Papírové vs internetové časopisy

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 12. 2005 15:18

Také mě dost překvapilo, že se tolik zaobírá sci-fi, měl jsem vždy představu, že Ikarie je především fantasy časák. Možná to dělá ten přebal, anebo jsem měl v rukou právě díli, které řeší sci-fi, hmm
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 1. 12. 2005 15:20

Ikarie je Sci-fi a fantasy měsíčník.Fantasy až na druhém místě.Vždyť to zakládal Vlado Ríša a Ondřej Neff a ten zas tak moc fantasy věsí nenapsal :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 12. 2005 15:41

Ondřeje Neffa znám, ne teda osobně, ale to druhé jméno je mi záhadou.

No vidíš, to s tím druhým místem jsem netušil, také mě potěšilo, že jsou otištěny krátke sci-fi povídky, to je dobré.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 1. 12. 2005 15:47

Ikari je založená na povídkách, recenzích knížek a filmů.Zbytek se přibalil časem.
Vlado Ríša je šéfredaktor a uvidíš ho na každém conu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 12. 2005 15:51

Tak začínám zjišťovat, že o Ikarii nevím zhola nic. Pořád se učíme, hmm
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 1. 12. 2005 16:16

Ony to zas nejsou informace,bez kterých bys nemohl žít :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 19. 2. 2006 17:22

Taky dám "statement" (doufám, že jsem to napsal správně) k tomuto tématu: Kdybych měl třeba nad vanou, vedle talíře, ve škole pod lavicí, či na záchodě LCDéčko kde bych si mohl prohlížet časopis tak bych třeba na papírové časopisy zapomněl ;). Není prostě nic nad to vzít si doupátka s sebou na záchod či do vany.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 19. 2. 2006 18:00

Nebo si vem na záchod notebook...a máš to :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 19. 2. 2006 18:05

Obrázek(sry ale mě to nedalo :D )
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnnym 24. 4. 2006 17:13

Kvalitativně je to na stejné úrovni (záleží samozřejmě na zdroji), lépe se mi čte článek v tištěné podobě. Ale jinak preferuju internet - je to zdarma a nemusím si kupovat časopis či noviny.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 24. 4. 2006 18:48

internet ze je zdarma? Mozna ho mas zadara, ale tipnu si, ze tak 95% uzivatelu za nej urcite plati. Sice toho mas na netu vice, avsak mit pocitac skoro vsude je podle me rozmazlenost. Ja radeji ctu pekne z papiru, ale mam strach, ze casopisy opravdu zaniknou. Mozna za rok, mozna za deset let. Tezko rict. Jak rikam, jsou mista a casy, kdy je potreba pocitac odlozit a necpat ho vsude, kde to jen jde.
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 4. 2006 20:47

Já taky dávám přednost papíru :-) na netu si spíše čtu krátké novinky a v časopise recenze
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod insyder 24. 4. 2006 21:33

Papierove casaky sa ani trosku nechytaju na kvalitne internetove casaky, nemaju na to priestor, cas, prostriedky. napr. recenzie na gamespote, su doplnene stovkami screenshotov, kopcom hi-res videii, a dalsou kupou materialu o akom by sa mohlo papierovym casakom iba snivat.
insyder
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 24. 4. 2006 21:42

Papír je papír. V klidu si vzít do ruky, do metra, do školy, na chatu, kamkoliv... Možná jediná, zato však nepřekonatelná (zatím) výhoda papíru.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 25. 4. 2006 05:30

Ono stačí vzít do ruky papírové doupě a pak doupě.cz.Píšou se sice recenze na stejné věci,ale nikdy to není stejné...
Osobně preferuju tištěnou podobu (všeobecně).
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků