Čtení(nevim jak jinak to nazvat)

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 14. 6. 2012 09:19

Hunger games 1. Nic svetoborneho, ale cte se to dobre a vcelku rychle to odsypa :-) Ma cenu se poustet do dalsich dilu? Vypada to, ze je to porad to same dokola...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 14. 6. 2012 11:25

Má, imho je to čím dál tím lepší a rozhodně to to samé do kola není :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Pipin 14. 6. 2012 11:42

Ertefol píše:Má, imho je to čím dál tím lepší a rozhodně to to samé do kola není :)

No, já jsem si po prvním dílu (četl jsem ho ještě než byl film) řekl, že mi to stačí, to pusinkování mi nějak lezlo na nervy:D
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod holubek002 25. 7. 2012 18:43

Hobit - Fantasy jsem nikdy moc nemusel, ale pote, co se mi tak zalibila Hra o truny (a dalsi dily samozrejme), jsem se rozhodl zkusit i tento zanr a to rovnou Hobitem (a v pripade zajmu pokracovat dale Panem prstenu). I kdyz tim hlavnim duvodem byl spise chystany film. Ale to je fuk. Nelibilo se a na Pana prstenu tak kaslu :-)

Tanec s draky - To je jina. Po slabsi Hostine se kvalita zvedla (ale Boure mecu ma vsak stale hodne navrh), dej mi prisel zajimavejsi, opet se objevily nektere postavy (Tyrion!) a samozrejme nesmelo chybet i par (ne)smrti.
spoiler:
Obzvlast smrt Jona me nastvala, naopak preziti Davose potesilo :oops:
Doufam ze ted sedi Martin na zadku a jeho prsty litaji po klavesnici jako kdyz bicem mrska. Dalsi dily se samy nenapisou a 6 let neminim cekat :-\

Planeta, ktera neexistovala - Jako u kazde sbirky. Nektere povidky lepsi, nektere horsi a nektere jsem uz cetl jinde...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod zouki7 25. 7. 2012 18:50

holubek002 píše:Ale to je fuk. Nelibilo se a na Pana prstenu tak kaslu

Moje... srdce...
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 7. 2012 18:56

Mně se zase nelíbí Zaklínač, to je v pohodě :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod zouki7 25. 7. 2012 18:59

SCobra píše:Mně se zase nelíbí Zaklínač

Moje... srdce...
Kam sem se to dostal. :D
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree

Odeslat příspěvekod nox111 25. 7. 2012 20:51

Prave som rozcital World War Z.Zatial som precital asi tak 100 stran a velmi ma to zaujalo.Jedna sa o pribehy ludi s celeho sveta,ktori celili zombie nakaze.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Trey 25. 7. 2012 21:46

Zaklínač - zřejmě nejlepší fantasy co jsem četl, ale pravda ještě jsme se nějak nedostal k Písním Ledu a Ohně.

Hobit - mě se i celkem líbil, ale chápu, byl takovej pohádkovější a co si pamatuju tak mi poprvý taky nesedl, když jsme ho pak po pár rocích četl znovu (abych si zopakoval děj do čtenářského deníku do školy...sakra teď jsem si uvědomil že musim přes prázdniny něco přečíst nebo zkouknout ve filmové podobě a napsat o tom 8-S ) tak se mi už líbil víc.

No a poslední knížku co jsem přečetl byl Inheritance, poslední díl Paoliniho tetralogie Odkazu Dračích jezdců, který se mi taky líbil.

Jinak když tu byla řeč o Kulhánkovi, kdysi jsem od něj něco četl, hlavní postava byla myslim upír a v paměti mi zůstala "scéna", kdy jel tušim obrněným autem a masakroval všechny co ho chtěli zastavit ?aby se dostal do nějaký armádní základny kde byla nějaká ženská?(touhle částí si nejsme jistej)..netušíte co to od něj bylo?
Trey
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 7. 2012 21:58

Hobit je spise pro deti (ale to neznamena ze by si ho dospeli neuzili). Ja ho cetl nedavno poprve a paradne jsem si to uzil.PP je o neco malo vic dospelejsi a propracovanejsi.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 25. 7. 2012 22:07

Trey: Vládci strachu.
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Trey 25. 7. 2012 23:11

Dík. :-)
Trey
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 7. 2012 08:11

Lo!Zza píše:Hobit je spise pro deti (ale to neznamena ze by si ho dospeli neuzili). Ja ho cetl nedavno poprve a paradne jsem si to uzil.PP je o neco malo vic dospelejsi a propracovanejsi.

Asi tak no :) Když jsem se konečně dostal k Hobitovi, přečetl jsem hned celou PP sérii včetně Silmarilionu a Nedokončených příběhů. Kupodivu jsem nenarazil na slabší chvilky :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Ertefol 26. 7. 2012 08:32

Ke Kulhánkovi: doporučuju zvládnout ještě Noční Klub, který je jeho nejlepší (je vážně skvělý), pak víceméně bez pořadí (mně přišly ostatní knížky lepší, než Divocí a zlí, ale dost lidí to má naopak), jen se obloukem vyhnout otřesnému Stronciu :)

K Zaklínači tolik, že je to jedna z mých nejoblíbenějších sérií a než abych uvažoval, co je lepší, tak Sapkowského prostě řadím k Tolkienovi, Martinovi a Howardovi :)

K Martinovi a jeho tempu - koukal jsem na jeho blog a píše tam i nějaké info, jak postupuje psaní. Zrovna dokončil THE LANDS OF ICE AND FIRE, což jsou nějaké mapy, připravuje ještě asi čtyři povídky (do povídkových sbírek, z nichž dvě sám sestavuje, jedna povídka je, pokud se pamatuju, taky ze Západozemí), encyklopedii Západozemí, nějakou knížku (skoro hotovou) a samozřejmě Winds of Winter :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 7. 2012 08:51

No, nejlepší od Kulhánka jsou rozhodně Vládci strachu :)
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka