Ohlasy na Doupě 2./2006

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod elfkam66 1. 3. 2006 14:40

jezek píše:2elfkam66:Tohle mi moc do herního časáku nesedí.d/quote]

Jsem tam nahlídnu do Score :oops: a tam to na pul strance maji.(vtipy) a kvizy ohledne her, proc ne?
Ted me napadlo, co mi tak chybi!!!!
Začněte do časáku dávat plakáty s hernímy motivy pls pls pls :wink: !!!!
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage

Odeslat příspěvekod OCELOTR 1. 3. 2006 15:15

Z toho taky vyrosteš :mrgreen:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Triple T 1. 3. 2006 16:07

Jestli se Doupe bude orientovat na jeste mladsi publikum, asi si hodim masli (nebo se placnu pres kapsu a vratim se k Levelu).
rekl Triple T, vecny kritik
Triple T
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 2. 3. 2006 06:47

Pro plakáty bych byl.Než jsem se v práci přestěhoval,tak jsem měl kutloch polepený celý obrázky.Manga,Matrix,Káťa Archerová,Spider-man,Sin City atp :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Triple T 2. 3. 2006 19:58

Ja jsem si vzdycky myslel, ze az se k nejakym dostanu, hned si herni plakaty vylepim. Ted jich mam doma sice hromadu, ale jenom jeden (ten nejlepsi) na zdi, zbytek lezi v supliku. Kdyby se v Doupeti dokazali trefovat do podobne chytlavych temat (tzn. zadni namakani vojaci z PC her o WW2, ale nemusi byt jenom na tema kocek) a velkych formatu, taky bych se na pripadne plakaty nezlobil. Ale zase kdyby se kvuli tomu melo opet zdrazovat (stosy sexy plakatu se asi jen tak po ulicich nevali), rozmyslel bych dvakrat...
Triple T
First Blood

Odeslat příspěvekod mr_wawra 2. 3. 2006 20:10

Osobně nejsem moc velkým příznivcem všelijakých nadstandardních věcí, jako jsou plné hry (i když Caesar III je pěkný, to ano) a plakáty. Myslím, že je s tím moc práce, navíc spoustu čtenářů především kvůli plné hře jaksi bere časopis jako druhotný produkt (tý voe, tam je taková plná hra, to si koupim), nehledě na to, že lepší by bylo mít větší nabídku starších, levných, ale kvalitních her přímo v obchodě, než aby časopisy takové hry "vyzobávaly". To všechno je ale jen můj subjektivní názor.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod elfkam66 3. 3. 2006 13:23

Jo teď si vzpomínám, neco jako plakat uz v Doupeti bolo. Reklama na Brothers in arms. Na celou stránku. To jsem hned hodil na skrinku na veslaku :)
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 9. 3. 2006 19:51

Mírně OT, ale kdy vyjde další Doupě? Nemám co hrát a Arcanum by bodlo :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod jezek 9. 3. 2006 19:56

14.března
Stačí se podívat :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Ertefol 9. 3. 2006 20:23

Děkuji mnohokrát, já jsem to nějak nenašel :? A moc velkou trpělivost jsem přes to GPRS neměl :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod elfkam66 9. 3. 2006 20:25

Ertefol píše:Děkuji mnohokrát, já jsem to nějak nenašel :? A moc velkou trpělivost jsem přes to
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage

Odeslat příspěvekod danniel 9. 3. 2006 20:33

já bych byl taky pro ty plakáty jednu zeď pokoje nad postelí už mám zaplácanou auty tak teď by to chtělo zaplácat zeď za kompem nějakými obrázky z her :mrgreen:
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 13. 3. 2006 17:47

Ehm... Zase já. Plná hra je jak na CD tak na DVD příloze nebo jenom na DVD? (prosím vás nekamenujte mě...) Doupě sem si původně chtěl !koupit! (jinak si ho pravidelně půjčuju :)) jenom kvůli Arcanum, ale jak jsem uviděl článek o Armed Assault... No, nejde jinak než koupit :)
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 13. 3. 2006 18:35

Ertefol píše:Ehm... Zase já. Plná hra je jak na CD tak na DVD příloze nebo jenom na DVD? (prosím vás nekamenujte mě...) Doupě sem si původně chtěl !koupit! (jinak si ho pravidelně půjčuju :)) jenom kvůli Arcanum, ale jak jsem uviděl článek o Armed Assault... No, nejde jinak než koupit :)i/quote]

Samozřejmě že i na CD.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 3. 2006 21:20

Hmm tak předplatitelům pokud dobře počítám mělo dneska přijít doupě...a jak vidím tak zase se to o den zpozdí...měli by jste spíš napsat 14.3. pro předplatitele a bylo by :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka