Předplatné - zatím nespokojenost

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Berzeger 2. 11. 2005 17:14

Ahoj lidi,
zajímalo by mě, kdy mi konečně přijde nové doupě s dvd, které jsem si formou převodem na bankovní účet předplatil. Na stole už mi dva týdny leží faktura o zaplacení. Docela frustrující pocit čekat na doupě, které stále nepřichází, ačkoliv ho již od začátku týdne vidím v obchodech. Přijde mi ještě někdy nebo nemá cenu doufat?
Berzeger

Odeslat příspěvekod Berzeger 3. 11. 2005 17:47

Tak teď mi přišlo ještě jedno potvrzení o zaplacení (z 21.10.05 myslim), tak uvidim, co se z toho vyklube.
Berzeger

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 3. 11. 2005 19:29

Berzeger píše:Tak teď mi přišlo ještě jedno potvrzení o zaplacení (z 21.10.05 myslim), tak uvidim, co se z toho vyklube.y/quote]

Kontaktuj prosím oddělení předplatného - reklamace@cpress.cz, nebo 545 113 713, určitě Ti poradí (resp. řeknou, kdy Doupě očekávat). Problém bývá v tom, že se do tiskárny musí zasílat seznam předplatitelů dopředu (aby pak šla nová Doupata přímo předplatitelům a měli je dřív než na stánku) a zde pravděpodobně došlo k registraci platby příliš pozdě. Ale je to jen spekulace. Lepší bude domluvit se přímo s holkami z oddělení, ony ví všechno:)
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Berzeger 3. 11. 2005 22:24

Ok, dík, počkám ještě do zítřka, a pokud nic (nechal jsem si to předplatit od 11.2005 - 10.2006), tak jim pošlu maila. Dík za odpověď.
Berzeger

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 3. 11. 2005 23:17

Berzeger píše:Ok, dík, počkám ještě do zítřka, a pokud nic (nechal jsem si to předplatit od 11.2005 - 10.2006), tak jim pošlu maila. Dík za odpověď.a/quote]

Pravděpodobně tedy došlo k tomu, co jsem říkal, nestihlo se to poslat do tiskárny, časopis dostaneš s menším zpožděním, protože k Tobě poputuje až přímo od nás (poté co všechny výtisky dorazí z tiskárny). Ale určitě se ještě ujisti dotazem - v databázi bude určitě jasně uvedeno, jak to s Tvým předplatným vypadá.
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Berzeger 4. 11. 2005 18:10

Tak jo, odesláno, teď jen čekám na odpověď, v lepším případě na časopis :)
Berzeger

Odeslat příspěvekod Berzeger 10. 12. 2005 23:35

tak v poho, časák už chodí normálně.
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 11. 12. 2005 10:39

Berzeger píše:tak v poho, časák už chodí normálně.
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Berzeger 11. 12. 2005 14:40

jo, to já taky :)
jeste jednou sry za muj vyrok o spolecnosti CPress ...
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage

Odeslat příspěvekod Bambinot 11. 12. 2005 21:40

Ahojky lidičky, dne 8.11.2005 jsem zaplatil složenkou zvýhodněné předplatné a dodnes mi nepřišlo ještě ani jedno číslo. Mám doufat, že přijde nebo to zrušit a chodit si pro něj na stánek. Díky. Standa Louny
Bambinot

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 11. 12. 2005 22:20

Bambinot píše:Ahojky lidičky, dne 8.11.2005 jsem zaplatil složenkou zvýhodněné předplatné a dodnes mi nepřišlo ještě ani jedno číslo. Mám doufat, že přijde nebo to zrušit a chodit si pro něj na stánek. Díky. Standa Louny /quote]

545 113 713, reklamace@cpress.cz odpoví všechny otázky tohoto druhu. Je možné, že se platba špatně zařadila či tak podobně. Každopádně určitě se dozvíš, od kterého čísla Ti bude Doupě chodit.
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 12. 2005 19:25

Ted jsem posílal SMS na objednávku předplatného a přišel mi výpis OBSAZENO...tak nevím kde je chyba...či máte na mobilu zaplněné místo smskami či jak to mám chápat??Mám raději napsa meil nebo zavolat na cpress??
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Návštěvník 15. 12. 2005 13:38

No tak bohužel:kamárád to zaplatil taky začátkem listopadu a dodnes nemá ani číslo. Psal SMSku a pak tam i volal (12.12.) Prej se mu ozvou. Do dnešního dne nic:tak asi na Tři krále... Myslím,že si už nikdy nic nepředplatí
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 12. 2005 18:23

Tak jak to tady čtu tak se rozmýšlím jestli to má vubec cenu to předplatné...mě hlavně láká ta nízká cena tak proto....doufám že mi tady někdo odpoví protože ta SMS nakonecy nebyla vůbec doručena
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 15. 12. 2005 19:59

Chyby se bohužel stávají. Doupě má několik tisíc předplatitelů, spolu s dalšími časopisy CP jde o desítky tisíc lidí, a tak je možné, že se občas někde potká více lidí na jedné lince, na jedné SMS bráně atd.. zvláště když vrcholí speciální akce platné do konce roku. Není to příjemné, za chyby se samozřejmě omlouvám, ale nemám žádnou možnost je nějak ze své pozice ovlivnit.

Na druhou stranu zcela na rovinu a z vlastní zkušenosti - vždycky se všechny problémy podařilo vysvětlit, napravit, případně vrátit peníze, pokud předplatitel ztratil kvůli nějaké chybyčce v CP důvěru.

Zkuste to prosím znovu, nebo se ozvěte na 545 113 713, příp. predplatne(z)cpress.cz (můj mail můžete dát do kopie - jan.morkes(z)cpress.cz) a vše se určitě vysvětlí.
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Další stránka