Autorun na CD/DVD Doupe

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Novy Autorun?
Ano 5 %  45%  [ 5 ]
Nie 6 %  54%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 11

Odeslat příspěvekod tomasz (novy) 27. 3. 2006 16:25

Cau vsetci.
Paci sa niekomu terajsi autorun Doupe? Ku Computeru sa hodi, ale DOUPE - to nie.
Ten stary (este v HTML a Flash) bol lepsi hlavne grafikou. Dlhsie vychadzajuce magaziny prisli s vlastnym riesenim Autorunu.
Chcelo by to novy. :twisted:

Ja Vam v klude autorun spravim (v B. Delphi). Suhlasite :-))) Len by to chcelo zohnat trochu grafiky (logo, pozadie tlacitka).

Hodte par dobrych napadov a pripomienok.

S pozdravom
Tomasz
AMD64 3200+
MSI GeForce 6600 GT
MSI K8N Neo 4 platinum
1 GB Ram
320 GB HDD
tomasz (novy)
First Blood

Odeslat příspěvekod tomasz (novy) 28. 3. 2006 15:38

Piste :-)

Tak sa mozem do toho pustit? Vlastne zaklad uz mam.
AMD64 3200+
MSI GeForce 6600 GT
MSI K8N Neo 4 platinum
1 GB Ram
320 GB HDD
tomasz (novy)
First Blood

Odeslat příspěvekod includes 28. 3. 2006 16:05

Mě se autorun celkem líbí a hlavně jsem si na něj už zvykl...tak to měnit nechci
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 2. 4. 2006 10:05

Díky za názory. Vzhledem k tomu, že ani my nejsme v této chvíli úplně spokojeni s vzhledem DVD, plánujeme v blízké době změnu. Vše je v současné chvíli v přípravné fázi, takže pokud máte jakýkoliv nápad/připomínku k DVD, ať už formálního (grafika, možnosti enginu) či obsahového rázu, neváhejte a sdělte nám ji. Třeba právě prostřednictvím tohoto fóra...
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Triple T 2. 4. 2006 19:57

Ja bych chtel menu rychlé (i interfacem, cili zadne dialogy s upozornenim, mne staci miniaturni poznamka nekde dole, a minimum animaci) a prehledne. Obsahove bych pridal nejakou muziku, nemusi byt imo primo soucasti menu - autorunu, ale kde dneska clovek sezene nejake gametracky...
Triple T
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 3. 4. 2006 13:58

Já bych se zdovolením přimluvil jen za jednu věc.Kdyby u plných her byl aspoň jeden screenshot,abych viděl,jak to vypadá.Mám pocit,že u posledního DVD už nebyly.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod tomasz (novy) 7. 4. 2006 10:36

Honza Morkes píše:Díky za názory. Vzhledem k tomu, že ani my nejsme v této chvíli úplně spokojeni s vzhledem DVD, plánujeme v blízké době změnu. Vše je v současné chvíli v přípravné fázi, takže pokud máte jakýkoliv nápad/připomínku k DVD, ať už formálního (grafika, možnosti enginu) či obsahového rázu, neváhejte a sdělte nám ji. Třeba právě prostřednictvím tohoto fóra...a/quote]

Tak co? Mozem ho dokoncit.
AMD64 3200+
MSI GeForce 6600 GT
MSI K8N Neo 4 platinum
1 GB Ram
320 GB HDD
tomasz (novy)
First Blood

Odeslat příspěvekod RoBman79 21. 4. 2006 15:38

Mně se současný autorun docela líbí.
Nejlepší je na něm přehlednost.
Proto bych základní nárys nechal, ale taky si myslím že je toho ještě potřebuje hodne doladit.
Určitě je lepší než ten ze začátků, který byl hodně nepřehlednej a chybovej.

Ale autorun od tomasze bych docela rád viděl. 8)
RoBman79
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tomasz (novy) 29. 4. 2006 15:53

RoBman píše:Mně se současný autorun docela líbí.
Nejlepší je na něm přehlednost.
Proto bych základní nárys nechal, ale taky si myslím že je toho ještě potřebuje hodne doladit.
Určitě je lepší než ten ze začátků, který byl hodně nepřehlednej a chybovej.

Ale autorun od tomasze bych docela rád viděl. 8))/quote]

Aby si si to vedel predstavit:
Je vyrobeny v B. delphi 7 personal.
spolupracuje s macromedia flash, takze na pravej strane je menu. Na lavej uz programy, clanky,... Moznost upravy vzhladu

Nemam ziadne obrazky atc... preto ho nemozem este dokoncit. Kěd chces, pomoz mi ho presadit. Ale asi v najblizsej dobe dokonceny ani nebude, pretoze idem zformatovat disk (uz sa se**e Windows).
AMD64 3200+
MSI GeForce 6600 GT
MSI K8N Neo 4 platinum
1 GB Ram
320 GB HDD
tomasz (novy)
First Blood