Kniha přání a stížností

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 11. 12. 2005 13:34

SvDindy píše:Když sem teť dostal nové doupě(jsem předplatitel)nedostal jsem k němu dvd ale jen holý časopis.Ondřej Vitek
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Leonidas 16. 12. 2005 14:41

Ahoj Doupě.. Vlastně Ahoj redakce Doupěte :) . Díval sem se a nikde sem nepřišel na kontaktní údaje ICQ,E-mail někoho z redakce (zřejmě díky již tak velkému vytížení) . Rád bych se dozvěděl něco z toho (od kohokoliv z redakce. Teda krom uklízečky a údržbáře). Nebojte nechci vás otravovat nějakým spamem, jen bych rád znal názor na mé dílko ale nechce se mi to tu kopírovat všem na očích (přece jen je to mé první dílko) ,kdybyste nechtěli psát (icq, email) sem tak mé
Předem Dík.
P.S. Dopě je dobrej časopis(častá toť věta) jen tak dál. A po tom co jsem se dozvěděl z prostřední dvojstránky že předplatné je i ve verzi 3CD ,budu (pokud se financí dostane) další předplatitel. Tak AHoj
Leonidas
First Blood

Odeslat příspěvekod David Sláma 16. 12. 2005 23:28

Takový základ lidí najdeš třeba tady.
S ukázkou své práce se můžeš obrátit na mail šéfredaktora webu (martin.bocek@cpress.cz), popřípadě (pokud máš ke mně dostatek důvěry:)) i na můj mail, který je pod příslušným tlačítkem na konci tohoto příspěvku.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Spoorky 5. 1. 2006 18:25

Chtel bich se zeptat jestly v redakci nevite kdy by mohl vyjit dalsi dil hry Fallout dik za odpoved.
Spoorky
First Blood

Odeslat příspěvekod Fever 6. 1. 2006 00:46

Len to preboha nenapíš ešte desaťkrát! :mrgreen:
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 6. 1. 2006 02:43

Spoorky píše:Chtel bich se zeptat jestly v redakci nevite kdy by mohl vyjit dalsi dil hry Fallout dik za odpoved.

Prava na Fallout ma Bethseda, ktera driv uvedla, se se poradne na dalsi dil vrhe az po Oblivionu. Takze osobne pocitam nejdriv pristi rok, kdyz to dobre pujde. Myslim Fallout, ne Oblivion :)

/EDIT: btw. docela spatne umistneny dotaz, priste zkus popremyslet a zvolit vhodnejsi kategorii s trochou snahy ji urcite najdes :)
Karel Kališ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod OCELOTR 6. 1. 2006 12:10

Zvětšete výběr dostupných smajlíků - obvzláště ROFL mi chybí :mrgreen:
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod elfkam66 8. 1. 2006 18:24

přeně tak!(na vietcong.cz je stejne forum a ted tam jsou new smajly...)Obrázek
Obrázek
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage

Odeslat příspěvekod psko 17. 1. 2006 14:22

Nazdar doupe.
Už zase mám problém se zakoupením vašeho lednového čísla.Ptal jsem se v 8 trafikách po celé ostravě a všude mi oznámili že ještě nevyšlo a to se mi stalo už po čtvrté.Nemohli byste prosím uvádět skutečné datum kdy vyjde nové číslo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Váš asi bývalý čtenář
psko
First Blood

Odeslat příspěvekod Harry® 24. 1. 2006 21:16

Zdravim, chtěl bych se zeptat, jestli na únorové doupě umístíte i 3DMark06, vím že se dá stáhnout z netu, ale to se mi fakt nehodí. Díky za odpověď.
Harry®
First Blood

Odeslat příspěvekod dr.miša 25. 1. 2006 13:35

Něco se děje s místností "PSP vs. Nintendo DS" v handheldech. Hází mi to chybu, že pro toto téma neexistuje žádný příspěvěk. Možná je to něco na mém kompu, ale to se mi nezdá.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 25. 1. 2006 13:39

[quote="dr.miša";Něco se děje s místností "PSP vs. Nintendo DS" v handheldech. Hází mi to chybu, že pro toto téma neexistuje žádný příspěvěk. Možná je to něco na mém kompu, ale to se mi nezdá.a/quote]
To je jen problém PHPbb fóra, který snad časem bude vyřešen. Na poslední stránce totiž ještě nejsou příspěvky, takže stačí dát stránku předposlední.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dr.miša 25. 1. 2006 13:45

[quote="Petr Kolář"t[quote="dr.miša";Něco se děje s místností "PSP vs. Nintendo DS" v handheldech. Hází mi to chybu, že pro toto téma neexistuje žádný příspěvěk. Možná je to něco na mém kompu, ale to se mi nezdá.a/quote]
To je jen problém PHPbb fóra, který snad časem bude vyřešen. Na poslední stránce totiž ještě nejsou příspěvky, takže stačí dát stránku předposlední.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Standa 25. 1. 2006 15:15

[quote="Petr Kolář"t[quote="dr.miša";Něco se děje s místností "PSP vs. Nintendo DS" v handheldech. Hází mi to chybu, že pro toto téma neexistuje žádný příspěvěk. Možná je to něco na mém kompu, ale to se mi nezdá.a/quote]
Standa
Rampage

Odeslat příspěvekod elfkam66 29. 1. 2006 11:59

Nešlo by,že ty třeba na Smetišti mohl každý psát jakýmkoliv fontem? Asi ne...že :wink:
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka