Paradox?

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ConPower 27. 5. 2005 18:42

Není trochu paradoxní, že nejvíc příspěvků je na nepočítačové sekci - o konzolích?
ConPower
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Loneck 27. 5. 2005 18:47

No je to *****, ale prostě se to nějak semlelo....
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 5. 2005 21:57

To je tím že konzole jsou prostě nejlepší :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 28. 5. 2005 08:38

Peter S. Kenedy píše:To je tím že konzole jsou prostě nejlepší :-))/quote]

Možná bych dodal ješte na co, protože třeba na sekání trávy nejlepší asi nebudou :twisted:
Jinak co se týče videoher, tak už tím, že je to přístroj zaměřený přímo na jejich hraní, tak mají značnou výhodu. Jsou herní žánry, na které jsou objektivně nejlepší. Jinak už uvažujeme, že bychom konzolovou sekci nějak přestavěli, aby teměla jen jeden odkaz na forum a tam spousty větví. Snad se povede. ;)
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 28. 5. 2005 09:51

ono je to asi spis o nahode.... anebo spis o vetsich zazitcich z konzole. o pc hrach se muzete bavit vsude, ale o konzolich ne.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod jezek 30. 5. 2005 05:26

Přesně tohle mě už několikrát napadlo.Proč je tady těch konzolistů tak moc!Ale poslední dobou zjišťuju,že většina známých,kteří doma ještě nemají kompy,se rozholi pro PS2.Za chvíli PCečkáři pomalu,ale jistě vymřou :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dr.miša 30. 5. 2005 15:09

...myslim, že v ČR je konzolová obec tak úzká a nebál bych se silnějšího výrazu alternativní, že skutečně není možné jen tak vyrazit a diskutovat o hrách, konzolích a všem kolem toho...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 5. 2005 15:57

Je to jednoduche, fora na Doupeti byly vzdy takrka mrtva. Pocet prispevku k nejake ocekavane hre byl nejcasteji dvouciferny. Potom zacalo nove forum s registraci a velka cast fora je temer porad mrtva s vyjimkou sekci o konzolich. Podstatne je, ze tam prispivaji porad ti sami pisatele, odhadem je ji asi 6-10.. Jednoduse je to takove soukrome forum, obcas se tady podivam a je to porad stejne, aktivni pisatele se nemeni.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod dr.miša 31. 5. 2005 08:02

...mě napadnul takoví příměr. Učitelka ve škole nadává dětem, kteří tam právě sedí, za ty co tam nejsou. Nebo jinak, ptá se těch co jsou přítomní, proč tam nejsou Ti co tam nejsou, hmm
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 31. 5. 2005 08:30

Ses do toho nejak zaplet ne ??? Ja nenadavam tem sesti co tady pisou ze tady nepise nekdo jiny nebo jo ?? Ja jsem jen shrnul jak je na tom server doupe.cz Je tady zaregistrovano 6000 lidi a dohromady vlozeno 2500 prispevku, trosku divny pomer, to musis uznat..
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Martin Boček 31. 5. 2005 09:09

_DAVE_ píše:Ja jsem jen shrnul jak je na tom server doupe.cz Je tady zaregistrovano 6000 lidi a dohromady vlozeno 2500 prispevku, trosku divny pomer, to musis uznat..

Takze: Registrace do fora je spolecna pro vsechny fora serveru spolecnosti CP, tj kromě Doupete je tu i Zive, Mobilmania, autorevue, finexpert... myslim, ze z hlavicky fora to jde jasne poznat :wink:

A co se tyce konzole a diskusi. Lide dnes obecne diskutuji malo. A se tu diskutuje jenom o konzolich je zpusobeno spis lidmi nez doupetem :D
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 31. 5. 2005 09:17

Tak to jsem si nevsim, o mobilech a autech se mele pomerne hodne pokud vim, tak je mozne ze primo kvuli doupe.cz je tech registraci pomerne malo..
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 31. 5. 2005 09:22

Nešlo by teda napsat,kolik lídí je registrovaných kvůli doupěti.Ať má Dave klid?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dr.miša 31. 5. 2005 10:44

...s vítkou, že se obecně diskutuje málo souhlasím!
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Martin Boček 31. 5. 2005 11:23

jezek píše:Nešlo by teda napsat,kolik lídí je registrovaných kvůli doupěti.Ať má Dave klid?v/quote]Poptám se administrátorů, ale pochybuji. I já sám vím o celé řadě lidí, kteří chodí na tohle fórum a při tom se registrovali jinde

tquote="_DAVE_"]Tak to jsem si nevsim, o mobilech a autech se mele pomerne hodne pokud vim
Omlouvám se, špatně jsem se vyjádřil. mělo to být "Lidé dnes obecne diskutuji malo, a hráči ještě méně." Tento trend dokládají jak česká veřejná fóra (hofyland), tak i zahraniční servery...
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel

Další stránka