Ohlasy na aktuální DOUPĚ 1/06

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod RoBman79 27. 1. 2006 17:32

includes píše:Já si Game On koupil jednou.....děs běs...ZLATÉ DOUPĚ !!!
RoBman79
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RoBman79 27. 1. 2006 17:36

Proč nezveřejňujete kolik jste vydali výtisků, když v Computeru to je v tiráži napsaný?

A taky, když už neposíláte DVD v krabičce, byste ho mohli dávat do takovejch těch papírovejch potištěnejch obálek. No přesně jako v COMPUTERU! :D
RoBman79
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 27. 1. 2006 20:16

Na rozdíl od většiny ostatních herních časopisů Doupě je členem ABC, tudíž jsou informace o nákladu veřejně k dispozici a navíc ověřené nezávislou autoritou. Psaní do tiráže myslím není nutné.:)

Navíc náklad je veličina tak trochu nicnevypovídající. Když budete trichu šílenec, můžete si vytisknout třeba půl miliónu čísel, což ale pochopitelně neprodáte... Mnohem zajímavější by byla prodejnost, tu však dopředu pochopitelně neznáme, ale mohli bychom tam psát třeba kolik je naše přání, co se týče prodaných výtisků :D
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod diabliktwo 28. 1. 2006 14:14

skipi píše:zdravim vsechny v doupeti, mam problem s Kreedem: pri spusteni hlaska cnat render i n cuurent graphic mode ......tak jsme menil rozliseni, frekvence i ovladace a porad nic....kdo pomuze? odkaz, radu...diiik
P.S. chlapi spojeni konzoli a pc her je super krok do jednoho celku je super krok,.Jen tak dal.....


Uz som na to dosiel.V subore config.ini je nastavene rozlisenie na 1280,tak staci zmenit cislo v riadku
r_resolution z 1280 na 1024 a pojde to.
diabliktwo
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 30. 1. 2006 06:16

U téhle hry se snad všechno musí měnit přímo v config.ini.I citlivost myši,protože ve hře je to naprostý děs.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa S. 31. 1. 2006 19:12

Ahoj všichni, v prosinci jsem si předplatil doupě , protože už rok před tím jsem si ho kupoval každej měsíc na stánku a moc se mě líbilo. V prosinci mě číslo došlo v čas, ale bylo poškrábané(dost) DVD, ale hlavně, že šlapalo bez problémů. V lednu jsem měl opět poškrábané DVD( není divu bylo uvniř volně, folie na dvd byla mimo ) stane se mohlo vypadnout z folie při distribuci.( ale nemělo by se to stávat) Jenže tentokrát nejelo proto jsem se po telefonické domluvě domluvil na výměně osobně na Lidické v Brně. DVD mě bylo bez problémů vyměněno a byl jsem ujištěn, že určitě pojede neboť je vyzkoušené. DVD jelo, ale jen napůl plnou hru kreed se mi nepodařilo nainstalovat pouze se mě ukázalo okno pro spuštění, nainstalování, odistalování, web a konec mohl jsem klikat jak jsem chtěl ale šel jenom web a konec, taky mě nešla vůbec rozchodit hra Harry potter což mě taky nepotěšilo. Ostatní hry jsem zatím nezkoušel. Fandím vám, protože se mě Váš časopis líbí už dlouho, ale měli by jste s tím něco udělat, protože vám to kazí dost dobré renomé na trhu. Konkurence nikdy nespí. Zkuste zapřemýšlet jestli by neprospělo DVD pevný papírový obal pro předplatitele. Dík za odpověď a zatím se mějte Standa S.
Standa S.

Odeslat příspěvekod Návštěvník 2. 2. 2006 15:52

tak super, tohle royliseni jsem fakt nezkousel.....dik, prijdu y prace a smazim az do rana:-)
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Návštěvník 2. 2. 2006 15:53

to bylo pro diabliktwo!!!! dik moc....
Návštěvník

Odeslat příspěvekod *FILCKA* 3. 2. 2006 21:27

Něco vám povím, k tomu DVD... byl jsem nějakou dobu bez netu, tak píšu až teď....
Takový paskvil jsem už dlouho neviděl, nečte to ani Toshiba SDM 1216, ani vypalovačka LG...Jediná mechanika, která to čte je dual layer vypalovačka MATSUSHITA, kterou mám v noteboku... Obě výše zmiňované mechaniky čtou jakékoli dvouvrstevné DVD bez problému...Podle mě je problém v naprosté zhovadilosti struktury DVD...Složitěji to už asi nešlo, že?

Další věc je, že Kreed mě nejde spustit...vypíše se hláška "Cant render i curent video mode" a šlus... Poměním rozlišení na všechny možné rozměry a furt to samé dokola. Nevíte co s tím??? Díky.

PS: To DVD jsem musel přepálit, aby se to dalo číst. Visíte mě jedno Dual layer médium... :-(
*FILCKA*
First Blood

Odeslat příspěvekod Standa 3. 2. 2006 21:35

*FILCKA* píše:Něco vám povím, k tomu DVD... byl jsem nějakou dobu bez netu, tak píšu až teď....
Takový paskvil jsem už dlouho neviděl, nečte to ani Toshiba SDM 1216, ani vypalovačka LG...Jediná mechanika, která to čte je dual layer vypalovačka MATSUSHITA, kterou mám v noteboku... Obě výše zmiňované mechaniky čtou jakékoli dvouvrstevné DVD bez problému...Podle mě je problém v naprosté zhovadilosti struktury DVD...Složitěji to už asi nešlo, že?

Další věc je, že Kreed mě nejde spustit...vypíše se hláška "Cant render i curent video mode" a šlus... Poměním rozlišení na všechny možné rozměry a furt to samé dokola. Nevíte co s tím??? Díky.

PS: To DVD jsem musel přepálit, aby se to dalo číst. Visíte mě jedno Dual layer médium... :-(M/quote]
misto nakupu dual media disku sis mel radsi udelat image na disku a nahrat to pres daemon tools, rozhodne bys usetril celkem dost penez za predrazena media
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *FILCKA* 4. 2. 2006 12:08

Jo a to si myslíš, že v notebooku je na HDD tolik místa abych si tam mohl dovolit skladovat 7,5 GB obrazy blbě udělaných DVD??? :evil:
*FILCKA*
First Blood

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 4. 2. 2006 12:10

*FILCKA* píše:Něco vám povím, k tomu DVD... byl jsem nějakou dobu bez netu, tak píšu až teď....
Takový paskvil jsem už dlouho neviděl, nečte to ani Toshiba SDM 1216, ani vypalovačka LG...Jediná mechanika, která to čte je dual layer vypalovačka MATSUSHITA, kterou mám v noteboku... Obě výše zmiňované mechaniky čtou jakékoli dvouvrstevné DVD bez problému...Podle mě je problém v naprosté zhovadilosti struktury DVD...Složitěji to už asi nešlo, že?

Další věc je, že Kreed mě nejde spustit...vypíše se hláška "Cant render i curent video mode" a šlus... Poměním rozlišení na všechny možné rozměry a furt to samé dokola. Nevíte co s tím??? Díky.

PS: To DVD jsem musel přepálit, aby se to dalo číst. Visíte mě jedno Dual layer médium... :-(M/quote]


Přiznám se, že nejsem v technologii lisování DVD žádným expertem, takže nechápu, co myslíte onou "strukturou DVD". Pokud můžete, prosím pošlete mi bližší vysvětlení třeba na mail jan.morkes@cpress.cz, velice rád ho přidám k analýze reklamovaných DVD.

Jediné co vím já, je, že Vámi popisovaný problém, se objevuje u malé části DVD médií. Sami jsme po prvních reakcích na internetu v redakci otestovali 40 DVD a všechny fungovaly (jedno trochu hůře, ale to bylo poškrábané) a to na třech různých mechanikách. (jen pro upřesnění - jedna z těchto mechanik pravidelně selže při testování reklamovaných DVD, dvě z nich je čtou většinou bez problémů).

DVD reklamujte, pošleme Vám jej zdarma.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *FILCKA* 4. 2. 2006 12:42

Jestli je to jenom lisováním DVD, posílat nejspíš nebudu nic, protože to znamená jen další zvyšování nákladů .... DVD je přepálené, na nějaké přitroublé trajlery filmů nejsem zvědavej.
Strukturou dvd myslím to, jak je navzájem propojené menu a jednotlivé soubory, třeba takové DVD z Gamestaru nebo Levelu je čitelné bez problémů jak na x let staré Toshibě tak pochopitelně i v DVD palírně.
*FILCKA*
First Blood

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 4. 2. 2006 13:57

*FILCKA* píše:Jestli je to jenom lisováním DVD, posílat nejspíš nebudu nic, protože to znamená jen další zvyšování nákladů .... DVD je přepálené, na nějaké přitroublé trajlery filmů nejsem zvědavej.
Strukturou dvd myslím to, jak je navzájem propojené menu a jednotlivé soubory, třeba takové DVD z Gamestaru nebo Levelu je čitelné bez problémů jak na x let staré Toshibě tak pochopitelně i v DVD palírně.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Váša 8. 2. 2006 21:44

Zdravím redakci. Od čísla 1 jsem si předplatil Doupě (mimochodem s tím byly pěkný zmatky, protože léta již odebírám Comp a nepřišel mi ani on ani Doupě, ale to vyřídím s reklamacema, až začnou odpovídat na maily nebo brát telefon).
K Doupěti jsem utekl od Levlu v podstatě ze dvou důvodů: cena už nějak začla být nestravitelná a taky jako vy nyní před časem prodělali grafické kotrmelce. Luštit snad 2,5 bílý font na světle žlutým (šedivým) podkladu bylo na mě moc. Bohužel něco podobnýho jsem teď našel v Doupěti (i když ne v tak drastický podobě). Jsem už staršího data výroby a i když brejle nepotřebuji, nová verze se mi čte hůř. Když už musíte mít čtyři sloupce, nešel by zvětšit font na úkor zbytečně velkých bílých ploch okolo sloupců? Hlavně se vyvarujte výše uvedených šíleností.
Taky bych se přimlouval za více článků o hardware pro pařany (tipy, triky, nastavení, overclocking), problematika připojení k hráčským serverům, apod.
Váša

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků