SCORE vs. LEVEL vs. DOUPĚ

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Kindrman 12. 6. 2006 13:05

No v jednom má _DAVE_ rozhodně pravdu a to že záleží na redakci :) a u mě dokud bude Tuky ve SCORE tak budu kupovat SCORE :) i když LEVEL sem tam taky koupim když mě osloví nějaká přiložená hra :)
Kindrman
First Blood

Odeslat příspěvekod srato 12. 6. 2006 13:07

zacal jsem slovenskym casopisem Bit a samozrejme Excalibur (tusim od 9 cisla) pozdeji jsem nemohl sehnat Excalibur 18+ a v nem obsazeny navod na Shadowlands a to mne neuveritelne stvalo :) Jinak samozrejme zacatky Score mezitim par Levelu a pozdeji uz pouze internet
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 12. 6. 2006 17:24

Ja preferujem SCORE. Redakcia je skvelá (fakt hlavne záleží na tom), časpois má kvalitné recenzie, skvelé plné hry a dobrý humor. LEVEL ma nejak nezaujal. doupě je dobrý časopis, ale ja preferujem SCORE (asi preto že tam nie je nič o konzolách a ja som PC-čkár). Len tá cena... Doupě je fakt lecné, zatiaľ čo SCORE...
Inak sa mi zdá že SCORE má aj kvalitnejší papier. :)

A keď si chcem narýchlo niečo zistiť, použijem internetové magazíny, najčastejšie samozrejme doupe.cz. :)
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod davee 12. 6. 2006 17:43

Fever: Prave ta "redakce" je duvod, proc jsem od Score pred lety utekl k Levelu - je to des. Pubertacky humor me opravdu nezajima. Mam radeji temata a ruzna zamysleni, ktere najdu prave v Levelu.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 13. 6. 2006 19:33

davee píše:Fever: Prave ta "redakce" je duvod, proc jsem od Score pred lety utekl k Levelu - je to des. Pubertacky humor me opravdu nezajima. Mam radeji temata a ruzna zamysleni, ktere najdu prave v Levelu.

Ja som zas preto odišiel od LEVELU :mrgreen:
Každý podľa svojho gusta.
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod AlienX 28. 6. 2006 15:11

Dobre clanky ma Petr Bulir, Lachtan, Herodes a Starman, Starman a Bulir teraz pisu pre OPS2 ak sa nemylim. Ani Michal"neviemco"Rybka nemal zle nazory, ale bol prilis zaujaty voci konzolovemu hraniu..
Doupe magazin u ans nebol k dostaniu, mam doma asi desiatku PS2 magazinov, cca 35 Levelov, 12 Gamestarov, a 2 Scorecka:)
Posledny magazin som si kupil niekedy na jar 2003, zvitazil internet.
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 28. 6. 2006 15:19

AlienX píše: Ani Michal"neviemco"Rybka nemal zle nazory, ale bol prilis zaujaty voci konzolovemu hraniu..

Rybkovy názory na konzolové hraní jsou velice dobře napsané a podložené argumenty. Komentáře "Technologická oprátka" či "640kB shlould be enough for everyone" jsou brilantní. Možná některým fanatickým PC hráčům šlápl do rozkroku, ale ten chlap má v podstatě pravdu.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naryan 6. 7. 2006 14:25

Drive obcas Score, ale od cca 60 cisla Score, uz pouze Level. A ted k tomu jeste Doupe. Neboli Level + Doupe.
Naryan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rudla.rudel 22. 7. 2006 18:03

nejlepsi je u mne SCORE, maji super redakci i casak, pisou celkem vtipne a obsahle, pLevel je takovy nudny casopis s trapnou redakci (bez urazky) ale s asi lepsim DVD nez SCORE, Score mam doma asi 60 kousku, mini plevlu asi 10 a nic moc. Nez se GameStar odsunul do PC Worldu, tak jsem si ho kupoval taky, ted si kupuji SCORE a PC World + dalsich hafo casopisu o vede a technice, zahadach a tak. Doupe jsem si koupil 1. cislo a moc mne neoslovilo,ale ted sem par cisel cetl a je to dory casak.
SCORE
rudla.rudel
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 7. 2006 18:51

Ted jsem se dival a 150.Score bude mít 4 plné hry a to Flatout CZ, project snowblind, blowout a poolshark 2...to už se vyplatí
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 22. 7. 2006 18:56

Až na ten Flatout a Snowblind nic moc. Kdyby radši dali Morrowind :(
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 7. 2006 19:11

PC píše:Až na ten Flatout a Snowblind nic moc. Kdyby radši dali Morrowind :(-/quote]

No i tak dvě skvělé hry stačí a když si spočítáš ceny těch her dohromady tak je to velká pálka...a ten poslední je billiard a ten já rád a v takové grafice
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 22. 7. 2006 19:22

score je nejlepsi, posledni dobou ma fakt skvely plny hry, pekny obalky, skvelou redakci atd
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 22. 7. 2006 19:31

Že by ale Score mělo nějakou velkou informační hodnotu... Mají tam témata např. o životnosti dat na médiích, Monty Pythonech, Douglasi Adamsovi, Philipu Dickovi a podobná, ne úplně herní témata, leč výborně zpracovaná a velice užitečná?
Na plný hry jim můžu hodit bobek, akorát laciný pozlátko v době, kdy všelijaké zlevněné edice skvělých her najdu všude možně.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 22. 7. 2006 20:39

Ehm, Fallout CZ Level měl už KDYSI dáávno...

EDIT: Ehm, menší překlep... :mrgreen:
Naposledy upravil Darwel dne 22. 7. 2006 21:04, celkově upraveno 1
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků