konzolová sekce

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Johny Max 20. 2. 2006 12:31

konzolová sekce
Johny Max
First Blood

Odeslat příspěvekod Johny Max 20. 2. 2006 12:33

Kolik lidéí si čte konzole? kdo čte, ať odpoví....fakt mě to zajíma
Johny Max
First Blood

Odeslat příspěvekod Johny Max 20. 2. 2006 12:33

nic, jen kdo to čte, mě to tam docela vadí
Johny Max
First Blood

Odeslat příspěvekod elfkam66 20. 2. 2006 12:36

Co takhle používat tlačítko "EDIT" ?..jinak ty tvoje příspěvky nejsou zrovna moc logické. :D
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 2. 2006 12:36

Příště zedituj příspěvek co si už napsal nebo piš s větším rozmyslem. Tohleto je takové... podivné Konzolovou část nečtu, protože Doupě se mi dostane do ruk jednou za čas, pravidelně ho nekupuju, většinou si ho spíš půjčuju, ale teď mě hodně láká Arcanum :)

EDIT: rozhodovaly vteřiny, ne-li desetiny... A elfkam byl rychlejší :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod AlienX 20. 2. 2006 16:45

kon. sekciu nerusit
Naposledy upravil AlienX dne 23. 4. 2006 10:41, celkově upraveno 1
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 2. 2006 16:48

on myslel konzolovou sekci v časopise, ne?
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 20. 2. 2006 16:58

Podle toho v jake sekci jsme asi myslel papirove Doupe..
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Triple T 20. 2. 2006 18:26

Ertefol píše:on myslel konzolovou sekci v časopise, ne??/quote]
Ale to, co rekl AlienX, taky muze o necem relevantnim vypovidat...
imho by se sekce recenzi na konzolove hry skutecne mohla zcela vypustit (ne z razu, samozrejme). Pro konzolistu jsou tu lepsi casopisy (konzolisto, co ty na to?). A jestli je Doupe jako nejlevnejsi casopis na trhu delane pro hybridy, kteri hraji jak na PC, tak na konzolich, tak to si snad ani nezaslouzi komentar...
Triple T
First Blood

Odeslat příspěvekod includes 20. 2. 2006 18:29

Ale já si myslím,že kdyby se do Doupátka přidaly i sekce pro konzolisty,tak by stálo 2x víc! A to pro mě, jako studentíka nepřipadá v úvahu...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pierek14 20. 2. 2006 18:31

Já jsem rád, že je v Doupěti konzolová sekce, právě proto si Doupě kupuju. Bez konzolové sekce je pro mě Doupě jako Level či Score. Jasně teď si možná řekente, že si mohu koupit nějakej magazín o Playstationu 2, ale já žádnej Playstation nemám. Mám konzole od Nintenda a Xbox od Microsoftu. A tím Doupě pokrylo díru na časopisovém trhu.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod Triple T 20. 2. 2006 18:38

pierek14 píše:Mám konzole od Nintenda a Xbox od Microsoftu. A tím Doupě pokrylo díru na časopisovém trhu. /quote]
Ted jsi to, konzolisto, ospravedlnil, tohle beru.
ehm... Takze by se mohla vypustit ta cast konzolove sekce, ktera se zabyva produkty Sony, kdyz nic jineho. ;) To by mohl byt zacatek pekneho flejmu...
Triple T
First Blood

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 20. 2. 2006 19:33

Ale proč pořád chcete něco vypouštět? Polovina z her, o nichž si čtete v konzolové sekci (ať už pro PS2, GC či PSP) se objeví i na jiných platformách a recenze z jiné platformy má naprostou většinou mnohem vyšší informační hodnotu než upachtěné preview, byť vytvořené např. speciálně pro PC.

Z jiného pohledu - doba, kdy hráč reálně stihnul vyzkoušet všechny zajímavé hry v daném měsíci, je dávno pryč. Her vychází spousta a je podle mě lepší dozvědět se o nejzajímavějších hrách napříc herními světy, než přidávat stránky pro béčkové až céčkové PC hry. Na rovinu - PCčkáři v Doupěti o nic podstatného nepřichází, což si můžete jednoudše ověřit porovnáním s konkurencí. recenzujeme všechny zajímavé tituly....

Třetí úhel - můžete namítnout, proč si číst o hrách, které si nikdy nezahraju. Já si ale nikdy nezahraju ultrarealistický letecký simulátor, Franta nerad adventury, Pepa paří jen FPS. Znamená to snad, že za chvíli bude Pepa chtít časopis jen o akčních hrách a stratégové založí vlastní periodikum?

Vždyť je to trochu postavené na hlavu... Všichni si rádi hrajeme, všichni máme společnou slabost pro virtuální světy. Tak proč pořád hledat rozdíly, když společné zájmy převažují.

Doupě není magazín všech hráčů jen proto, aby bylo co dát do podnadpisu, je to jeho krédo, princip, filozofie... na jejíž základech je vystavěno.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 2. 2006 21:57

Já bych dal polovinu časopisu PC sekce a polovinu konzole..přece jenom se stačí podívat že tady na forum je konzolová sekce na tom mnohem lépe co se týče příspěvků a taky podle mě je hodně majitelů konzolí a proto bych to rozdělil 50/50 ale zase je fakt že PC her je hodně a to by se tam toho potom moc nevlezlo takže by to asi nešlo
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 20. 2. 2006 22:13

Doupě se bude určitě vyvíjet podle zájmů svých čtenářů. Neznamená to nicméně nezvratnou jistotu, že bude přibývat něco na úkor něčeho jiného. Existují i jiná řešení....
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Triple T 25. 2. 2006 23:00

Honza Morkes píše:je podle mě lepší dozvědět se o nejzajímavějších hrách napříc herními světy, než přidávat stránky pro béčkové až céčkové PC hry.
Triple T
First Blood

Odeslat příspěvekod Johny Max 27. 2. 2006 11:25

Tak teď ste mi daly dost pádné argumenty... jo, a mimochodem nemohl by se v časopisu uvádět, kolik bylo výtisků? :?:
Johny Max
First Blood

Odeslat příspěvekod AlienX 1. 3. 2006 10:43

konzolovu sekciu by som nerusil, skor rozsiril
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod OCELOTR 1. 3. 2006 12:20

To jo. Jedinej důvod, proč si PAPÍROVÉ DOUPĚ nekupuju je, že konzolová sekce je oproti té PC nechutně malá :-).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 1. 3. 2006 12:32

Ty Ocelote jeden,netolerantní :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 1. 3. 2006 13:07

Je malá ale aspon díky za ní...ikdyž kdo má PS2 tal časopisů o něm na trhu je hodně takže problém není ale co ten kdo má GC :-)...ikdyž ocelot má taky GC že :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod RoBman79 21. 4. 2006 15:53

Myslim si že konzolová sekce je tak akorat...určitě bych ji nerusil
Sice žádnou konzoli nemam, ale nechci se nechat připravit o skvělý hry, který na konzolích vycházej...
24hours, Nintedogs, Black (z poslední doby) atd...atd... :D
RoBman79
Killing Spree