Ohlasy na aktuální Doupě - 11/05

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 11. 2005 19:44

Já bych právě zvětšil konzolovou sekci...ta je fakt super...to je pro mě defakto důležitější než sekce PC...tím jste nejvíc originální...žádný jiný časopis nemá takovou rozsáhlou rubriku věnující se konzolím...a level je tak drahý jelikož má lepší plné hry a taky kvalitnější papír a více stránek
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 15. 11. 2005 19:49

SCobra píše:Jenže já chci komplexní časopis o PC hrách a o všem, co s nimi souvisí a Level mi vyhovuje víc než Score, proto ho odebírám /quote]

Mi zas připadá divné,kupovat časák o hrách,kvůli rubrice o komponentech.Podle mne toho v doupěti není tak moc,protože jejich vydavatel vydává i computer(pokud se nepletu) a ten taky není bůhví jak drahý.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Machi 15. 11. 2005 20:48

Já můžu jedině chválit, mám Doupě předplaceno od jeho prvního čísla a co číslo, to krok správným směrem. V prosinci 2004 pro mě přestaly existovat ostatní časopisy, Doupě je prostě bezkonkurenční :) No tak dost bylo chvály, teď mě pochvalte vy nějakou gameskou, adresu pošlu by PM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A tím končí tato epizoda.
Machi
First Blood

Odeslat příspěvekod Berzeger 15. 11. 2005 21:15

SCobra:
Mas pravdu, rekl jsem to trochu ostre, coz jsem nemel, za to se ti omlouvam, ale abych uvedl na pravou miru, proc ja odebiram GS
Score: Pubertacky recenze, ktery jsou jeste horsi nez v Levelu.
Level: Nelibi se mi styl jejich recenzi, nelibi se mi ani moc jejich design, proste Level mi pripada jako GameStar z roku 2000.
GameStar: To je prave ten zlaty stred (podle me), styl recenzi mi presne vyhovuje, dozvim se z nich vse, co potrebuji a jeste neco navic a nemusim se prolouskavat autorovymi vylevy. Nezaplacavaji DVD plnou hrou, tudiz se tam vejde vic dem, videi, modifikaci atd.
Jeste jednou se ti omlouvam za to, co jsem ti rekl, posledni dobou to mam hodne tezky, a jediny kde se muzu vyvztekat je asi jen internet...
Berzeger

Odeslat příspěvekod Berzeger 15. 11. 2005 21:17

Jo, jinak plne s tebou souhlasim, ze mezi lety 95 - 2001 nebyl skoro vubec konkurenci boj, ty casaky byly mnohem kvalitnejsi... proto nemam rad level a score (mimo jine), protoze tam se na kazdy strane docitam, v cem jsou lepsi nez konkurence, a co oni si muzou dovolit a co konkurence ne... btw dva se perou a treti se smeje - Level vs Score a smejici se je GS :)
Berzeger

Odeslat příspěvekod Berzeger 15. 11. 2005 21:19

jo, level nema vic stran, ma stejne stran jako GS a nejvic ma Score.
Berzeger

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 16. 11. 2005 00:58

jezek píše:
SCobra píše:Jenže já chci komplexní časopis o PC hrách a o všem, co s nimi souvisí a Level mi vyhovuje víc než Score, proto ho odebírám /quote]
Mi zas připadá divné,kupovat časák o hrách,kvůli rubrice o komponentech.Podle mne toho v doupěti není tak moc,protože jejich vydavatel vydává i computer(pokud se nepletu) a ten taky není bůhví jak drahý.h/quote]

<reklama>Computer Press sice opravdu vydává nejprodávanější časopis o informačních technologiích v ČR </reklama> :mrgreen: to však nikterak nesouvisí, kolik stránek je hardwaru v Doupěti věnováno. Jejich počet určuje redakce - takže záleží spíš na subjektivním posouzení. Většinou je to pět stránek, pro prosincové (o něco tlustší) Doupě to bude o dvoustránku víc.

Je to málo, nebo akorát? Povídejte, posloucháme :) Každopádně velké desetistránkové testy opravdu asi zůstanou doménou Computeru...
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 16. 11. 2005 01:02

Berzeger píše:Jo, jinak plne s tebou souhlasim, ze mezi lety 95 - 2001 nebyl skoro vubec konkurenci boj, ty casaky byly mnohem kvalitnejsi... proto nemam rad level a score (mimo jine), protoze tam se na kazdy strane docitam, v cem jsou lepsi nez konkurence, a co oni si muzou dovolit a co konkurence ne... btw dva se perou a treti se smeje - Level vs Score a smejici se je GS :)

Nemyslim si, ze GS je zrovna ten, kdo by se v soucasne dobe smal...
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 11. 2005 10:16

to Berzeger: Už se nezlobím. Vše odpuštěno, každý se potřebuje občas vyvztekat. Bohužel si narazil na čas (už sem byl docela unavenej), kdy sem neměl zrovna náladu na ironické příspěvky.
Design Score a Levelu se mi taky nelíbí, je takovej chaotickej. Doupě a GS maj lepší.
Já bych to upavil - Když se dva perou, ostatní se smějou :) .

to Ježek: Nekupuju herní čaopis jen kvůli sekci o hardwaru, jde o komplexnost - abych se v jednom časopise dozvěděl co nejvíc z oblasti, o které píše. A hardware a software s PC hrami souvisí hodně. Jo, mohl bych kupovat Chip, Computer, Level a další, ale proč, když záladní a pro mě dostačující informace jsou v jednom (stejně, když něco chci, tak se koukám ještě na net).

to Peter S. Kenedy: Redakce Levelu má taky konzolovou sekci, ale ta si vydává svuj vlastní časopis. Playstation 2 se to myslim jmenuje.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 11. 2005 11:51

No to je pěkné že existuje PS2 magazín to vím taky ale co když mám konzoli a handheld od nintenda??Ty tady v ČR nemají zastoupené v podobě časopisů tak aspon doupě pár recenzí od nintenda přidá...aspon něco...proto díky
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Berzeger 16. 11. 2005 15:41

Mozna ti to tak neprijde, ale lepsi jak Doupe (sry, ale nastval jsi me - pykej! :D), ktery se v podvedomi lidi jeste ani neradi mezi ty lepsi herni casaky. co jsem se ptal po tride ve skole, tak asi jen tri lidi z triceti znaji doupe a jen dva vedi, ze to je i casak.
Berzeger

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 11. 2005 18:43

Samozřejmě, jde o velmi subjektivní názor. Jasně, že Doupě nezná moc lidí, když vychází teprve rok, narozdíl od ostatních, které vycházejí už dlouhá léta.
Nevadí mi tvoje názory (pykat se nebude :D ). Pokud jsou nějak podložený, tak si můžeš psát, co chceš a mě to nijak rozčilovat nebude. Rozčilujou mě jen takový ty výkřiky bez argumentů a ještě urážlivý nebo sprostý (a to nejni jen tvůj ojedinělý případ, s takovýma příspěvkama se setkávám na všech fórech, kde se objevuju a ty lidi se, narozdíl od tebe, nijak nedaj přesvědčit, aby uvedli argumenty - proč asi?). To jen tak na vysvětlenou, proč sem na tebe za ten příspěvek vyjel.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Berzeger 16. 11. 2005 18:50

SCobra píše:Samozřejmě, jde o velmi subjektivní názor. Jasně, že Doupě nezná moc lidí, když vychází teprve rok, narozdíl od ostatních, které vycházejí už dlouhá léta.
Nevadí mi tvoje názory (pykat se nebude :D ). Pokud jsou nějak podložený, tak si můžeš psát, co chceš a mě to nijak rozčilovat nebude. Rozčilujou mě jen takový ty výkřiky bez argumentů a ještě urážlivý nebo sprostý (a to nejni jen tvůj ojedinělý případ, s takovýma příspěvkama se setkávám na všech fórech, kde se objevuju a ty lidi se, narozdíl od tebe, nijak nedaj přesvědčit, aby uvedli argumenty - proč asi?). To jen tak na vysvětlenou, proč sem na tebe za ten příspěvek vyjel.n/quote]

Musim te zklamat... ja nereagoval na tebe, ale na Honzu :D
Berzeger

Odeslat příspěvekod SCobra 16. 11. 2005 18:59

Aha. To je zase den. Přišlo mi to jako trochu divná reakce na muj příspěvek, ale tak nějak sem nedokázal přijít na to, že by to mohlo být na někoho jiného. Omlouvám se.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Berzeger 16. 11. 2005 21:05

SCobra píše:Aha. To je zase den. Přišlo mi to jako trochu divná reakce na muj příspěvek, ale tak nějak sem nedokázal přijít na to, že by to mohlo být na někoho jiného. Omlouvám se../quote]

Neomlouvej se, tohle se stava i jinejm lidem... :)
Berzeger

Předchozí stránkaDalší stránka