Magic the Gathering

O profesionálním hraní a hráčích

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 1. 12. 2007 19:51

nechces sem hodit nakej link kde se dozvim jakou cenu ty karty maji? bych popripade neco strelil :D
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 1. 12. 2007 21:09

jj http://www.cernyrytir.cz , ceny jsou pod možností Kusovky ale pozor střelit se daj jen pokud je jeich celková hodnota nad 200 Kč. jo a teď si tu dělám seznam karet, který jsou šunky který nic moc neumí ale pak tu mám ještě jeden ale ten bych se nedával protože tam jsou karty který se hrát nesmí a nebo se mi nechce aby někdo věděl že je mám protože by se tu někdo podíval a pak mě otravoval že to chce koupit ale kdyby jste si řekli sólo tak vám ho pošlu ale neni to na 100%
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 4. 12. 2007 17:16

Jo lidi dneska jsem si koupil booster z edice time spiral a měl jsem tam kartu Call of the herd a její cena je 180 kč ale její cena je tak vysoká jen proto protože je to rare a ještě k tomu z oddělení těch time spiralů s názvem Timeshifted
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 12. 2007 06:51

Tomkalhotka píše:
jezek píše:Tak všechno jde namíchat.4x kartu na promíchání balíku a vytáhnutí jedné do hry...d/quote]
to delaj jen modry ne?

Asi jo,já hrál primárně s modrým balíkem.Fázování.
oquote="Coft"] pak tam bylo ještě karta s cenou 15000Kč a jmenuje se Black Lotust/quote]

Pokud vím,tak takhle karta je zakázana,teda hraní s ní.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 7. 12. 2007 11:52

JO jezku máš pravdu ale nikdo nezakázal jí sbírat, ne??
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 12. 2007 12:20

To ne,já se jenom ujišťoval,že je to ona.Jako taky bych ji bral,aspoň ji mít doma.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragon King 11. 12. 2007 15:05

Coft píše:JJ to je maso. Jinak včera mi mamka domů přinesla nějaký karty a čuměl jsem co tam bylo. Byl tam Demnation to jsou vrata, pak tam byly obě dvvvě Akromy a pak tam bylo ještě karta s cenou 15000Kč a jmenuje se Black Lotus /quote]

coooooooooooooo ty kokso to ti matka odkial zohnala.....cedela o tom alebo to je vianocny darcek.......to je najdrahsia karta zo vsetkych magicov..................... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ja ju cem :oops:
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 12. 12. 2007 18:51

přinesla od kámoše
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 12. 12. 2007 18:58

15000 za blbou kartu? jste normalni? :? :roll:
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 12. 12. 2007 19:04

Hele darthRu třeba ty kdyby jsi byl blázen do Star Wars tak bys klidně dal za postavičku mistra Yody i 200000
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 12. 12. 2007 19:21

prave ze nedal, i kdybych do toho byl sebevetsi blazen... mam totiz neco cemu se rika zdravy rozum a soudnost, ale proti gustu zadny disputat... myslim ale ze se daji penize investovat lepe nez do kusu papiru
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 12. 12. 2007 19:24

no jo ale zase na tom vždy vyděláš. třeba to dát do aukce a vždy ti nabídnou více jak 20k a navíc to je něco jako spoření doma protože ta karta má rok od roku vyšší cenu
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 12. 12. 2007 19:34

no tak pochybuju ze by to za tech 20k nekdo koupil, i kdyz mozne to je, kazdopadne blazen by to byl jeste vetsi... hlavne muj nazor je ze behem par let odejde tahle "magicova generace" (ktera me nastesti minula) a ceny pujdou dolu, nebude o to zajem... ty deti co to ted hrajou vyrostou a budou se toho zbavovat a novodobe deti o to stat nebudou... jedina sance bude to pak prodat sberatelum, kterych ale nebude moc a pomer sberatele/prodavajici bude v pomeru 1 ku cca 1000... No zkratka a jednoduse muj nazor je ze to nejsou dobre ulozeny prachy... radsi si kup nekde nejakou parcelu, tam ty ceny rostou geometrickou radou ;)
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 12. 12. 2007 20:51

No tak já řeknu tohle já chodím do klubu hráčů Fantasy a Sci-fi her a chodí k nám čím dál víc lidí a to jen proto že chtěj hrát magic the gathering. Tahle hra sice byla v době vzniku slavná ale teď se zase vrací, já ve škole ji propaguji a každou přestávku semě vždy chodí někdo ptát a navíc do toho klubu nás chodí více jak 100 hráčů a pořád chodí nový
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 12. 2007 06:57

Hele DarthRu,jestli jsi přišel jenom prudit,tak tohle tady nikoho nezajímá.
Jinak jen pro Tvou informaci,cena téhle karty se drží takhle nahoře už asi 8 let a to se s ní už 7 nesmí hrát.Takže tohle je výhodná investice.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků