Čtení(nevim jak jinak to nazvat)

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Majorus 1. 2. 2008 09:55

Já jsem ho dostal včera za vízo, sice jsem ho už četl z netu (nemohl jsem to vydržet) ale zakousnu se do toho znovu...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 1. 2. 2008 11:17

Majore chápu.
Právě čtu Eragon od Christophera Paoliniho čtu ho sice podruhé ale něco mi na té knize dává sílu si jí znova přečíst
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 1. 2. 2008 21:06

jezek: Ne starý ne!! Proboha ještě to tak :D Ale už mě to tak "nerajcovalo", když to tak musím říct, jako dřív. Třeba pátý díl filmu jsem viděl teprve nedávno, protože mě ty filmy docela zklamaly z jedné stránky, ale z druhé mě zase potěšily. A byl jsem z něj nadšený. A teď když měla vyjít knížka, nic jsem necítil. Žádné napětí, očekávání nic. No...ale když už jsem ho měl v ruce tak to zase přišlo :D

Coft: máš štěstí, že to Major zeditoval :D Kdyby tam bylo něco důležitého tak bych tě asi nevím co... :)

btw.: právě eragon mě nakopl ke spisovatelství...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 2. 2008 19:43

Dojel jsem Miévillova Krále krysu,ten konec je parádní.Fakt doporučuju a rozjel jsem Gaimanovy Americké bohy.Vypadá to zajímavě.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 3. 2. 2008 20:15

Dneska jsem docetl Posledniho cloveka a vrhnu se na Pozpadku. Pomalu premyslim nad tim, co potom Obrázek
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 3. 2. 2008 20:15

Smoke píše:btw.: právě eragon mě nakopl ke spisovatelství...
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 3. 2. 2008 20:19

2jezek: Američtí bohové byli dobří, ale osobně mi přišli hodně natáhlí. S Králem Krysou ale souhlasím, je to úžasná knížka.

K tomu Eragonovi - dá se to číst, ale každá kapitola začíná slovy Když atd. Navíc jsou dějové linie bohužel docela předvídatelné, ovšem jako největši brak bych to neoznačoval.

Osobně momentálně čtu Mládí v Hajzlu 4 a The Fountainhead od Ayn Rand.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 3. 2. 2008 20:23

Já jo. Vykradl vše, co se dalo, prvoplánové, předvídatelné, bez atmosféry nebo mně sympatického hrdiny. Nic, prostě nic.
Ve světě literatury se trochu pohybuju, v tuhle chvíli jednám s nakladatelem (neb prvotisk románu mám)...ale že bych Eragona mohl nazvat jinak než brak, to si nejsem jist.
Béčko, jak vyšité, komercionalizované, vykrádající. Ale mělo to úspěch...protože to četly hlavně děti - od dítěte.
Tomu rozumím. Nicméně kvality to dle mě nemá žádné.
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 3. 2. 2008 20:28

Neříkám, že to je něco světoborného, vykrádat to vykrádá hodně, ale status nejvyššího braku má u mě David C. Smith - Oron Válečník a Býčí muž. Za dvacet korun jsem si zvedl sebevědomí - lépe bych to napsal i já :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 3. 2. 2008 20:42

Chemist: Možná proto mě to nakoplo :D ne spíš kvůli toho, že mu bylo 15 když to napsal. Ale pomáhalu mu s tím snad milion lidí. Když jsem to dočetl a viděl seznam lidí stará parta a nová parta, jak babička mu dělala čarky a támhleten mu pomáhal s příběhem a támhleten s támhletím, řekl jsme si že to dokážu lépe a bez nějaké pomoci. A začal jsem psát. Samozřejmě jsem si vzal moc velké sousto a leží to nedokončené. Jednou to dokončím. Ještě teď nad tím pořád přemýšlím, ale zatím mám plno dalších věcí na dělání.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 3. 2. 2008 23:40

Naposled Mlhu od Kinga a Obchod s orgány od Tess Gerritsenové.
Teď se pustím do Carrie...
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 2. 2008 07:14

Ertefol píše:2jezek: Američtí bohové byli dobří, ale osobně mi přišli hodně natáhlí. S Králem Krysou ale souhlasím, je to úžasná knížka.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 4. 2. 2008 15:20

ja NIE SOM na predaj 8) :P
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 4. 2. 2008 16:10

Sháním knížky od Jennifer Roberson, jde o sérii Kroniky národa Cheysuliů (Chronicles of the Cheysuli). Mám doma první dva díly z celkem asi 8 románů. Nevíte jestli i další díly nevyšly v češtině?

Zkoušel jsem je dohledat po internetu, ale narazil jsem jen na nějaké zapomenuté staré stránky, kde se mluví jen o těch prvních dvou o zbytku nic.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 4. 2. 2008 16:33

Přes víkend jsem u kámoše přečetl Ocelové město od Vernea...super četba, doporučuji všem!
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků