Oblíbená sci-fi kniha

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 8. 2006 16:06

Nj, překlepu sem si nevšiml :oops:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tical 31. 8. 2006 20:18

tak sem si koupil 3 knihy od erich von deniken tedka uz mam rozectenu jednu vrele doporucuji je to uz ma ctvrta knizka od neho a pohodka
Tical
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 31. 8. 2006 21:15

No já jich četl asi 11 a už mě to pak docela nudilo.Ze začátku jsem hltal všechno.Pak se pořád opakují stejné věci a přestane to být zajímavé...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tical 2. 9. 2006 00:17

jezek:sem rad ze tady nekdo je kdo to cet!
uz sem tady o tom psal a nikdo se neozval jo taky mam ten pocit obcas nejlepsi je zatim vzpominky na budoucnost
Tical
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 9. 2006 00:04

Myslím,že už jsme se tady o tom s někým bavili.Já je četl asi od patnácti.Tehdy u nás vyšly jen Vzpomínky na budouctnost a ještě jedna.Po revoluci jsem je pak četl postupně,jak vycházely,ale skončil jsem knihou jeho rozhovorů.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tical 6. 9. 2006 07:43

no ja ctu ctvrtou teprv a zatim je nejlepsi vzpominky na budoucnost husta kniha
Tical
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 1. 2007 15:28

Mám nového Kulhánka- Stroncium. A ikdyž jeho knihy jsou pro mě srdeční záležitost, tak tohle jej jeho nejslabší. :-(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 10. 1. 2007 22:08

přesně tak, Stroncko je oproti ostatním jeho knihám docela slabota, ale i tak je to výborná kniha
be obscene... be be agressive
van vren
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 1. 2007 16:26

Měl by napsat něco kde by hlavní hrdina byl "normální", něco ve stylu Cesty krve. Tihle supermani už nejsou nic moc :-(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 1. 2007 16:36

No tak mám rozečtenou Planetu,která neexistovala I. od P.K.Dicka (jsem asi v půlce) a aspiruje to na hodně oblíbenou knížku (jako všechno od P.K.D. :wink: )
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 1. 2007 17:05

To jsem nečetl :-(
Zrovna jsem v práci rozjel Místo, více místa od Harryho Harisona- před lety mě to neoslovilo a po cca 50 stranách jsem to odložil, dnes mě to baví- holt člověl věkem zraje :wink:
Já Harrisona nikdy moc nemusel,ale tahle knížka mě dostala hned po první vyjití u nác.Fakt dobrá.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crewxson 11. 1. 2007 17:14

Vzpomínky na budoucnost jsem téže četl a jedním dechem musím dodat, že větší utopii jsem asi nikdy dřív nečetl. Ale moc mne podobné témata baví... ufo a všechny mystéria kolem toho apod. Teď čtu Stvořitel Vesmíru od P.J. Farmera a chystám se na sci-fi klasiku - 2001 Vesmírná Odysea: Rajské Fontány.
CrewXson
Wii: 6194 5725 5728 3307
SSB Brawl FC: 1204-1051-5769
Mario Strikers FC : **** **** ****
Metroid Hunters FC: 1461 0795 3903
The Conduit FC: 0216-9006-6490
crewxson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 11. 1. 2007 17:38

od Kulhánka beru jako nejlepší knížku Noční klub
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaay 9. 4. 2007 15:55

Hehe, taky tohle téma musím objevit po půl roce, že jo :mrgreen:

No nejoblíbenější SF - jasně pro mě vede Robert Fabian a jeho Planeta mezi dvěma slunci - tahle kniha má neskutečnou atmsféru a na to, že to byla Fabianova druhá kniha, je neskutečně vyspělá. Když už Fabian - tak musím zmínit Mariňáci - pro mě druhá nejlepší SF.
A pak jsou klasici žánru - A.C.Clarke se vším, Ray Bradbury se vším. Robert A.Heinlein - Hvězdná pěchota ;)
Dan Simmons - Ílion ;)
Toť asi vše :mrgreen:
I'm still alive...
Kaay
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Malignus 15. 4. 2007 13:22

Ja jsem driv cetl hodne, ale ted uz skoro vubec. Oblibeny knizky nebudu vypisovat, tech je na desitky, tak napisu jen jmena autoru.

Douglas N. Adams (autoer nejlepsi knihy Stoparuv pruvodce po galaxii a Restaurant na konci vesmiru)
Phillip K. Dick (Blade Runner, Minority Report, Vyplata, Pockej si na lonsky rok)
R. A. Heinlein (Hvezdna pechota)
Timothy Zahn (nejlepsi SW spisovatel a jeden z nejlepsich spisovatelu SF vubec)
Isaac Asimov (saga o Nadaci)
Terry Pratchett (Zemeplocha)
Frederick Pohl (Obchodnici s vesmirem, Obchodnici s Venusi, Cesta na Gatewy, Gateway / Brana, Setkani s Heechee, Analy Heechee)
Frank Herbert, Brian Herbert a Kevin J. Anderson (saga Duna)
Doug Naylor a Rob Grant: Red Dwarf
J. R. R. Tolkien (Silmarillion, Hobbit, Pan prstenu)

A pak se mi libi jeste par SW knih Stiny Imperia, Namluvy princezny Leiy, Hav klamu...

Necetl jsem ale chtel bych nekdy knihy Davida Webera a Sergeje Lukjanenka (Nocni / Denni hlidka). Nevite jaky jsou?
Malignus
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků