SCORE vs. LEVEL vs. DOUPĚ

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 10. 2010 15:54

jezek: Což není v rozporu s mým pozorováním. Tvůj synovec může patřit k oné minoritě jež by sice stále měla zájem, ale jejich počet je komerčně naprosto nezajímavý.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 15. 10. 2010 19:54

Jo, to si přesně myslím.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spartas 16. 10. 2010 09:20

Pipin píše:Já už teda Level dlouho nekoupil, ale vy to určitě budete vědět: Když teď ten Poláček a spol odešli z Hrej, odešli i z Levelu? A jestli jo, budou teď psát jinam (kam), krom toho TG?

Nerad bych tě mystifikoval, ale myslím, že je to individuální. Mám pocit, že třeba Lukáš Grygar a Pavel Dobrovský s Levelem ukončili spolupráci (aspoň co se týče DVD přílohy, která vlastně byla celá v jejich režii)
spartas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ushi28 10. 7. 2011 08:10

Nwm jak vy,ale já jsem srdcař a odebírám jen SCORE.Líbí se mi po grafické sránce a líbí se mi i obsahem :-)
WoW je víc než hra... :-D
ushi28
First Blood

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 15. 7. 2011 20:59

Jo Ushi 28, souhlas, SCORE je furt Dobrý, i když, Zlevelovalo ,,trošek,,taky...No držím jim stále Palce a doufám, že po delší době šoupnou v Týhle,,vokurek,,sezoně nějakýho dobrýho OLDA, hej...No ozvi swe mi na SZ či Majll pokecáme o Mág i Herní scéně za Těch ,,20 let,, hej. Tulák Marcel od Zvonu aj STarec od ATARI.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beverlis.M 15. 4. 2012 19:49

neznáte časopis pro xbox hry?
beverlis.M
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 4. 2012 19:57

OXM? :) Nebo ten už nevychází?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 4. 2012 22:52

U nás už pár let ne.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 8. 2013 09:17

Konečně se mi do ruky dostal ten nový Level... Zasmál jsem se a nechci to ani v PDF.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 8. 2013 12:17

Proč jako? Mě se naopak hodně líbí a přemýšlím o předplatném.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 8. 2013 12:46

Za prvé tam není nic zajímavého a za druhé ten časopis vypadá jak z první poloviny 90. let :) Si radši vytáhnu starej Excalibur.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 8. 2013 13:40

Mě se právě líbí ty tématické články, třeba ten od Rybky "To že jste paranoidní ještě neznamená, že vás nesledují", ten byl výborný, ikdyž vlastně není o hrách, ale je velmi zajímavý. To se mi na novém levelu líbí, že to nejsou jen recenze a preview. A co by jsi tam chtěl ty, aby to bylo pro tebe zajímavé?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 8. 2013 14:04

Jsem si vždycky herní časopisy kupoval kvůli recenzím a čím víc jsem se v herním průmyslu pohyboval, tím míň mě zajímaly tématické články. Nicméně chápu, že pro nezúčastněné hráče můžou být ty články zajímavé :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karelpipa 5. 8. 2013 17:57

Level je zatim supr. Ještě jedno takový číslo a předplácim (s trikem).
Sháním Oficiální Český PlayStation Magazín.
Čísla 18, 33, 38, 38, 41 - 43, 48 - 52, 54 - 56, 58, 59
Level_první 3 ročníky
Score_první 3 ročníky
Gamestar (rok 1999; 2001/1; 2004/9 až 12; 2005/11
Pokud máte, ozvěte se prosím - karelpipin@seznam.cz díky :-)
Karelpipa
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 8. 2013 11:58

SCobra píše:Jsem si vždycky herní časopisy kupoval kvůli recenzím a čím víc jsem se v herním průmyslu pohyboval, tím míň mě zajímaly tématické články. Nicméně chápu, že pro nezúčastněné hráče můžou být ty články zajímavé :)

Jasně, ale právě recenze máš i na netu, tím by ten časopis nebyl ničím moc originální. Ale recenze tam jsou, co se ti na nich tedy nelíbí? Teď moc nových pecek nevycházelo, tak zas nebylo toho tolik na recenze, pokud teda myslíš to, že tam nebyly žádné až tolik pro tebe zajímavé recenze. Já zas jsem naopak rád, že to konečně není jen o PC recenzích ale jsou tam i kousky jako Pikmin 3, Last of us, Donkey kong a další. A nebo se ti prostě nelíbí jak jsou napsané?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků