Hledá se ztracená skladba z časopisu

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 17. 8. 2018 17:48

Zdravíčko. Je to už hódně dlouho, co jsem napsal příspěvek na tohle fórum. Možná si na mě někteří z vás vzpomenou ;).

Každopádně, můj problém - kdysi jsem vlastnil časopis (snad z roku 2000 nebo 2001), pravděpodobně Level, na jehož prvním CD ze dvou (druhé byla plná hra) byla uložená ukázková skladba ze hry. Pamatuji si, že se mi skladba hodně líbila, a dokonce si ještě pamatuji některé úryvky a melodii. Každopádně ani za mák si nevzpomenu, ze které hry to bylo, ani o jaké číslo časopisu šlo.

Mám pocit, že se jednalo o nějakou strategii, snad budovatelskou, a zpívalo se tam sborově něco jako "Hischéro, aminomóre, hischéro, améno héro féro". Více ze své paměti bohužel nevydoluji.

Nevzpomene si někdo z vás na nějaké detaily, které by mi pomohly jakkoli se k této skladbě z časopisu dostat?
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 8. 2018 19:33

Nikdo sem nepíše a pak přijdeš rovnou ty :D Nevím, ale pamatuju si, že v té době bylo nějaké CD s herní hudbou u Levelu. Bylo to asi 12 písniček z her. Nemůže to být ono?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 18. 8. 2018 07:05

Popravdě, nejsem si jistý. Mám pocit, že to byla skladba, kterou dali na první CD výjimečně a že se o tom zmínili v úvodním článku daného časopisu. Co vím, žádná jiná skladba tam nebyla. A teď už si ani nejsem jistý, jestli to byl Level a jestli to náhodou nebyl Gamestar, který jsem v té době taky kupoval. Přeci jen je to cca 17 let.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 20. 8. 2018 12:12

Abych to uzavřel, napsal jsem Ondrovi Průšovi z Levelu, jestli si na onu skladbu nevzpomíná. A vida, vzpomněl si. Jednalo se o skladbu ze hry Black Moon Chronicles:

https://youtu.be/ctkazh4uGLg?t=15m17s

Cca 15 let jsem to neslyšel, ale slova jsem si pamatoval celkem věrně :).
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 8. 2018 13:42

Tak to je pecka :D To jsem si asi ani nepouštěl. Jsem měl Level asi od roku 1998 do 2005, ale tohle fakt nevím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 5. 9. 2018 14:53

Nakonec jde patrně o Level číslo 53.

http://www.level.cz/starsi-cisla/level-53/
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 5. 9. 2018 18:20

Wow, to byly časy. Fallout jsem do té doby skoro neznal, takže jsem ho dojel až tenkrát. Pak i dvojku "od nich". Ale dnes bych ani jednu už nedal. Asi by to bylo moc pomalé.

Co se tak dívám, tak jsem měl čísla asi od 35 do 120. Pak jsem nějak přestal a ani nevím proč. Asi už nebyl čas na čtení :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků