Harry Potter and the Deathly Hallows

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod bohemka 3. 8. 2007 17:40

já už taky vim jak to skončí... i když jsem to nečet... i tak se na to těšim... ale louskat to anglicky je na mě - 15letého bývalého žáka základní školy - trochu moc... takže si počkám na překlad...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 3. 8. 2007 18:03

Pokud chceš kvalitní překlad tak si to přečti tady

http://hp7cz.blogspot.com/

Sám jsem tam četl prvních pět kapitol a je to fakt super. Zbytek jsem dolouskal v eng
:wink:
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fatalistka 3. 8. 2007 18:17

Může mi, prosím, někdo napsat, kde se na internetu dostanu k originálu 7. dílu HP? Samozřejmě myslím text knížky, ne knihkupectví :lol:
fatalistka
First Blood

Odeslat příspěvekod Thowt1 3. 8. 2007 18:23

Harry Poter? co to ako je? :lol:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 4. 8. 2007 08:18

http://hp7-deathlyhallows.blogspot.com/ ehm...tady je celá knížka přeložená v kvalitním překladu dá se říct...
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 4. 8. 2007 08:21

Mám jiný názor na kvalitní překlad :)
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 6. 8. 2007 08:07

Brácha dělá v knihkupectví a samozřejmě měli origoš. HARRYho POTTERa na skladě už nějaký pátek před vydáním. A šéf mu říká - hlavně to tam nedávej dneska, jinak budeme první na světě :mrgreen:
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 12. 8. 2007 07:47

HAck_SG píše:Pokud chceš kvalitní překlad tak si to přečti tady

http://hp7cz.blogspot.com/

Sám jsem tam četl prvních pět kapitol a je to fakt super. Zbytek jsem dolouskal v eng
:wink:w/quote]


Po kliknuti na jakoukoliv epizodu 404 ;)
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 12. 8. 2007 12:38

Berzeger: právnici jim to zarazili, všechny stránky musely překlady stáhnout....
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 12. 8. 2007 13:06

nj, su to svine :lol:
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 12. 8. 2007 14:44

Á ... budeme muset tedy ještě chvíli čekat. Ale myslím, že kdybych pohledal :wink: ...tak do 15min. je to na disku :wink: ... Je jasné, že to má x lidí už dávno zkopírované ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 2. 10. 2007 19:55

Tak jsem to už nemohl vydržet a už jí mám přečtenou...hrozně jsem se bál, že bych se někde do února dozvěděl nějaké zvraty atd...čili jsem spokojen, překlad poměrně kvalitní i když ne tak jako Medkův, ale neva, až vyjde knižně stejně si jé (jako všechny předchozí) koupím a přečtu znovu a nejlépe několikrát...kniha supr, moc se mi líbila obzvlášť poslední kapitoly měly spád...a to ještě nevíte že... :mrgreen: Taková svině nejsem, abych něco říkal, nebojte, vím jaké to je, když jsem to četl ve škole, tak se mi neustále někdo (ze srandy) snažil ríct jak to skončí, ale jen takovéhto (a to víš že... a to.. atd.) čili jen sranda, ale bál jsem se, protože na konec jsem čekal sedm let...a jsem plně spokojen...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 2. 5. 2008 20:05

tak já sem si konečně koupil 7. díl a jsem luxusně spokojenej... naprosto sem se zažral do děje a hltám každý slovo... jen to mohlo být delší... mám "zlozvyk" že když mě knížka fakt baví tak čtu furt a všude... tudíž jsem si 7. díl koupil v úterý odpoledne při odchodu ze školy a dnešním večerem ho dočtu... takže budu mít opět po zábavě... ale i tak je to paráda... 7. díl je podle mě ten nejlepší ze všech a plnej zvratů... nevleče se to jako například trojka prostě věci jdou jedna za druhou a to je super... bravo J.K.R.
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 2. 5. 2008 21:09

No já si šestku koupil v 18:00 a měl jí přečtenou v 2:00 ráno. Ovšem back k tématu. Hp podle mne od 6. dílu tak nějak upadá. Pro mne je to předvídatelná nuda. Mrzí mě to ale je to tak. Hlavně mě mrzí, že poslední dobou platí čím temnější tím lepší tudíž musí umřít víc lidí.
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků