Richard A. Knaak

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PILINA 1. 3. 2006 14:50

Nazdar četl ste někdo nějaký knihy od Richarda A. Knaaka. Jako třeba například Diablo:Království stínů, Diablo:... Warcraft:... ...? Jestli jo napište jak vás zaujala.
"There is only one way to disaster,... with Microsoft." My motto
PILINA
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 1. 3. 2006 14:52

Tak tohle by mě zajímalo. Já nic nečetl ale slyšel jsem o Warcraftu a Diablu...je to dobré?
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PILINA 1. 3. 2006 15:15

Myslím že ten chlápek to fakt obohatil. Já sem teda četl jenom ty diablácký a ty sou dobrý. Jinak shanim všechny jeho knížky jeko e-booky.
Mimochodem se koukni na http://www.fantasyplanet.cz a uvidíš co se nejvíc prodává :)
PIL-IN-A
"There is only one way to disaster,... with Microsoft." My motto
PILINA
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PILINA 1. 3. 2006 15:31

Tak sem se zplet :shock: oni už tam nevedou nejprodávnější knihy. Ale když budeš chvíli hledat tak tam jeho knížky najdeš. Kdyžtak si je můžeš koupit.

PIL-IN-A
"There is only one way to disaster,... with Microsoft." My motto
PILINA
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PILINA 1. 3. 2006 15:41

Už sem na to přišel http://www.fantasyshop.cz prodávaj tam všechny jeho knížky a taky repliky zbraní (ne vod něj) skoro uvažuju že rozbiju brasátko a koupim si nějakej ten obouručak.

PIL-IN-A
"There is only one way to disaster,... with Microsoft." My motto
PILINA
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 3. 2006 06:43

Četl jsem od nej pouze knihu ze světa Diabla.Je to zručný spisovatel,ale děj jeho knih nijak nepřekvapí.Postavy jsou až moc černobílé a je dopředu jasné,co se zhruba stane.
Nabídka jeho knih na vltavě.Ale na krakatitu je větší nabídka.Bohužel skoro vše je vyprodáno.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PILINA 2. 3. 2006 11:34

Právě proto shánim ty knížky jako e-booky

PIL-IN-A
"There is only one way to disaster,... with Microsoft." My motto
PILINA
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 11. 3. 2006 19:19

Mám od tohohle spisovatele doma všechny jeho knížky (tedy co se týče Warcraftu) nemůžu je než doporučit protože je to naprostá paráda, já jakožto naprostej blázen do warcraftu :D

Nejen kníhy od něj jsou ale dobre :

Mám doma zatím ...
Warcraft:Den Draka,vládce Klanů,Poslední Strážce - to je první tak trochu trilogie :)

Warcraft Studna Věčnosti - to je první díl nové trilogie tahle knížka je naprosto nejvíc užasná pokud jste hráli hry Warcraft 3+datadisk a četli jste Den Draka tahle knížka vás totálně odrovná...

Rozhodně si je sežeńte :)
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 30. 6. 2006 20:59

Souhlasím s axelem Studna Věčnosti je velká pecka nedávno jsem dočet duši démona a teď čekám na poslední díl
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 1. 7. 2006 09:35

Nemužu než říct že ta cela poslední Trilogie od Knaaka Válka Prastarých je výborna ,skvěle doplnuje hodně věcí .. ja jakožto Warcraftovej magor sem nadmíru spokojenej a jen ať píše dál protože mu to vážně neskutečně dobře jde :)
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 1. 7. 2006 19:02

axel222 píše:Nemužu než říct že ta cela poslední Trilogie od Knaaka Válka Prastarých je výborna ,skvěle doplnuje hodně věcí .. ja jakožto Warcraftovej magor sem nadmíru spokojenej a jen ať píše dál protože mu to vážně neskutečně dobře jde :)t/quote]
S tím doplňováním věcí si nejsem až tak jistej,jako vím že ta minulost ta doplňuje hodně věcí,ale je taky možné že když už jsou v minulosti že je to přece jenom trošku jinak.
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 2. 7. 2006 12:11

jo jo samozdřejmě pár věcí se tam v pruběhu změnilo ale nebylo to až tak zásadní aby se změnila i přítomnost ... udělali pár věcí jinak ale všechno je pořád stejně :) takže pohodička ...
8)
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 17. 7. 2006 07:08

axel222 píše:jo jo samozdřejmě pár věcí se tam v pruběhu změnilo ale nebylo to až tak zásadní aby se změnila i přítomnost ... udělali pár věcí jinak ale všechno je pořád stejně :) takže pohodička ...
8)e/quote]
v prvním díle ano ale až si přečteš druhý je tam jedna závažná věc
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 30. 7. 2006 18:59

Přečetl jsem všechny díli .... začal sem číst jinou knihu kdyžtak mi osvěž pamět nad tou zasadní věcí ... Ja si tak nak vybavuju jak Malfurion zabil toho Hakara (nebo jak se to píše) ... jinak mam díru v paměti :)
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 31. 7. 2006 16:26

no to myslím
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků