Paradox?

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 31. 5. 2005 11:42

Určitě jde zjistit,kteří zaregistrovaní lidé přispívají i do tohoto fóra nebo jenom tady.Takhle jsem to nějak myslel.Pokud to není moc náročné,ale když se podívám na něčí profil,je tam vidět počet příspěvků v jednotlivých fórech.Myslím,že nemůže být zas moc velký problém to vytáhnout.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 31. 5. 2005 11:53

Ale souhlasím,že lidi mezi sebou málo diskutují.Nad kompem v práci mám větičku:"Denně v práci hovořím s lidmi z jiných kontinentů,ale ještě jsem si letos nepopovídal se svým sousedem."Smutná pravda.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sting 31. 5. 2005 12:14

Co je to PCčkář? :D :D
Alan Jarrar - Doupě
Sting
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 31. 5. 2005 12:16

Fuckt ftipný.Ale chybí Ti tam jedno e.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 31. 5. 2005 13:17

....není myslím vhodné konkretizovat a sužovat tento problém jen na vybranou minoritu, cílovou skupinu, jakousi výseč lidí obecně...sleduji tento trend, vývoj už nějakou chvíli. Skutečně dochází k jakémusi odosobnění, lidé přestávají být v kontaktu, pro sebe si to nazývám "HEKTOS".
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 31. 5. 2005 13:20

...abych to nějak přiblížil. Dává se důraz na individualitu jedince, ale kamsi se vytrácí socializace, tedy začlenění do skupiny. Pozor nemíní se tím setření Osobnosti. Individualizace společně se socializací, zní to zdánlivě neslučitelně, ale jde o to zapadnout a přitom si zachovat svou identitu...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 31. 5. 2005 13:24

...na toto odosobnění, ztráty kontaktu mezi lidmi má vliv mnoho faktorů, ale nechal bych to zatím být...lidé se soustředí na to "své" a nechtějí o "to" přijít...rozumějte, pokud někdo nevládne sebou samím, nemůže ani diskutovat, namá pro diskusi co nabýdnout, něco svého...pak taková "diskuse" vypadá spíše jako hádka, či jakýsi výkřik do davu....
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J2 25. 6. 2005 21:48

Mně se celkem zdá, že je na tomto fóru poměrně málo lidí, jak na PC sekci tak u konzolí. Jinak dobře hozená rukavice, pěkná debata...:-)
externí redaktor nokiamania.cz
Stand up, speak up!
J2
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků