Ohlasy na aktuální Doupě - 11/05

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 11. 2005 15:32

Level není žádnej ***** to teda určitě ne...sám jsem ho kupoval jen mi vadila ta cena a když přišlo doupě byla to jasná volba :-) Díky
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 11. 2005 15:41

Level odebírám už 7 let, kdyby to byl *****, tak bych ho určitě neodebíral. Kvalita všech časopisů časem začne kolísat. Ještě nedávno bylo ***** podle mě SCORE, ale tim už si nejsem taky moc jistej (změnilo se tam vedení). Takže s takovýhlema silnýma slovama bych si dával pozor.
Doupě je ale rozhodně nejlepší v poměru cena/kvalita. A vejde se mi jich do poličky dvakrát (nebo možná i 3x) tolik co ostatních časopisů :) .
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 6. 11. 2005 16:05

SCobra píše:Level odebírám už 7 let, kdyby to byl *****, tak bych ho určitě neodebíral. Kvalita všech časopisů časem začne kolísat. Ještě nedávno bylo ***** podle mě SCORE, ale tim už si nejsem taky moc jistej (změnilo se tam vedení). Takže s takovýhlema silnýma slovama bych si dával pozor.
Doupě je ale rozhodně nejlepší v poměru cena/kvalita. A vejde se mi jich do poličky dvakrát (nebo možná i 3x) tolik co ostatních časopisů :) ."/quote]

:lol: Skvělý argument pro Doupě, hned ho zařadíme do nejbližší reklamy :lol: :wink: :lol:
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JeštěR 6. 11. 2005 16:47

Honza Morkes píše:
SCobra píše:Level odebírám už 7 let, kdyby to byl *****, tak bych ho určitě neodebíral. Kvalita všech časopisů časem začne kolísat. Ještě nedávno bylo ***** podle mě SCORE, ale tim už si nejsem taky moc jistej (změnilo se tam vedení). Takže s takovýhlema silnýma slovama bych si dával pozor.
Doupě je ale rozhodně nejlepší v poměru cena/kvalita. A vejde se mi jich do poličky dvakrát (nebo možná i 3x) tolik co ostatních časopisů :) ."/quote]

:lol: Skvělý argument pro Doupě, hned ho zařadíme do nejbližší reklamy :lol: :wink: :lol:l/quote]

Když o sobě každý druhý plátek píše jako o "nejlepším a nejčtenějším časopise v Česku", tak proč ne tohle, že :P
JeštěR
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 11. 2005 19:31

No, když sem to psal, tak mě nenapadlo, že by to mohlo mít takový úspěch :D Je pravda, že by to bylo originální.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 7. 11. 2005 06:13

Peter S. Kenedy píše:A ještě jedna výtka tentokrát k videorecenzím...ty titulky to jste teda sáhli docela vedle podle mě...měli jste to normálně namluvit jako je většina videorecenzí...takhle to číst a ještě se soustředit na tu hru je docela o ničem a nudnél/quote]

Já jsem pro titulky,ale ta barva je nevhodně zvolená.Někdy je nejde vůbec vidět,hlavně u B&W2.Asi je docela problém,vybrat takovou barvu,aby byla vidět vždycky,ale pak bych se přimlouval za černý podklad pod titulkama.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Paar 7. 11. 2005 08:55

mluvene slovo je lepsi... tot muj nazor.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod SvDindy 11. 11. 2005 21:13

Chtěl bych se zeptat proč jste přestali davat to dvd do pevnejch obalů?Jinak jste výbornej časopis,mám ho předplacený a je fakt bezva."A ta cena:)"
SvDindy
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 14. 11. 2005 16:31

2 SvDindy:Kdyby sis to tady pročetl,tak odpověď určitě najdeš :mrgreen:
viz tady
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 11. 2005 17:51

Tak sem si koupil na poslední chvíli Doupě. Recenze super, ale nejvíc se mi líbilo téma Ufo a Xcom. Tyhle hry patřili jednu dobu mezi moje nejoblíbenější - hlavně Apocalypse.
Ale na druhou stranu bych Ufo za genialitu moc nevyzdvihoval - možná kdysi, ale dnes už ne. Nejvíc mě (a spoustě dalším) na něm vadila jedna podstatná věc - přerušení. Při přerušení měl totiž voják teoreticky dvě možnosti - buď uteče nebo začne střílet. Jenže on v 99% všech případů začal střílet. A když měl v ruce raketomet (torpédomet) nebo před ním někdo nedej bože stál, tak z toho byl akorád tak load. A z toho vyplývala místy neskutečná obtížnost - musel sem pořád dávat pozor na vojáky, aby si neubližovali mezi sebou navzájem. Tolik práce mi nedalo ani zlikvidovat všechny Ufony, jako zabránit agentům, aby se nepostříleli navzájem. Navíc stereotyp misí u mě časem převážil radost z každého nového dokončeného výzkumu. I když to v Apocalypse vyřešili přidáním Real Time modu, ve kterém se dala většina misí dodělat za zlomek času než v TB modu.
Uznávám, že v té době byla myšlenka kombinace taktické strategie se správou základen revoluční, originální a geniální, ale zrovna u Ufa zpracování trochu pokulhává, hlavně v mnou zmiňované oblasti. No, to sem trochu odbočil a tak úplně to sem nepatří, ale potřeboval sem to napsat, jinak bych neusnul :) . Kdyžtak to nějak přesuňte někam jinam.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Berzeger 14. 11. 2005 21:08

Dlouho jsem tu nebyl, a když jsem teď pročítal vaše názory o levelu, tak se mi chtělo zvracet. To, že si to někdo, koho vidim poprvý v životě a ještě na nějaký diskuzi, předplácí už sedm let, to je jeho chyba, ať si nestěžuje. Prostě level je s*ačka, a s vaší duševní chorobou "LevelusLoveus" se obraťte na psychiatra.
Berzeger

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 11. 2005 22:44

Berzeger píše:Dlouho jsem tu nebyl, a když jsem teď pročítal vaše názory o levelu, tak se mi chtělo zvracet. To, že si to někdo, koho vidim poprvý v životě a ještě na nějaký diskuzi, předplácí už sedm let, to je jeho chyba, ať si nestěžuje. Prostě level je s*ačka, a s vaší duševní chorobou "LevelusLoveus" se obraťte na psychiatra.u/quote]

Prosím :shock: ? Kdybys mi tohle řekl na ulici, tak bych ti jednu vrazil. Pokud to teda nemyslíš nadneseně s těma duševníma chorobama. Kdybys aspoň uvedl argumenty, tak bych to možná pochopil, ale urážet lidi takovýhlema výkřikama do tmy je podle mě dost troufalost.
Nikde sem nenapsal, že Level nějak zvlášť obdivuju - možná tak před několika lety. Teď všechny časopisy hodnotím jako dlouholetý čtenář. Poslední dobou (po změně vedení ve Score) mi Score i Level přijdou na stejno v kvalitě, obsahu i v jejich chování na trhu. V GameStaru mě žádná recenze už dlouho nezaujala a tak už ho moc nekupuju.
Čekám na omluvu, vysvětlení nebo pádné argumenty.
Já vím, že to sem nepatří, ale musel sem nějak reagovat. Snad se všechno brzo vysvětlí.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod AlanWake 15. 11. 2005 00:19

Když dojdou argumenty, začne se nadávat, a to je přesně onen Berzegerův případ.
AlanWake
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Berzeger 15. 11. 2005 14:03

AlanWake píše:Když dojdou argumenty, začne se nadávat, a to je přesně onen Berzegerův případ.
Berzeger

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 11. 2005 14:51

Ten tvuj příspěvek mi včera přišel prostě jako urážka.
Kolikrát to budu ještě psát. Level nemám rád, mám jako ty rád herní časopisy a snažím se na jejich kvalitu koukat ze čtenářského pohledu, a proto v souvislosti s jejich kvalitou nemůžu používat slova jako "*****". Na každym z nich si někdo něco najde (ať už pozitivního nebo negativního). I Level a Score byli dřív psány hlavně s ohledem na čtenáře, jako dnes píšou autoři Doupěte. Ale bohužel oba zmiňované časopisy zklouzli ke komerci a pouhému konkurenčnímu boji - házejí špínu na sebe navzájem a i na další média. Když jsem si Level v roce 99 poprvé předplácel, tak to takhle ještě nevypadalo, nebo ne v takové míře.
Jenže já chci komplexní časopis o PC hrách a o všem, co s nimi souvisí a Level mi vyhovuje víc než Score, proto ho odebírám. Doupě mi v tomhle smyslu nevyhovuje v hodně malé rubrice o hardwaru, poměrně malém obsahu (málo stránek - málo recenzí) a v rubrice o konzolích, které mě nezajímají (to neznamená, že chci abyste ji zrušili). GameStar je na tom podobně, jen má na můj vkus trochu moc strohé recenze.
Takhle vypadají moje argumenty proč odebírám právě Level a ne něco jinýho. Teď bych chtěl vidět ty tvoje, jestli jsi schopen je dát dohromady nebo jestli jsi jen zaujatej puberťák. Bez argumentů to totiž není diskuse, ale obyčejná flamewar.
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka