Enemy Territory!

O profesionálním hraní a hráčích

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ondřej Báča 30. 5. 2007 14:35

Obrázek

Pohlcující atmosféra druhé světové války, nebezpečně chytlavá hratelnost, nekončící akce a adrenalinové souboje s tisíci hráči po celém světě na každém metru různorodých map a ještě mnohem více vám nabízí volně šiřitelný multiplayer datadisk na legendární Return to Castle Wolfenstein. Hra převyšující své konkurenty na poli multiplayer FPS hlavně díky propracovanému hernímu systému, který nabízí hned pět různých povolání a nutí tak hráče při hře opravdu spolupracovat a hrát jako tým. Rychlost a navykovou arkádovost dává ET upravený Quake3 engine, který jede plynule již na každém stroji. Tato hra se stává ve světě i u nás stále populárnější a proto neváhejte ani minutu s jejím vyzkoušením. Dámy a pánové oprašte thomsony, vyleštěte své mp40, přichází Wolfenstein: Enemy Territory od anglických Splash Damage, hra která vás nenechá vydechnout!

Download: http://teamplay.doupe.cz/data/ET_Pack.rar
Manual: http://teamplay.doupe.cz/data/et/manual/
Ondřej Báča
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondřej Báča 30. 5. 2007 14:45

Zdravím všechny čtenáře zde na foru.doupe.cz. Jmenuji se Ondřej Báča a na internetu vystupuji pod přezdívkou smOke. Zakládám tento topic zde v Progaming sekci, jelikož ve spolupráci s Doupě.cz Vám zde chceme prezentovat tuto bezesporu jedinečnou freeware online multiplayer střílečku.

Včera tomu byly právě přesně 4 roky, co firma Splash Damage vydala tento datadisk na Return to Castle Wolfenstein a proto jsem velice potěšen, že díky Doupě.cz se tato hra dostane i k Vám.

Není nic jednodušího než si stáhnout náš ET_Pack a vyzkoušet na vlastní kůži tuhle adrenalinovou hru.

Tento topic bude sloužit primárně k tomu, aby jste mohli psát své názory, dotazy či ohlasy na Enemy Territory a my Vám je ochotně a rádi budeme zodpovídat.

Enemy Territory mě okouzlilo před 3 lety když jsem na něj nahodou narazil na CD v Levelu a proto doufáme, že díky spolupráci s Doupě.cz se podaří hráčskou základnu opět rozšířit a nadále pracovat na prosazení této hry ve vodách Progamingu.
Ondřej Báča
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 1. 6. 2007 21:19

Amen to that! :D Pěkně jsi to vystihl.

4 dlouhé roky uběhly, mnoho her bylo za tu dobu vydáno, ale ET si stále drží pozici jedné z nejhranějších FPS - hned po hrách na Source/Half-life enginu (většinou CounterStrike) a Battlefieldech. Proč tomu tak je vysvětlil ve zkratce smOke a já s ním plně souhlasím.

Co dodat? Pár odkazů:
www.enemyterritory.sk - stránky cz-sk ET komunity
www.alliancze.org
www.gamestv.org - seznam utkání mezi klany nebo národnímy týmy (zápasy českých týmů často s shoutcastem - thnx smOke)

A na konec ještě popřeju cz týmu goodluck, ať jsou aspoň tak úspěšní jako v minulém roce!
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CoFer 18. 10. 2007 19:41

JOOO,slušná recenze,jestli to tak mohu nazývat,ET hraji dlouho,a na to,jak je stará,mi jede i na vistě ! dávám 10/10 bodů !!!!! :twisted:
Počítač je můj kamarád :)

icq:242-169-585
CoFer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dany0 21. 5. 2009 16:04

No kdyby tam opravili ten chaos v servru s 32+ lidmi tak by to možná i šlo.

Dobrý nápad. Hezká hra.

4/10(To je hodně, tetris dostal 6/10 a IBM PC 7/10!)
Místo abych psal další *ehm* podpis, raději půjdu ven na čerstvý vzduch.
Kdo chce pozvánku do Google Wave tak SZ! Furt jich mám spoustu :)
Dany0
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků