Papírové vs internetové časopisy

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Jalt 19. 4. 2005 19:11

Myslíte si, že papírové časopisy a tiskoviny vůbec zanikou? Čtete raději tištěnou verzi nebo digitální článek na monitoru? Mají papírová periodika v době aktuálních článků na internetu ještě šanci?
Let there be Light / Fiat Lux
Jalt
First Blood

Odeslat příspěvekod Plh. 19. 4. 2005 21:58

samozrejme ze radsej mam texty na papiru, totiz ono na internetu mi nevyhovuje "posuvnik" :)
Plh.
First Blood

Odeslat příspěvekod nupix 22. 4. 2005 14:37

Určitě taky ráději čtu papírové časopisy, nejvíce je čtu ve vaně nebo na hawai (wc), kde si tím krátím čas, no a zkuste si vzít compík sebou :-D. Navíc taky u papírových časopisů máte určitou záruku, že jde o profesionální články, oproti internetu kde může psát každý břídl a musíte rozlišovat jestli je to jenom stránka o ničem, nebo jde o kvalitní čtení (ehm, ehm Doupě.cz:). Naopak při srovnání aktuálnosti novinek a interaktivitou mezi čtenáři a autorem článku se papír nemůže měřit s webem. Takže to vychází nerozhodně a nejlepší variantou je číst obojí, jako to dělám já.
Moderátor diskuzního fóra Živě.cz ve výslužbě
nupix
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Minos 22. 4. 2005 19:45

Na servery jako Doupe, Tiscali, nebo Bonusweb snad vetsinou pisou profesionalove ne? Ale papir je fakt lepsi, kdyz si udelam cas, tak si k tomu sednu a prohlidnu to jednim dechem. Ale delat si kazdej den cas cist recenze na webu?
Minos
First Blood

Odeslat příspěvekod nupix 22. 4. 2005 19:52

No na Doupě.cz určitě píšou jenom profíci, o to se bát nemusíš :wink:, ale ostatní servery neznám, nevím, nepovím, určitě to ale tak velcí profíci nejsou :twisted: :lol:
nupix
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 24. 4. 2005 00:36

Myslím, že nezaniknou. Určitě se najde více lidí, kterým vyhovuje papírová podoba, ale já preferuji internetové vydání a informace na netu.
tOplOaDer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 15. 5. 2005 11:27

Já si víc přečtu na papíru než na internetu protože mě za chvíli začnou z toho monitoru bolet oči.

Nechápu když hraju na Pc 6 hodin v kuse hry tak mě oči nebolej a když 20 minut něco čtu tak mě bolej fakt zajimavý :)
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kesha 27. 5. 2005 10:22

Nejlepší jsou myslím komiksy na papíře, pro mě určitě, jsem z těch pár co nemaj doma internet a spoléhají se na školní:( Ten papírový si můžu číst furt - cestou do školy, v posteli, ve vaně, v létě na koupáku.... Prostě není nad papír:))
Kesha
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 5. 2005 11:25

Doupě čtu papírové i elektronicé :P
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axel222 27. 5. 2005 11:26

jj ja taky
axel222
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 8. 7. 2005 09:58

Já čtu jak papírové Doupě ,tak i internetovou stránku doupě.
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 9. 7. 2005 11:06

Papírový. Míň (mě) z toho bolí oči, neruší zbytečnej hukot počítače (NB nemám a asi ani nebudu :().
To boldly go where no man has gone before.
big.alda (novy)
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 9. 7. 2005 21:47

neni nad papir, to je zakladni prostredek na uchovani informaci. beda jestli se papir prestane pouzivat, beda!
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 7. 2005 05:35

Navíc třeba v horách je furt lepší papírový časák.Nehledě na jeho jiné využití :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 12. 7. 2005 10:51

No comicsy radši papírový.... Jinak co se týče papírovýho doupěte, tak jsem byl jako konzolista velice zklamanej, protože (ne)poměr PC - KONZOLE je tak 85% ku 15%. Jako konzolista nekupuju.

Teď mě napadlo, že když má člověk přístup k 24hodinovýmu vysokorychlostnímu internetu, tak časopisy o poč. hrách stejně nepotřebuje. Nikdy nejsou tak rychlé, abyste se to co v nich po měsíci vyjde, nedozvěděli už z internetu. Takže váznou v aktuálnosti. Na hajzl ale bezva. Neni nic lepšího než tlačit u recenze na HALF-LIFE2 :lol:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků