Časopis Reflex

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ivetak 17. 9. 2010 14:17

Co říkáte na vývoj v Reflexu? Poslední dobou se mi zdá, že tak trochu upadá jeho úroveň. Jako by se chtěl zalíbit širším masám. Trochu mi to vadí. Třeba nedávné zveřejnění článku o Natalii Sandness mi přišlo teda hodně uhozené. Proč se tím zabývali mi není jasné. :hm
Ivetak
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 17. 9. 2010 21:53

Tak Reflexu upadá úroveň už hezky dlouho. A to ho čtu zhruba od začátku. Posledních pár let papírový zřídka, zato web furt. Nedávno začali se zpoplatněnými články. Myslím, že jejich hodnota pěnezi vyvažitelná není, lépe, neinvestoval bych do toho. Nemyslím si, že by vzrostla jejich kvalita - tento počin mne donutil koupit si asi dvě čísla abych to trošku posoudil. Malý příklad je J. X. Doležal. Podle mne se prohulil ke ztrátě soudnosti. Dřív psal k věci a dokázal vyhmátnout mnohé, co jiní "nechávali být", nyní neví jak o sobě dát vědět. Zelený Raul je druhý příklad. Ze skvělé ironie se stala, dle mého soudu, velmi nehezká "sprosťárna". Dřív dokázali, i když drsně, vyhmátnout a glosovat. Teď se tomu snad ani nedá říkat drsná karikatura, bo nemají sebereflexi ani soudnost, byť alespoň minimální. Snad je to úspěšnými soudními procesy, nevím. Všeobecně si myslím, že se přílišně oddávají politice a hlavně si uzurpují ten "správný názor". Pro mne se zařadili kamsi k Lidovkám, MFDnes. Blesk a Aha jsou lepší protože vědí, že bulvár jsou a na nic jiného si nehrají. Občas asi ještě zabloudím na webovky abych měl přehled ale z RSS jsem ho vyřadil minulý týden. Ta Natálie souvisí s tím, co jsem napsal k Doležalovi.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 17. 9. 2010 21:56

Je to hnuj a lacina pravicacka hlasna trouba. Lacina v tom smyslu, ze ten casopis zadny ideovy podhoubi samo o sobe nema, spis se snazi zalibit tzv. "liberalnimu vzdelanymu mestskymu ctenarstvu", jak nam tudle na prednasce prozradil sefredaktor Safr. Pred jeho nastupem to byl ale dost slusnej platek.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků