Jak vy*ebat s návštěvníky - level doupě.cz

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 25. 3. 2015 12:42

X píše:jezek: To je samozřejmě nesmysl, žádné přihlášení na fórum Doupě vám nepomůže, je to pouhá lež.

Podivné je, že u mne to funguje na 100%. Asi mi komp lže do očí...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X 26. 3. 2015 07:03

Vidím co vidím, vše si zkouším na sobě. Že se na to nevys*rete, stejně to jde obcházet jednoduše a AdBlock potřeba vypínat není! Klikem na tlačítko zakážu JavaScript, smažu v adresním řádku přídavek a refrešnu stránku.
X
First Blood

Odeslat příspěvekod dr.miša 19. 7. 2015 08:18

Mám pocit, že se v posledních měsících, možná už i letech doupě a vše kolem toho hodně moc zhoršilo a vzdálilo se (možná úplně odešlo) hráčům a stalo se jen součástí reklamy a zisku.

Recenze na pořádnou hru se objeví sem tam (tak jednou týdně jedna recenze - odhad) a jako novinky se přebírají videa, zprávičky odjinud, kvalita komentů žalostně nízká, hodnota novinek naprosto nicotná (to co je tady, bylo včera někde jinde), vlastní produkce téměř žádná.

Reklamy - téma samo pro sebe.

Co mě ale vyprovokovalo k napsání této zbytečnosti jsou komenty na hlavní stránce té stoky, co doupě prezentuje jako to co by mělo táhnout.

http://doupe.zive.cz/clanek/naughty-dog ... howforum=1

Není to poprvé a je to hrozné. Je mi celkem jedno co kdo myslí, ale takováto H.O.V.N.A. by měla zůstat v hlavách těch kterých tragédů, zoufalců a lidí plných strachu, akorát škodí.

Modi, nebo nevim kdo, dělejte něco :!: Doupě stavělo na svém desateru a mívalo úroveň.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 7. 2015 16:02

Místní modi ani admini nemají krom fóra už s Doupětem co společného a současné vedení to tu nečte. Napiš Maliarovi, ten je v současné době šéfredaktor... Taky je mi z toho současného směru trochu smutno, neztotožnil bych se s ním.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 23. 7. 2015 14:22

Jak píše Ert, navíc máme na vzhled/fungování současného Doupěte asi úplně všichni stejný názor. My to ale neovlivníme a redakce a fórum jsou už teď dvě úplně odlišné instituce. Z Doupěte se stává Zing z dob před 5 roky. Hnus...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal Šafránek 24. 7. 2015 07:58

edit: po poradě raději neřeším.
Naposledy upravil Michal Šafránek dne 24. 7. 2015 10:22, celkově upraveno 2
Michal Šafránek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 7. 2015 09:27

Ad 1) Komunikaci mezi čtenáři a vydavatelem vždycky zajišťovala redakce. Ale chápu, v podstatě se s tím nedá nic dělat, je to nařízené a pokyn zaměstnavatele se prostě nějakým způsobem plní.

Ad 2) Sorry, ale to, že to je zadarmo nebo skoro zadarmo nikoho nezajímá. Každého zajímá jenom kvalita, typ článků a vůbec to, jestli jinde nedostane za jedno kliknutí lepší obsah. A čas v penězích měří skoro všichni, pokud nejde čistě o koníček, ale o práci nebo formu výdělku.

Ad 3) Neplatí, že s arogancí vůči čtenářům nejdál dojdeš, ale že nejdřív pojdeš. Ty poslední dvě věty jsou naprosto zbytečné a hlavně jimi naštveš všechny, kdo tu chodí. A že to jsou nějací srdcaři, kteří Doupě čtou prakticky od jeho vzniku.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal Šafránek 24. 7. 2015 09:53

edit: po poradě raději neřeším.
Naposledy upravil Michal Šafránek dne 24. 7. 2015 10:22, celkově upraveno 2
Michal Šafránek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 7. 2015 10:05

Velká většina z těch lidí, co tu píše, už někam píše nebo psala - to je první věc.

A já se snažím jenom vysvětlit, že jako konzumenta tě prostě nezajímá, jestli za to člověk dostal "Děkuju" nebo deset tisíc, ale zajímá tě, jak se ten článek čte. Když si koupíš rohlík, který tě svou chutí neoslní, taky nemusíš umět upéct lepší, abys mohl říct, že ti nechutná.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 7. 2015 17:20

Himbajs, tady jsem něco prošvihl :-\

-- 24. 7. 2015 18:25 --

Himbajs, tady jsem něco prošvihl :-\
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 7. 2015 17:23

Himbajs, tady jsem něco prošvihl :-\
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 24. 7. 2015 17:56

Himbajs, tady jsem něco prošvihl :-\
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 7. 2015 19:30

Ani ne. Pán vysvětloval, že když on dělá zadarmo, tak to tak má dělat každý.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal Šafránek 24. 7. 2015 20:21

To jsme se ovšem špatně pochopili :).

Každopádně toto byl můj poslední post na fóru, už vám sem vstupovat nebudeme. Vypadá to, že si tu těch pár nicků docela notuje, trošku to připomíná Score fórum :)
Michal Šafránek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 7. 2015 20:40

Já už vám do toho taky nebudu kecat, je to váš web.

Nicméně tohle fórum bych se naopak pokusil oživit, bývaly tu kvalitní diskuze, spousta lidí a hlavně ti, co tu zůstali, opravdu hrám rozumí a případně umí i kvalitně a zadarmo poradit (třeba právě dr.miša). A taky nás to těch pár adminů a modů dělá x let zadarmo a s nadšením (no, teď už též s takovým nadšením a hlavně vytížením ne, pravda).

Nicméně už taky nepíšu, když někdo maže příspěvky, tak se holt argumentuje blbě.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků