mizivé číslo. Rozdíl oproti konkurenci je ve visitelnosti těchto problémů na fóru. POkud se člověk podívá třeba na Hofyland, uvidí přibližně stejným dílem podobné stížnosti na včechny časopisy.
Petr Kolář - Doupě.cz

I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 4. 2006 12:03

Petr Kolář"t[quote="Peter S. Kenedy píše:Myslím že tady už docela končí sranda...tolik nespokojených zákazníků...nemyslíte že by se s tím mělo něco udělat?čtu to tady každý měsíc a já být v cpressu tak bych si asi rval vlasy...nejde třeba změnit lisovnu nebo tak?m/quote]
A domníváš se, že kluci z časopisu jen tak nečinně sedí a dívají se na problémy. Lisovna byla už nejednou měněna, media jsou testována. rácená media většinou fungují, takže se těžko předhazuje lisovně vina.
Každý měsíc se objeví pár desítek problémů, v celkovém počtu vylisovaných DVD poměrně mizivé číslo. Rozdíl oproti konkurenci je ve visitelnosti těchto problémů na fóru. POkud se člověk podívá třeba na Hofyland, uvidí přibližně stejným dílem podobné stížnosti na včechny časopisy.l/quote]

no to je sice pěkné ale proč se to stává pořád mě a dokola?že bych vždycky dostal vadný kus?to je nějaká blbá náhoda ne?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 12. 4. 2006 12:13

No práve že to bude spíš nějaká chyba hardwaru u Tebe.Co máš všechno za mechaniky?A jak je máš zapojené?Na jedné kšandě nebo každou zvlášť?
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 4. 2006 12:15

jezek píše:No práve že to bude spíš nějaká chyba hardwaru u Tebe.Co máš všechno za mechaniky?A jak je máš zapojené?Na jedné kšandě nebo každou zvlášť? /quote]

Mám tu LG vypalovačku a potom ještě TEAC CD vypalku a je to na jedné kšandě :mrgreen: ale třeba DVD 2/06 mi jede tak fakt nevím
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 12. 4. 2006 12:21

No tak to byc je rozhodně rozpojil a tu DVD romu dal jako master samostatně a když tak tu cd romu s hardem na jeden.Rozhodně dvd jako master a cd jako slave a každou zvlášť.
Mi některé dvd taky jedou skoro celé a u některých se načte jen autorun a prý by to mohlo být i tou společnou kšandou.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 4. 2006 12:36

jezek píše:No tak to byc je rozhodně rozpojil a tu DVD romu dal jako master samostatně a když tak tu cd romu s hardem na jeden.Rozhodně dvd jako master a cd jako slave a každou zvlášť.
Mi některé dvd taky jedou skoro celé a u některých se načte jen autorun a prý by to mohlo být i tou společnou kšandou.o/quote]

tak DVD mám jako master..
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 12. 4. 2006 12:39

Kámoš od vedlejšího kompu na mi teď právě říkal,že to může být tím společným kabelem.Víceméně ten můj předchozí příspěvek jsou jeho slova.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 4. 2006 16:05

jezek píše:Kámoš od vedlejšího kompu na mi teď právě říkal,že to může být tím společným kabelem.Víceméně ten můj předchozí příspěvek jsou jeho slova.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod TonCZek 12. 4. 2006 16:23

hmm, fresh dvd a nejede, upgr LG firmware a něco to dělá, commander nic neukazuje, autoload už něco plácá po obrazovce jenže to trvá a trvá, po svačině ukazuje 2 dema a po několika sekundách přibudou i další :lol: ha už 5 :P
no do večera to snad načte a já si dám nějaké "hot" demo :twisted:

PS: dejte temu čas a ono to pujde "samo"

s láskou T.
TonCZek

Odeslat příspěvekod Martanséédžaj 12. 4. 2006 19:30

S LEVEL, SCORE, CHIP atd. Sem nikdy opakuji nikdy neměl problémy takže asi problém bude na straně Doupěte boužel na SINGLES sem se těšil :cry: :cry:
Martanséédžaj

Odeslat příspěvekod Martanséédžaj 12. 4. 2006 19:33

Petr Kolář"t[quote="Peter S. Kenedy píše:Myslím že tady už docela končí sranda...tolik nespokojených zákazníků...nemyslíte že by se s tím mělo něco udělat?čtu to tady každý měsíc a já být v cpressu tak bych si asi rval vlasy...nejde třeba změnit lisovnu nebo tak?m/quote]
Každý měsíc se objeví pár desítek problémů, v celkovém počtu vylisovaných DVD poměrně mizivé číslo. Rozdíl oproti konkurenci je ve visitelnosti těchto problémů na fóru. POkud se člověk podívá třeba na Hofyland, uvidí přibližně stejným dílem podobné stížnosti na včechny časopisy.l/quote]

A to jako nechcete bejt lepší??? tak třeba kdyby Level skončil vy by jste skončili??? Buďte lepší ne

A jinak fakt ste jedinej časopis odkud mi nejde příloha boužel :cry: :cry:
Martanséédžaj

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 12. 4. 2006 20:06

[quote="Martanséédžaj"o

A to jako nechcete bejt lepší??? tak třeba kdyby Level skončil vy by jste skončili??? Buďte lepší ne

A jinak fakt ste jedinej časopis odkud mi nejde příloha boužel :cry: :cry:-/quote]
Pokud by se jednalo pouze o to, co chceme, tak by samozřejmě Doupě mělo několik stovek stran, celou cenu by pokryla reklama a čtenářům by se dodávalo zdarma, s harddiskem v příloze.

Troufám si tvrdit, že Doupě poskytuje nejlepší poměr cena/výkon. To, že máme stejně jako ostatní problémy s nedokonalostí výroby médií, již není v našich silách změnit.
Petr Kolář - Doupě.cz

I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Martanséédžaj 12. 4. 2006 20:39

Máte supr cena/výkon, ale jak to že mi nefungujou jenom vaše DVD??? Já bych si klidně o 50kc připlatil za fungující DVD přílohu :P :P
Martanséédžaj

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 4. 2006 20:42

[quote="Martanséédžaj"oMáte supr cena/výkon, ale jak to že mi nefungujou jenom vaše DVD??? Já bych si klidně o 50kc připlatil za fungující DVD přílohu :P :P!/quote]
Máš asi stejný problém jako já...máš taky tu novou LG s lightscribem?A mě taky všechny přílohy levelu vždy fungovaly takže se nevytahujte že je to u všech herních časopisů
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Návštěvník 12. 4. 2006 21:22

Cest parani mate docela dobrej casak ale co me fakt sere je to ze uz mam tri díly casopisu a u ani jednoho me nejde DVD jinak se to neda rict myslel jsem si ze se to zlepsi ale nic jako debil jsem si ho predplatil a zadna hra zdarma mi neprisla stojite fakt za ***** :evil:
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ertefol 12. 4. 2006 21:28

Anonymous píše:Cest parani mate docela dobrej casak ale co me fakt sere je to ze uz mam tri díly casopisu a u ani jednoho me nejde DVD jinak se to neda rict myslel jsem si ze se to zlepsi ale nic jako debil jsem si ho predplatil a zadna hra zdarma mi neprisla stojite fakt za ***** :evil::/quote]

Ano, konstruktivní kritika má vypadat přesně takto :roll:
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod mates123(smazano) 12. 4. 2006 21:33

Cest parani mate docela dobrej casak ale co me fakt sere je to ze uz mam tri díly casopisu a u ani jednoho me nejde DVD jinak se to neda rict myslel jsem si ze se to zlepsi ale nic jako debil jsem si ho predplatil a zadna hra zdarma mi neprisla stojite fakt za *****
mates123(smazano)
First Blood

Odeslat příspěvekod Darwel 12. 4. 2006 21:51

Hmmm a co takhle se ***** ****** na to, psát to sem 2x?! :evil:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 12. 4. 2006 22:36

mates123 píše:Cest parani mate docela dobrej casak ale co me fakt sere je to ze uz mam tri díly casopisu a u ani jednoho me nejde DVD jinak se to neda rict myslel jsem si ze se to zlepsi ale nic jako debil jsem si ho predplatil a zadna hra zdarma mi neprisla stojite fakt za hovnoo/quote]

Čest slušný pařane, pokud bys nejdřív trochu uvažoval než sem napíšeš příspěvek, pochopil bys, že na anonymním příspěvku čtenáře bez adresy nemůžeme nic změnit. Takže pokud Ti nejede DVD nebo Ti nedošla plná hra, musíš uvést své celé jméno, celou adresu a nejlépe i objednávku a poslat ji buď mě nebo přímo na odd. předplatného, JINAK SE NIC NEVYŘEŠÍ. Pokud si chceš zanadávat, prosím, jak je libo, ale další duplikovaný příspěvek pravděpodobně skončí v koši..
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 12. 4. 2006 22:48

[quote="Martanséédžaj"oS LEVEL, SCORE, CHIP atd. Sem nikdy opakuji nikdy neměl problémy takže asi problém bude na straně Doupěte boužel na SINGLES sem se těšil :cry: :cry::/quote]

Tak DVD reklamuj - dostaneš nové, já jsem naopak problémy měl, ale mám ívc mechanik a většinou jedna z nich zabrala.
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 12. 4. 2006 22:51

Peter S. Kenedy píše:Máš asi stejný problém jako já...máš taky tu novou LG s lightscribem?A mě taky všechny přílohy levelu vždy fungovaly takže se nevytahujte že je to u všech herních časopisůe/quote]

Předpokládám, že jsi určitě DVD už reklamoval a nepomohlo?

Můžu tě poněkud nestadardně poprosit, abys mi jedno z těch vadných DVD poslal přímo mně - Computer Press, Jan Morkes, Lidická 28, 602 00 Brno? Vyzkouším to všude možně a snad na něco přijdeme...

Jinak není asi nutné čekat na konec předplatného - můžeme se domluvit na změně za CD předplatné už v průběhu roku, pokud se vážně problémy nevyřeší.
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 12. 4. 2006 23:05

Jinak chápu pochopitelně všechny, kteří jsou zklamaní z nefunkčního média... nicméně vzhledem k časté repetitivnosti těchto problémů u některých z vás se obávám, že nejde úplně tak o chybu na straně DVD Doupěte.

V současné době probíhá několikanásobná kontrola DVD už i před jeho doručením na stánky - sám kontroluji cca desítku DVDček na několika různých mechanikách a fungují bez problémů. I z těch několika desítek DVD, které jsou reklamovány (což je opravdu marginální část z mnoha tisíců výtisků), schválně většinu testuji a až na ty viditelně poškozené, převážná část bez problémů funguje.

Co se týče narážek na cenu atp. - i když je Doupě dvakrát levnější, DVD se lisují ve stejných lisovnách, které využívala nebo myslím i využívá konkurence. Bez ohledu na cenu samotné lisování probíhá na stejně kulatých DVD a cena s tím nemá opravdu nic společného.

Přesto nás situace rozhodně netěší a rádi bychom tento záhadný problém vyřešili. Nabízím proto doživotní předplatné (s DVD :mrgreen: ) tomu, kdo uspokojivě vysvětlí tuto záhadu hlavolamu.
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Alianna 13. 4. 2006 00:16

že by starforce ? ne myslím si, že je to spíš tím, že dvd je dvouvrstvé a máte tam nějaký nestandartní přechod, to by aspoň vysvětlovalo proč, se sem tam nějaká část nezobrazí
Alianna
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 13. 4. 2006 05:24

Honza Morkes píše: Nabízím proto doživotní předplatné (s DVD :mrgreen: ) tomu, kdo uspokojivě vysvětlí tuto záhadu hlavolamu.h/quote]

To je jasné,marťani.Kdy mi pošleš první číslo celoživotního předplatného? :mrgreen:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod jezek 13. 4. 2006 05:25

Martanséédžaj"oA jinak fakt ste jedinej časopis odkud mi nejde příloha boužel :cry: :cry: /quote]
Mi třeba nejedou stejným způsobem i DVD ze score a levelu.(Ne že bych jich měl moc,za poslední rok asi 3.Jsem věrný doupěti :P )
:quote="Peter S. Kenedy píše:
jezek píše:Kámoš od vedlejšího kompu na mi teď právě říkal,že to může být tím společným kabelem.Víceméně ten můj předchozí příspěvek jsou jeho slova.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Darwel 13. 4. 2006 10:45

Já mám LG GSA-4163B a jde mi úplně všechno so moje mechanika mohla kdy přechroustat. Jak Doupě, tak Level a Gamestar... (Doupě je nejlepší :wink: )
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 4. 2006 10:59

Honza Morkes píše:
Peter S. Kenedy píše:Máš asi stejný problém jako já...máš taky tu novou LG s lightscribem?A mě taky všechny přílohy levelu vždy fungovaly takže se nevytahujte že je to u všech herních časopisůe/quote]

Předpokládám, že jsi určitě DVD už reklamoval a nepomohlo?

Můžu tě poněkud nestadardně poprosit, abys mi jedno z těch vadných DVD poslal přímo mně - Computer Press, Jan Morkes, Lidická 28, 602 00 Brno? Vyzkouším to všude možně a snad na něco přijdeme...

Jinak není asi nutné čekat na konec předplatného - můžeme se domluvit na změně za CD předplatné už v průběhu roku, pokud se vážně problémy nevyřeší.r/quote]

To už ti pošlu rovnou všechny 3...tak v pondělí to asi pošlu...no sice by se mi moc nelíbila CD verze ale co člověk nadělá když to jinak nepujde...kéžby se to vyřešilo...zatím díky za odpovědi a čekej na 3DVD :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 13. 4. 2006 11:41

Nechceš rovnou nějaké vyzvednout v redakci,když budu zítra v Brně? :mrgreen:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 4. 2006 14:09

jezek píše:Nechceš rovnou nějaké vyzvednout v redakci,když budu zítra v Brně? :mrgreen:n/quote]

No to by jsi mohl...1/06, 3/06 a 4/06 :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Machule 15. 4. 2006 15:58

Na doupe dvd by mělo být 13 demoverzí, tak jakto že je tam jenom jedna???!!!
Machule

Odeslat příspěvekod Lucommander 18. 4. 2006 20:50

Dobrý den, v novém čísle časopisu Doupě se objevila moje recenze v Mikroskopu. Doposud mě nikdo nekontaktoval ohledně předplatného zdarma (jméno, adresa atd.), mám stále vyčkávat nebo se někomu ozvat? Jsem hrozně nedočkavý. Děkuji, Lucommander

Už je to vyřešeno, děkuji.
Naposledy upravil Lucommander dne 19. 4. 2006 14:39, celkově upraveno 1
Lucommander
Lucommander
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 18. 4. 2006 20:59

Peter S. Kenedy píše:
jezek píše:Nechceš rovnou nějaké vyzvednout v redakci,když budu zítra v Brně? :mrgreen:n/quote]

No,takže pozdě :wink:
Ale můžu Ti říct,že jsem vyměnil desku,procák,paměti,chlazení,zformátoval disk a vyměnil jednu kšandu za novou a DVD mi jedou v pohodě.Teď jen vědět,čím to bylo...
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 4. 2006 11:02

jezek píše:
Peter S. Kenedy píše:

No,takže pozdě :wink:
Ale můžu Ti říct,že jsem vyměnil desku,procák,paměti,chlazení,zformátoval disk a vyměnil jednu kšandu za novou a DVD mi jedou v pohodě.Teď jen vědět,čím to bylo...
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 19. 4. 2006 13:50

Asi ne.Já bych si ale nejdřív zkusil pohrát s těmi kšandami.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod michalau 20. 4. 2006 18:06

Chcel by som sa opýtať, či sa dá Doupe zohnať aj na Slovensku?
michalau

Odeslat příspěvekod jezek 20. 4. 2006 18:23

Tady máš adresu slovenského cpressu,kde si může doupátko předplatit a na stáncích by taky mělo být,vzhledem k tomu,že je na přední straně uvedena cena i v sk.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod elfkam66 24. 4. 2006 06:14

1) zatím číslo, ze kterého jsem přečetl nejvíce. Gratulace...
2) zveřejňovat Lucommanderovi ten Chmatákov....ještě teď s tím chodí po třídě :lol:
3) tuším v listárně se objevovali slova rozdělené na jednom řádku, to se čte dost blbě, třeba "počí-tač"
4) no a všechno ostatní co jsem chtěl jsem zapomněl
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage

Odeslat příspěvekod Kudykam 18. 5. 2006 13:02

Ja mam taky LG a v pohodě
Kudykam

Odeslat příspěvekod jezek 18. 5. 2006 16:29

Zpětně jsem zkoušel pár doupěcích DVD,které mi vůbec nejely a vše v pořádku.Takže chyba není ve čtečce.Mám vyměněny skoro všechny vnitřnosti v kompu,takže je to asi hardwarová chyba něčeho jiného.Nedivil bych se,kdyby za to mohly kšandy.Moje první vypalovačka nebyla schopná přečíst vůbec nic,dokud jsem nevyměnil kabely.
jezek
Taťka moderátor