SCORE vs. LEVEL vs. DOUPĚ

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 1. 8. 2006 10:13

Pak zbývá jedině doupě...mám PC, GC, NDSL a jedině v doupěti se dočtu o všech těhle platformách...a pak taky na netu ale jsem rád že doupě myslí na všechny hráče
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 1. 8. 2006 10:27

Tak u mě teda jednoznačně vyhrává Level. Score je prostě moc pubertálně zaměřené, což mu nemůžu mít za zlé, ale pro mě to je už někdy až trapné, jak se snaží být za každou cenu vtipní (viz. nové číslo dopis čtenáře:
chválí Score a na konec píše: "Jste fakt COOOOL!!!!"
a Score na to: "Jsme chladní? Kéž by to tak platilo! Bohužel teplota v redakci se vyšplhala na úroveň, kterou již slušné teploty neukazují, a Matěj si prý na monitoru dokonce osmažil vajíčko."

Haha, to je tak do mateřslké školy. A to ještě není tak trapné jak některé jiné, které se mi ale nechcou už hledat. Prostě na všechno takhle reagovat?

A navíc level má mnohem lepší tématické članky jak obsahem a zpracováním tak i rozsahem.
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gulde 1. 8. 2006 11:18

Já odebíral GameStar a byl jsem spokojený, nicméně když ho zrušily(:-( ), tak jsem přešel an Doupě.
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod NOD82 1. 8. 2006 16:45

Popravdě...já osobně bych byl rád,kdyby Mikoláš a Matěj ze SCORE přešly do LEVELu.Tihle kluci jsou očividně veselá kopa a to taky nebývá na škodu.Člověk se u jejich keců opravdu někdy zasměje.Levelu občas chybí určitá uvolněnost a tito hoši by tam byly určitě přínosem...Pak by Levelu nechybělo absolutně nic...
NOD82
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 2. 8. 2006 02:36

to NOD82: Jj tukan, kdyz nema nejaky ulet, byva rulezni :) viz Score Live.
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naryan 2. 8. 2006 10:12

Darwel píše:Áno, Level u mě vítězí i nad Doupětem, bůh ví proč... :mrgreen:

1. Level
2. Doupě
3. (bývalý) GameStar
.
.
.
.
.
80. Score :mrgreen:m/quote]


Skoro presne. :) Akorat bych to Score posunul o nejakou pricku vyse. Ale jinak prvni tri mista jsou presny.
Naryan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod barmi44 8. 11. 2006 18:52

ctu oba
barmi44
First Blood

Odeslat příspěvekod PC 8. 11. 2006 19:01

Čtu Level. Doupě nyní nekupuji a Score si přečtu v knihovně. Bohužel recenze v Levelu mi v poslední době příjdou neobjektivní - třeba ve Score popisují jaké jsou s Gothicem problémy a v Levelu to moc nepřiznávají. Asi je to tím že v Levelu mají Gothic rádi. Ovšem tématické články mají skvělé a komentáře - zvláště Rybky a Dana Vávry prostě nemají chybu. To jak Vávra rozcupoval na kusy "legendu GTA" v posledním čísle zkrátka nemá chybu...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 8. 11. 2006 19:17

Ty komentáře jsou fajný, i když vobčas nesouhlasim (třeba naposled), tak se to čte dobře, je to takový neformální a "na plnou hubu".
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 8. 11. 2006 19:41

Level vs. Score Ani jedno i kdybyste mě nutili! Doupě ruluje tak to je a tak to bude na věčné časy. Na Level a Score mam přímo averzi! :x
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 11. 2006 16:04

Tak protože jste se dostali od původního tématu trochu dost jinam,můžete flamovat dále na smetišti,TADY.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Grady 12. 11. 2006 17:26

Zlatej Excalibur, redaktor Ice atd. S takovým kultem se už dnes žádnej herní časopis nedá srovnat, dnes už je to jen komerce. Škoda, že je to dávno pryč. Alespoň je tu Doupě
Mr. Grady
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prescott 13. 2. 2007 14:29

i ked je niekedy problem zohnat doupe tak si ho necham priviest z cz. a stoji mi to za to.
Toshiba U200, Intel Core Duo T5600,1024 MB RAM, 80 GB HDD SATA,DVD RW, 12,1" TFT monitor WXGA 1280x800, Wi-Fi, Bluetooth, LAN,magnéziové telo,klávesnica odolná proti poliatiu, čítačka kariet, čítačka odtlačku prsta, 3D shock ochrana HDD
Prescott
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 13. 2. 2007 20:00

To je krásné :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikopol 16. 2. 2007 10:54

PC píše:Čtu Level. Doupě nyní nekupuji a Score si přečtu v knihovně. Bohužel recenze v Levelu mi v poslední době příjdou neobjektivní - třeba ve Score popisují jaké jsou s Gothicem problémy a v Levelu to moc nepřiznávají. Asi je to tím že v Levelu mají Gothic rádi. Ovšem tématické články mají skvělé a komentáře - zvláště Rybky a Dana Vávry prostě nemají chybu. To jak Vávra rozcupoval na kusy "legendu GTA" v posledním čísle zkrátka nemá chybu... /quote]


Mě zase přijde, že Vávra mlátí stále stejnou slámu, jen ten otep občas otočí. A začínám mít dojem, že ta sláma je už dávno prázdná. Score se mi čte podstatně lépe, ale kdo by každý měsíc vyhodil dvě stovky...(já vím, určitě se někdo najde)? Tím ale Level nezatracuji, mám v něm své oblíbené autory, nicméně ti také mimo Levelu píší pro Hrej, takže opět není důvod k liposukci peněženky.
Nikopol
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků