Userbary

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Darwel 10. 4. 2006 21:21

Mohly by se tady na fóru užívat userbary? Myslím že je to docela pěkná věcička. :wink: (I kdyby byly omezeny počtem, třeba každý uživatel max. 2 neanimované + podpis)
Obrázek
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 11. 4. 2006 06:07

Zkus to hodit jako dotaz na průzkum.Tam Ti spíš odpoví i administrátoři.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod David Sláma 11. 4. 2006 12:35

Docela o tom pochybuju, neprošel mi ani ten malý proužek Xfire. A přestože userbary jsou menší, nevěřím tomu, že by byly povoleny...
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 11. 4. 2006 13:02

Neprojde to urcite a duvod je sdileni DB vsemi fory takze tvuj userbar by byl videt na jinych forech a tam to treba nechceme :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod David Sláma 11. 4. 2006 13:37

[flame]Jop, protože proužek o výšce 20 pixelů udělá z fóra guláš.[/flame] :D
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 11. 4. 2006 15:03

Řešilo se to tu několikrát, ale nikdy to Marek L. nedovolil, takže toto dopadne podle mě stejně...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Darwel 11. 4. 2006 15:10

:( Jenže já na ostatní fóra nechodím, na Živě mám 2 příspěvky zapadlé v hloubce dějin...

Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod David Sláma 11. 4. 2006 18:33

Jsou tu uživatelé, kteří chodí na více fór a pokud většina moderátorů z jiných fór s obrázky nesouhlasí, tak s tím nic neuděláme, a je jedno, jak se nám jejich postoj zdá nepochopitelný (v případě jednoho userbaru).

Na jedné straně se řeší skiny, grafické hodnocení uživatelů a podobné věci, které nemají praktický význam pro fórum, na straně druhé obrázky jsou tabu. Když to přeženu, tak teoreticky bychom mohli fungovat na IRC nebo formou vzkazovníku, když jde jen o text.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 17. 4. 2006 20:23

No kdyby kazdy forum melo svoji DB tak by to bylo jedno.. Jenze zase vyvstava otazka jak donutite dodrzovani toho,ze ten userbar musi byt jen jeden a musi mit dane rozmery? vzdy se najde nekdo,kdo tam zacne cpat reklamy a blbosti a bude to vypadat jako na IPB forech (gamepark apod..)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Darwel 17. 4. 2006 20:29

No, userbar má většinou velikost 350x19 a 11-18 KB, takže myslím že dva, vodorovně do podpisu by zas tolik neudělaly. A ti, kteří by tohle porušili, tak by dostali varování SZ, a po nedodržení by jim admin (nebo moderátor) násilně omezil ten podpis...

Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 4. 2006 20:50

Darwel píše:No, userbar má většinou velikost 350x19 a 11-18 KB, takže myslím že dva, vodorovně do podpisu by zas tolik neudělaly. A ti, kteří by tohle porušili, tak by dostali varování SZ, a po nedodržení by jim admin (nebo moderátor) násilně omezil ten podpis...e/quote]

Přesně tak...myslím že zas tak složité to není a tady na foru jsou fér lidi
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AlanWake 17. 4. 2006 21:14

Problem je v tom, ze forum je provazano s forem na zive apod. a tam je nechcou.
AlanWake
Killing Spree

Odeslat příspěvekod David Sláma 17. 4. 2006 21:15

christian píše:jak donutite dodrzovani toho,ze ten userbar musi byt jen jeden a musi mit dane rozmery?

A jak si vynutíš dodržování toho, že v podpisu nesmí být odkazy a obrázky, když je to technicky možné? Prostě je to tak někde napsané a když to někdo přehlédne, pošleš SZ, popřípadě požádáš admina o nápravu. Funguje to tak teď, mohlo by to tak fungovat i s userbary.

Tímto je však už nechci nijak prosazovat, jen se snažím zamezit nekonečné nesmyslné argumentaci proti nim - je lepší když na rovinu bez zdůvodňování řeknete, že nic takového nechcete, podobná argumentace takového postoje je slabá.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 18. 4. 2006 13:04

A to jako budes prochazet vsechny lidi a kontrolovat jak dodrzujou rozmery userbaru?
die('Hacking attempt');

christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod David Sláma 18. 4. 2006 13:12

Usebary mají konstatní velikost, jak už bylo řečeno, není mi tedy stále jasné, o co ti jde. Navíc nejde o procházení lidí - čtu fórum, tak vidím, co kdo má v podpisu a když zaznamenám něco proti pravidlům, uživatele na to upozorním.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 4. 2006 17:13

[quote="David Sláma";Usebary mají konstatní velikost, jak už bylo řečeno, není mi tedy stále jasné, o co ti jde. Navíc nejde o procházení lidí - čtu fórum, tak vidím, co kdo má v podpisu a když zaznamenám něco proti pravidlům, uživatele na to upozorním.t/quote]
Jsem rád že to aspon někdo tady z moderátorů podporuje...já si myslím že je to fajn vědět kdo co má rád za hru či hardware a tak
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Smoke 18. 4. 2006 17:49

A jde to tam dát?? Nebo to nepůjde vůbec vidět?? Že bych si to tam dal ilegálně :-)

P.S.: Co by se mi stalo?? :-)
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 18. 4. 2006 18:25

Smoke píše:P.S.: Co by se mi stalo?? :-)

Doživotní ban,zákaz mluvit na redaktory doupěte na Invexu a softwarovou policii do bytu/domu :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Darwel 18. 4. 2006 18:48

jezek píše:
Smoke píše:P.S.: Co by se mi stalo?? :-)

Doživotní ban,zákaz mluvit na redaktory doupěte na Invexu a softwarovou policii do bytu/domu :mrgreen: /quote]
A co kdyby se všichni uživatelé domluvili a dali si do podpisu userbar? Pak by dostali doživotní ban všichni a na fóru by si mohli povídat tak akorát modi s adminama. :wink: :mrgreen:

Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 18. 4. 2006 19:15

2Darwel: Začni :mrgreen:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod David Sláma 18. 4. 2006 19:23

Víš technicky by nebyl až takový problém, abych řekl, že na Doupěti userbary mohou být, i když jen pro uživatele, co nemají ani nebudou mít ani jeden příspěvek na žádném jiném fóru spadajícím pod CPress. Ale to neudělám, protože je nesmysl takhle bránit lidem přispívat jinam.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 4. 2006 19:29

[quote="David Sláma";Víš technicky by nebyl až takový problém, abych řekl, že na Doupěti userbary mohou být, i když jen pro uživatele, co nemají ani nebudou mít ani jeden příspěvek na žádném jiném fóru spadajícím pod CPress. Ale to neudělám, protože je nesmysl takhle bránit lidem přispívat jinam.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod David Sláma 18. 4. 2006 19:30

Ne. Stížnostmi spamuj schránky moderátorů ostatních fór. :twisted: (Ale já jsem ti to neřekl. ;))
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 4. 2006 20:07

[quote="David Sláma";Ne. Stížnostmi spamuj schránky moderátorů ostatních fór. :twisted: (Ale já jsem ti to neřekl. ;)) /quote]
Ani ne...pokud mi to nikdo oficiálně nepovolí nikoho spamovat nebudu...jsem slušný uživatel a nechci dostat ban :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 18. 4. 2006 21:25

[quote="David Sláma";Usebary mají konstatní velikost, jak už bylo řečeno, není mi tedy stále jasné, o co ti jde. Navíc nejde o procházení lidí - čtu fórum, tak vidím, co kdo má v podpisu a když zaznamenám něco proti pravidlům, uživatele na to upozorním.t/quote]

Jde mi o to jakym zpusobem to se bude hlidat a kdo si da s tim praci :D A taky muze vyvstat problem,ze si lidi z ostatnich for zacnou stezovat,ze na doupeti maj obrazky v podpisech a jinde je to zakazane a ze to chtej taky a pak se nedohodnem a dopadne to jako na IPB forech..

K tomu spamovani.. to spis hlavne pobavi adminy :D
die('Hacking attempt');

christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod David Sláma 18. 4. 2006 21:57

Christiane, já nechci userbary jen pro tohle fórum - opravdu je mi jasné, že buď budou všude nebo nikde. A kdo to bude hlídat? Říkám to potřetí - moderátoři, stejně jako hlídají spoustu jiných věcí.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod christian 18. 4. 2006 22:04

Jenze prave to ze bud vsude nebo nikde se mi zda taky dost problematicke,protoze staci aby se sprajcli na jednom foru a je podle toho co pises konec..
die('Hacking attempt');

christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod David Sláma 18. 4. 2006 22:20

Ehm... však více méně právě to se stalo...
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 19. 4. 2006 13:35

Vybodněte se na už to.Prostě nebudou a šmytla.Nebudou větší avataři,nebudou v podpisech obrázky,odkazy a ani userbary.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod David Sláma 19. 4. 2006 14:11

A ani ten chleba levnější nebude... :mrgreen:
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 19. 4. 2006 14:55

Na chleba se těžko robi :wink:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 19. 4. 2006 15:03

Však on sem přijde nějaký moderátor a lockne to :twisted:
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 19. 4. 2006 15:04

Jo,jo,už aby tady byl :mrgreen:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod pierek14 11. 6. 2006 21:06

Userbary, userbary, userbary!!!
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 11. 6. 2006 21:09

pierek14 píše:Userbary, userbary, userbary!!!

No tak pierku to už se tady řešilo a bohužel jaksi zamítlo s tím asi už nic nenaděláme
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Uživatel 26. 11. 2006 23:03

Userbary, userbary, userbary!!!

zatim nic noveho?
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 26. 11. 2006 23:25

pridat
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod includes 26. 11. 2006 23:35

To není na nás, ale na vedení a Ti to nedovolili :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Uživatel 26. 11. 2006 23:43

includes: coz je skoda, protoze u fora jako je tohle se to primo nabizi (se chci pochlubit gamerscore, no...)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 27. 11. 2006 07:22

Bohužel,userbary nebudou a nebudou....http://pruzkum.zive.cz/viewtopic.php?t=101
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Uživatel 27. 11. 2006 10:14

hlasovani je tam asi ukoncene... :( nemohli by si proste na zive zablokovat podpisy?
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 27. 11. 2006 10:36

Veškeré podpisy?
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Uživatel 27. 11. 2006 11:22

jezek: pokud dokazou zablokovat jen podpisy s userbary, tak nevim, co tady resime
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 27. 11. 2006 12:22

Já nechápu tenhle Tvůj dotaz:
[quote="Uživatel";hlasovani je tam asi ukoncene... :( nemohli by si proste na zive zablokovat podpisy?[/quote]
Chceš zablokovat podpisy kompletně?Nebo co vlastně?
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 11. 2006 15:44

jezek píše:Vybodněte se na už to.Prostě nebudou a šmytla.Nebudou větší avataři,nebudou v podpisech obrázky,odkazy a ani userbary.u/quote]

Zkrátka jsme v ČR zase 100 let za vopicema, na druhou stranu takhle si fórum udržuje větší přehlednost, protože z takovýho fóra na GAMESPOTu se chce díky "userbarům" v podpisu jednomu blejt.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 27. 11. 2006 15:48

Osobne nevidim v userbarech zadnou vyhodu. Podpis mi prijde mnohem lepsi a dostacujici.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 11. 2006 15:52

Co maj všichni s těmi userbary? Už takhle se musí forum na modemu načítat neskutečně dlouho.

Uživatel: Si to tam vypiš ručně :wink:
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Uživatel 27. 11. 2006 17:58

ocelot69: to by se dalo castecne osetrit maximalnim mnozstvim a maximalnimi rozmery - treba 350x19 maximalne 2 nebo 3, to nezabere vic mista nez nektere podpisy

jezek: at si na foru zive zakazou podpisy - klidne kompletne... no dobre, to by asi neproslo... ale stejne je skoro nepotrebuji...

SCobra: to teda diky... :)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 11. 2006 22:08

Taky si myslím že by to bylo dost nepřehledné...takhle je doupě podle mě nejpřehlednější forum tady u nás
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Uživatel 27. 11. 2006 23:22

Peter S. Kenedy: to jsem zvedavy, jak se to pohne az budou Wii-bary a PS3-bary...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 28. 11. 2006 04:58

[quote="Uživatel";jezek: at si na foru zive zakazou podpisy - klidne kompletne... no dobre, to by asi neproslo... ale stejne je skoro nepotrebuji...[/quote]
Pořád nechápu,o co Ti jde.Já nechci podpisy zakázat.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2006 08:14

jezek píše:[quote="Uživatel";jezek: at si na foru zive zakazou podpisy - klidne kompletne... no dobre, to by asi neproslo... ale stejne je skoro nepotrebuji...

Pořád nechápu,o co Ti jde.Já nechci podpisy zakázat.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 28. 11. 2006 08:19

Jo takhle?
Ono si stačilo přečíst pár diskuzí na průzkumovém fóru a Uživatel by zjistil,že cpress fóra jsou úzce propojená a nejde v některém něco povolit a jinde zakázat.(určitě to jde,ale pak by nastal zmatek a určitá uniformita fór by šla do háje)
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Uživatel 28. 11. 2006 10:04

jezek: dam klidne prednost userbarum pred uniformitou ;), ale je mi jasne, ze kdyz si to nahore nepreji, tak se s tim nic delat neda...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 11. 2006 10:10

userbary jsou hnusný a znepřehledňují celé fórum ... k čertu s nima ! :o
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 28. 11. 2006 10:40

Uživatel:Ano,userbary "nahoře" neprošly a myslím že do budoucna ani neprojdou.A za sebe můžu říct,že kdyby se hlasovalo,tak jsem zásadně proti.V tomhle souhlasím s Fuck8rem (pokud si nedělá srandu).
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 11. 2006 10:48

jezek píše:V tomhle souhlasím s Fuck8rem (pokud si nedělá srandu).u/quote]

no dovol ! (kdybych si dělal srandu tak to doplním třeba o toto: :twisted: nebo :D ...)
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Uživatel 28. 11. 2006 10:58

Fuck8r, jezek: kdyz ctu nektere podpisy, tak mam pocit, ze userbary jsou mnohem mensi zlo...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 11. 2006 11:05

můj podpis je třeba velice užitečný a upozorňuje na vadné výrobky 8) ... ale userbary ?! ... jednoznačně říkám NE
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod davee 28. 11. 2006 11:07

uzivatel: Ocividne si usebary prejes jen ty. Nikdo jiny tu o ne nestoji, tak nevim, co resis...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2006 11:07

[quote="Uživatel";Fuck8r, jezek: kdyz ctu nektere podpisy, tak mam pocit, ze userbary jsou mnohem mensi zlo...[/quote]
Tohle je ale zase pravda (takový podpis na 10 řádků přehlednosti fora moc nepřispívá).
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2006 11:08

Fuck8r píše:můj podpis je třeba velice užitečný a upozorňuje na vadné výrobky 8) ... ale userbary ?! ... jednoznačně říkám nb]NE[/b]

Kdybych byl mod, snažil bych se o to, aby tohle tvrzení z tvého podpisu co nejdřív zmizelo.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 11. 2006 11:14

SCobra: co je špatného na pravdě

Uživatel: vždyť nemáš ani avatar a už bys chtěl userbany :o
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2006 11:22

Fuck8r píše:SCobra: co je špatného na pravděd/quote]

To že je to cizí pravda a ne tvoje. Nebo tobě se to tlačítko taky ulomilo?
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Uživatel 28. 11. 2006 11:40

Fuck8r: tak par banu bych klidne rozdal, to je pravda, ale prilis to nesouvisi...

avatara nechci, proto jsem si zadneho nedal, userbar chci, je to tak nepochopitelne? ze nebudou, s tim jsem smireny
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 28. 11. 2006 12:11

Prostě to neřešte.Userbary nebudou,podpisy budou,protože je využívají i modi,když se něco děje na fóru jako odkaz.Viz. kontrola mejlů,průzkumové fórum,změny pravidel atp.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 11. 2006 15:53

[quote="Uživatel";Peter S. Kenedy: to jsem zvedavy, jak se to pohne az budou Wii-bary a PS3-bary...[/quote]
Ted nevím co jsi tím chtěl říst
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 28. 11. 2006 19:47

Tak patrně jsou momentálně userbary jen na pc hry.Až se budou standartně dělat i pro konzole...(domyslí si každý sám :wink: )
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Darwel 28. 11. 2006 20:10

Userbar si může při troše snažení udělat v Gimpu každý sám. :wink: Když už obrázky v podpisu, tak jedině sigy. :wink:

Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 28. 11. 2006 21:34

Ale ani ty zde nebudou, myslím, že tato debata je zcela zbytečná, userbars aj. zde mj. pro přehlednost nebudou :wink: ...

LOCK
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 29. 11. 2006 06:25

Tak tohle téma bylo odsouzeno do záhuby už na samém začátku,ale nijak se tu neflamuje,lidi si nenadávají...ale když myslíš že lock,tak Mr. Lock :wink:
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod includes 15. 12. 2006 13:46

Na co zde řešit to, co je zakázáno a nejen pro přehlednost zakázané bude? :wink: ...
includes
VIP uživatel