Richard A. Knaak

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Berzeger 20. 7. 2007 00:39

Richard A. Knaak je buh :) jeho knizky jsou rulezni, zejmena Diablovsky s nekromancerem Zaylem (muj knizni idol :D )
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slowy 30. 1. 2009 13:25

Knihy od Knaaka mám velmi rád,začal jsem u Dne Draka a pak jsem se nemohl odtrhnout od Války Prastarých. Sluneční studna mě nějak nechytla,přečetl jsem první díl a další už jsem nekupoval- holt to asi není pro mě. Líbí se mi i jeho knihy ze světa DragonLance, vůbec ho beru jako jednoho z mých nejoblíbenějších spisovatelů.
Slowy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod David Sláma 30. 1. 2009 15:26

Válku prastarých mám dokonce podepsanou od autora a bavila mě hodně. Hlavně bylo parádní po přečtení trilogie potkat ve WoW postavy jako Alextraszu, Krasa, Rhonina, zaslechnout zmínky o Broxovi... je to pak o dost silnější zážitek.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slowy 30. 1. 2009 19:04

No já jsem četl Válku prastarých a hrál jsem W3.Pak asi o rok a půl později jsem začal hrát WoW a znova jsem začal číst Válku prastarých a znova se mi líbila.S tím silnější zážitkem máš pravdu,ale to je asi u všech WarCraft knih. Na Thralla jsem potom co jsem s přečetl Vládce klanů a dozvěděl se jeho minulost taky pohlížel úplně jinak než předtím.Akorát by mě zajímalo proč ve Válce prastarých je Malfurion Stormrage a ve hře Furion Stormrage.Jo a ten podpis,ten ti závidím ;-) .
Slowy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Raider 30. 1. 2009 19:52

Furion je zkrácenina jeho jména:) něco jako když Martinovi říkáš Marťa:)
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slowy 30. 1. 2009 21:12

Díky jsem si říkal, že to nějak tak bude :-) .
Slowy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod David Sláma 31. 1. 2009 17:22

@Slowy: hlavně se proslýchá, že v příštím datadisku by měl být zpracovaný Emerald Dream, jinými slovy bychom se mohli aktivně setkat s Yserou i Malfurionem. :)
Vládce klanů se mimořádně povedl, knížka je to parádní, zvlášť pasáž, kdy se z Thralla stává shaman.
(Co závidíš na podpisu?)
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slowy 31. 1. 2009 18:31

Nezávidím ti podpis jako podpis pod příspěvkem, ale závidím ti podpis od Knaaka na Válce prastarých :-) .Páni, Emerald Dream ve WoW zní opravdu lákavě.Zajímalo by mně, jak je na tom vydání dalších WarCraft knih, Fantom Print je měl v edičáku na rok 2008 a nevyšli a v edičáku na 2009 už nejsou vůbec, prý nějaké problémy se smlouvami od Blizzardu. Zvlášť jsem natěšený na Night of the Dragon, tak doufám že to tady co nejdříve vyjde.
Slowy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod David Sláma 31. 1. 2009 20:17

Jo tak, to už chápu - hlavně že jsem si začal. :)
Každopádně informace o Emerald Dream jsou zatím jen fámy, na druhou stranu by to bylo docela logické, vstupy jsou ve světě připravené snad od samotného vydání hry.

Mimochodem, DragonLance na mě kdysi udělalo dojem, leč moc jsem z něj nečetl, můžete někdo k té sérii napsat trochu víc, hlavně nějaké vlastní postřehy, fakta si vygooglím. :)
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slowy 1. 2. 2009 10:39

No k historii DragonLance si něco určitě najdeš na fantasyplanet.cz, tam o tom nějaké články mají. Jinak je to dělené na více sérií, např. Hrdinové, Kroniky aj. V knihovně mám asi 11 DragonLance knih a všechny se mi líbili.Je to vlastně klasické fantasy, občas s troškou vtipu. Z jedné knihy se dokonce stal animovaný film, který jsem sice neviděl, ale prý není o co stát. Ve světě DragonLance se mi líbí přímé setkávání s bohy. Hrdinové se s nimi opravdu setkávají, bojují s nimi apod. a bohové se chovají také jako lidé, kteří mají i své chyby (např. trpasličí bůh Reorx, kterému se podařilo prohrát vzácný drahokam Šedokam v kartách pár minut poté, co ho získal).No já bych tuto sérii jen doporučil, rozhodně za zkoušku nic nedáš. Jinak pro začátek bych ti doporučil přečíst si první z kronik- Draci podzimního soumraku, což je vlastně vůbec první kniha.
Slowy
Killing Spree

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků