single vs. multi player & hodnoceni uzivatelu

O profesionálním hraní a hráčích

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Fojťan 20. 12. 2005 20:05

inzerat davno pozbyl platnosti, tak je smazan.
Naposledy upravil Fojťan dne 6. 4. 2006 21:50, celkově upraveno 2
learnin' to fly
Fojťan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 13. 2. 2006 23:05

TADY TO PROSTE ZIJE
learnin' to fly
Fojťan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xshreck 24. 2. 2006 11:15

do PC sekce chodi vic lidi pristi naor si dej do PC a Smetiste :D
Raelita je iluze způsobená nedostatkem alkoholu v krvi...takže pijte :)
xshreck
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 24. 2. 2006 22:35

no me to az tak nevadi, uz to davno padlo, ale prekvapuje mne absolutni mrtvolnost tohoto fora...
learnin' to fly
Fojťan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xshreck 24. 2. 2006 22:44

jj...me taky...nej je dat si ze nekoho schanite na Gamepark a tam je vetsi pravdepodobnost ze nekoho sezenete...
Raelita je iluze způsobená nedostatkem alkoholu v krvi...takže pijte :)
xshreck
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Standa 25. 2. 2006 04:53

Mrtvost tohodle fora? imho je spise konzoloveho/hanheldoveho zamereni, alespon dle aktivnich uzivatelu, ty pc hry tady nemaji tak velke zastoupeni, ale jak rikal xshreck, nejlepsi je jit s timhle na gamepark a ne na doupeci forum :)
Standa
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 25. 2. 2006 15:05

PC zastoupení není zanedbatelné, jen progamerů nebo aspoň potenciálních progamerů je tady pomálu..
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 3. 4. 2006 19:51

hm myslim ze budoucnost je prave v progamerech, single uz bavi hrat jen lidi co nemaji slusny internet. pc hry se alespon pro me stavaji spolecenskou zabavou, popovidanim si s kamarady popr. najiti novych kamaradu. casy kdy lidi travili 10 hod denne u ruznych offline rpg jsou nenavratne pryc, tak me zajima kdo jiny nez online player nebo progamer sem chodi???
learnin' to fly
Fojťan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 3. 4. 2006 19:56

btw ono uz hodnoceni uzivatele "first blood" je dost, jak to rict, ...nevhodne..., takze pochybuju ze navstevnost fora se zvysi zvlaste u inteligencne vyspelejsich hracu...
learnin' to fly
Fojťan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 3. 4. 2006 19:58

hele, hrával jsem pravidelně Lineage II... Přestalo bavit... Hrával jsem Warrock.. nový poskytovatel má velmi špatný ping do Asie a taky už to pomalu byla zívačka...

Ale teď hraju už asi 5tým dnem Oblivion a nestěžuju si. Progamery nechápu (no offense), já bych nevydržel u jedné hry 3 hodiny denně na tréning... Ale je pravda, že u editoru misí v OFP strávím velmi mnoho času :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 3. 4. 2006 20:00

no tak jsem to zrovna nemyslel, i kdyz mmorpg je taky urcita spolecenska hra... kdyz hrajes kuprikladu cod, tak hrajes dost dlouhou dobu s urc. lidmi resp. kamarady popr. poznavas jine klany, jine lidi a jine kamarady... podle meho nazoru je soudrznost "klanu" u progamingovych her silnejsi nez u mmorpg her
learnin' to fly
Fojťan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 4. 2006 21:20

Já taky ted hraju COD2 a založili jsem si s kámošem klan...hrajeme to přímo po třinecké kabelovce a je docela sradna a je fakt že jsem se seznámil s novými lidmi ale single player hry nikdy nepřestanu hrát..
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 3. 4. 2006 22:01

Fojťan > Co máš proti First Blood? :)
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fojťan 5. 4. 2006 20:17

[quote="David Sláma";Fojťan > Co máš proti First Blood? :)-/quote]

je to na podobne urovni jako je ted v mode rikat resp. psat vsude "good". z toho je mi slusne receno nabliti. vsichni kdo uzivaji tyto radobydrsna anglicka slova vubec neumi anglicky, a hlasky typu "hrajes good" jsou vylozene "cool"... :? first blood ve me asocijuje takoveto anglictinare a proste to sem podle me nepatri nehlede na to ze je to neuveritelne teenagerske a proste do fora nevhodne slovni spojeni.
learnin' to fly
Fojťan
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 5. 4. 2006 22:15

Teď jsi mě docela pobavil :). Víš, autorem názvů hodnocení jsem já s kolegou a ubezpečuji tě, že ani jeden nejsme z nevybouřených puberťáků realizujících se "cool" výrazy.

A tobě jako progamerovi docela vtipně unikla jedna hra - Unreal Tournament. Právě z ní pochází hodnocení na našem fóru, aby bylo aspoň trošku stylové. Nebo bys byl raději Kolemjdoucí, Začátečník či třeba Mírně pokročilý?

Jsem rád, že tak snadno docházíš k rychlým závěrům, jako třeba s hláškou o mrtvolnosti tohoto fóra, založené jen na tom, že ti nikdo nenapsal na thread, o nějž zjevně není zájem.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků