Ohlasy na aktuální Doupě - 11/05

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 2. 11. 2005 18:32

Posledním číslem papírového Doupěte jste mi udělali radost.Je vážně povedené,ale to je už standart.Hlavně bych Vás chtěl pochválit za demíčka.Trefili jste se mi přímo do noty.Děkuji.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 11. 2005 18:46

Jo taky chválím...těch dem je fakt hodně...na 19 dem se nezmůže ani Level natož Score :-) ale k těm plným hrám ti morhooni jsou defakto dema takže bych raději uvítal něco lepšího než freewarovky...no ale za tu cenu budiž vám odpuštěno :-) Nejvíc mě potěšil článek o Nintendogs a ten blažený pocit když jsem si se svým pejskem potom hrál ve vlaku...ten pocit že mám něco fakt originálního je skvěly...Díky Martine Zavřeli :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 11. 2005 23:05

A ještě jedna výtka tentokrát k videorecenzím...ty titulky to jste teda sáhli docela vedle podle mě...měli jste to normálně namluvit jako je většina videorecenzí...takhle to číst a ještě se soustředit na tu hru je docela o ničem a nudné
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 4. 11. 2005 23:12

Podle reakcí čtenářů z dob, kdy jsme kdysi s videorecenzemi (tehdy to byla jen namluvená videa) experimentovali, se zjistilo, že titulky jsou žádanější než mluvené slovo. Je pravda, že je ideální videorecenzi skouknout zedvakrát, abyste z toho měli maximum... Anebo si vážně myslíte, že byste unesli naše záhrobní hlasy? ;) :twisted:
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 11. 2005 23:19

No právě by to bylo lepší podle mě...co jsem viděl vidorecenze na Levelu nebo score či kde to bylo tak s mluveným slovem to bylo super
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 4. 11. 2005 23:24

No zcela jistě se toto stane předmětem dalších redakčních debat, v dohledné době to však na změnu nevidím.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 11. 2005 23:54

Já stále čekám na nějakou herní pecku u té plné hry...doufám že se vám to někdy podaří...přeji hodně štěstí :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 6. 11. 2005 10:48

Peter S. Kenedy píše:No právě by to bylo lepší podle mě...co jsem viděl vidorecenze na Levelu nebo score či kde to bylo tak s mluveným slovem to bylo superl/quote]


Dabované videorecenze jsou v GameStaru, ne v těch dvou shitech co jsi tady napsal.
Berzeger

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 6. 11. 2005 11:11

Berzeger píše:
Peter S. Kenedy píše:No právě by to bylo lepší podle mě...co jsem viděl vidorecenze na Levelu nebo score či kde to bylo tak s mluveným slovem to bylo superl/quote]

Dabované videorecenze jsou v GameStaru, ne v těch dvou shitech co jsi tady napsal.l/quote]

Lets flame :twisted: :wink:
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 6. 11. 2005 13:12

hmmm... Ostrá diskuze jak feferónky :D
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redoran Instructor 6. 11. 2005 13:22

Hosi porad se zlepsujete...od prvniho cisla jste udelali poradne velky krok kupredu. At vam to vydrzi..drzim palce 8)
Redoran Instructor

Odeslat příspěvekod AlanWake 6. 11. 2005 13:33

... vidíte, tak má vypadat správný příspěvek :)
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JeštěR 6. 11. 2005 13:55

Berzeger píše:
Peter S. Kenedy píše:No právě by to bylo lepší podle mě...co jsem viděl vidorecenze na Levelu nebo score či kde to bylo tak s mluveným slovem to bylo superl/quote]

Dabované videorecenze jsou v GameStaru, ne v těch dvou shitech co jsi tady napsal.l/quote]


Level je *****? :shock: No to je úroveň :x
JeštěR
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 6. 11. 2005 14:11

Nechápu. proč tu nadáváte na herní časáky, když vám to stejně nikdo neplatí :D, teda myslím...
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 11. 2005 15:18

Já bych řekl, že každej herní časák (nepočítám Game4U a GameOver) má svoje klady a zápory a nedá se říct, že by na našem trhu byl nějakej vyloženej ***** a Level už vůbec ne (to je názor dlouholetého čtenáře všech herních časopisů u nás na trhu). I když o GameOn by se dalo polemizovat.
Musim si to nový Doupě taky koupit - sice tam neni žádná velká plná hra, ale téma UFO a XCOM mě zaujalo.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků