nova grafika a chybne zobrazenie

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod 17razor 20. 4. 2005 21:21

Prechodom na novu grafiku sa zle zobrazuje prave menu. Vypada to ako keby neboli urcene hranice sedej farby v menu. Takto sa mi stranka zobrazi asi v 80% pripadoch a po par refreshoch sa vprace do svojich medzi. Pouzivam firefox(RSS) a prikladam ilustracny zaber. Neviem ci som jediny s takouto chybou, ak nie tak by som bol rad keby bola odstranena. dakujem

takto to vypada: http://img7.echo.cx/img7/8769/chyba9vj.jpg
17razor
First Blood

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 21. 4. 2005 09:54

Tak to je velmi zvláštní, neboť většina novinkářské sekce používá také Ohňolišku a nezaznamenává nejmenší problémy. Předpokládám, že se stránka nenačte celá, nebo máte z bezpečnostních důvodů zakázanou některou funkci, nejspíše Iframe. Nejsem autorem vzhledu ani jeho kódu, takže bližší informaci bohužel neposkytnu, domnívám se však, že by mělo stačit vyčkat na kompletní načtení stránky. V průběhu načítání se mi porodné efekty občas také povedou.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 17razor 21. 4. 2005 13:27

Prave aj na obrazku je vidiet ze sa uz stranka nacitala. Zakazanou funkciou to tiez nemoze byt, lebo po par refreshoch sa grafika opravi. Takato chyba je velmi obvykla pri nepevnom dizajne, len ma prekvapuje, ze ostatni firefox useri nezaznamenavaju taky isty problem. Pravdepodobne to sposobuje nejaky plugin.
17razor
First Blood

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 21. 4. 2005 14:10

Tak to je opravdu zvláštní, zkusil jsem zachytit můj pohled na stejnou novinku (po prvním načtení)

http://www.doupe.cz/files/Obrazky/art2/ff_no_err.jpg

Je teoreticky možné, že nějaký problém v tom můžou dělat reklamy, které jsou uvnitř Iframe, pokud vím. Pokud se nezobrazí, nemusí se korektně zobrazit stránka a některé reklamy tak dělány nejsou. Ale to je pouhá domněnka. :(
Naposledy upravil Petr Kolář dne 21. 4. 2005 18:47, celkově upraveno 1
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Vít Sedláček 21. 4. 2005 17:19

Domněnka. :p
Vít Sedláček
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 21. 4. 2005 18:47

Whoops, díky, opraveno, psal jsem to nějak rychleji.
Petr Kolář - Doupě.cz

I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 29. 4. 2005 19:06

zajímalo by mně, proč proboha jste udělali novinky jako na živě.cz? Předtím to bylo daleko lepší, akorát jsem sjel stánku a v poho, ale teď se musim proklikávat jak debil!!!!
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Martin Boček 30. 4. 2005 09:26

Je to standard webů CPress media; jen jsme ho teď nahodili i na Doupě, které ho jako jediné nemělo...
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 30. 4. 2005 18:51

A mohl by se standart webů CPress v novinkách stejný jako doupě předtím? Asi ne, co?
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Martin Boček 1. 5. 2005 08:45

Bohužel...
redaktor magazínu Doupě.cz
Martin Boček
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rozzuřen 3. 5. 2005 13:25

Nejprve bych vám chtěl poblahopřá, neboť se fórum na doupěti stalo mým jediným a prvním fórem diskuzním na které jsem se zaregistroval.(nenávidím registrace)
Bohužel tím mé ovace doupěti končí, jelikož jsem se zaregistroval kvůli jediné věci a to abych vám vytkl to příšerné nové uspořádání aktualit! To to to nové uspořádání je hrozné, děsné, a příšerné(alespoň z mého pohledu), neboť pokaždé když si chci přečíst celou aktualitu, musí se mi celá stránka znovu načíst a to ještě ani nevím zda mě to bude zajímat. Ale bohužel to musím opakovat pro každou aktualitu = zabíjím hromadu času načítáním i toho co nechci! A věřte mi, že těch aktualit je hodně a toho balastu okolo ještě víc!
Bohužel asi já rozlobený fanda a čtenář doupěte a možná ani vy memáte tu moc to změnit, a tak bych vás chtěl nazávěr alespoň poprosit zda-li byste nemohli udělat anketu(hlasování) o tom zda se to čtenářum líbí či ne.(alespoň by mě potěšilo či uklidnilo že nejsem jediný komu se to nelíbí:-)
Rozzuřen
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 3. 5. 2005 13:39

Taky nemůžu říct,že bych z koncepce novinek,byl zrovna nadšený,ale člověk si zvykne na všechno:-(Ale k prvnímu dotazu o načítání stránky,stává se mi to taky,ale jen v práci,když mám rozjeté nějaké dávky,nebo načítám velký balík dat.Moc se v kompech nevyznám(proto mě živí),tak omluvte mé vyjadřování.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 3. 5. 2005 16:52

S aktualitami je to pomerne tezke, nezbyva nez alespon lehce pomoci, co je v mych silach. Pokud kliknete v levem menu na aktuality, otevre se Vam stranka http://www.doupe.cz/h/Aktuality/, na ktere si muzete precist plespon o neco delsi zacatek. Pokud je to mozne, tak se nase sekce snazi na zacatek vmestnat co monz nejvice informaci, aby bylo mozno rozhodnout o precteni aktuality.

Protoze mam v podstate povinnost cist vsechny aktuality, tak mohu doporucit funkci prohlizece Mozzila Firefox, ve kterem si muzete otevrit odkaz do nove zalozky a nemusite tak mit desitky oken.
Petr Kolář - Doupě.cz

I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 17razor 28. 5. 2005 21:30

To zobrazovanie v zuzenej forme je NEUVERITELNE otravne. A nerobi to iba mne. Neda sa ten sedy podklad v menu v lavo locknut, aby sa nerozpinal ako sa mu chce? Jedina vec ktora ma drzi pri citani doupe.cz je RSS.
17razor
First Blood