Jaký komiks jste četli naposledy?

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 30. 11. 2010 07:55

Osobně mám rád krváky Batman/Judge Dredd: Rozsudek nad Gothamem a Batman/Judge Dredd: Zemřít smíchy.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 11. 2010 09:33

To ja zas radsi detektivky.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 30. 11. 2010 09:55

Tak existuje jedna řada Bat komixů, která se římo jmenuje Batman: Detective nebo tak nějak.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 30. 11. 2010 12:17

jezek píše:Osobně mám rád krváky Batman/Judge Dredd: Rozsudek nad Gothamem a Batman/Judge Dredd: Zemřít smíchy.

Zrovna Rozsudek nad Gothamem mě dost zklamal, krvaky mám taky rád, ale tohle se mi zdálo nudné.
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 11. 2010 18:40

jezek píše:Tak existuje jedna řada Bat komixů, která se římo jmenuje Batman: Detective nebo tak nějak.

Po tom se podivam.

Mne nasili moc nepritahuje v komiksech. Nevyhybam se (ba naopak) jemnemu mrazeni v zadech ala Hellboy.
Ale takovej Punisher mi prisel az moc prehnanej.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 20. 12. 2010 18:00

Info pro fandy comixu EjBíSí. Ještě chybí 7 pionýrů, tam byly taky dobrý... A Stezka. Kuciš. Jsme kulturně na výši i v totalitních komiksech :pozor
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 12. 2010 08:13

Hm, hm, hm...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarafak 29. 12. 2010 14:51

Výprava za ptákem času: Příjemný překvapení, kresba je zajímavá, (trochu připomíná stylem Trollí války) a příběh výborný - konec mě úplně odrovnal :-)
Rozhodně doporučuju. 9/10
Lips Tullian: Tady není co dodat, protože je to klasika a fakt jsem skoro už nedoufal, že to někdy vyjde, navíc v takhle nádherným provedení. Saudek je tu nejspíš na svým tvůrčím vrcholu a rozhodně je tohle kresbou lepší, než pozdějí vydaný Stříbrný poklad a Konec Sahrbergovy bandy. 9/10
Calvin a Hobbes: Vzhůru na Yukon: Tohle je super zábava, stripy ve stylu kocoura Garfielda, jen mnohem lepší a zábavnější - opravdu špica. 9/10
Jarafak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 29. 12. 2010 17:05

Jarafak píše:Lips Tullian: Tady není co dodat, protože je to klasika a fakt jsem skoro už nedoufal, že to někdy vyjde, navíc v takhle nádherným provedení. Saudek je tu nejspíš na svým tvůrčím vrcholu a rozhodně je tohle kresbou lepší, než pozdějí vydaný Stříbrný poklad a Konec Sahrbergovy bandy. 9/10

Arnala a pak to s tou doktorkou jako pokračování jsi četl? Asi jo. To je podle mne vrchol, škoda, že to nedělal dál, resp. asi nemohl. Poslední útočiště byla Pionýrská stezka, bo jak se ten časák jmenoval, IMHO, dobrej časák i díky Saudkovým kresbám. Aji mjr. Zemák byl dobrej. TOho chlapa je škoda... NEI report se mi - jeho kresby - líbil zezačátku ale pak už to bylona jedno brdo. Jak spadl do toho komatu furt jsem čekal, že něco vytáhnou ze šuplete a vono nic... :grr: Pro mne je Mistr světa v komiksovejch kresbách. Basta!
Přeložím-li si Hvězdný vojny do Arnalova looku, žádnej Harrison Fordů by neměl šanci bo ta slavná sága by byla animovaná...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarafak 29. 12. 2010 20:48

Arnal je klasika, mám to v sešitu který se jmenoval 3xKája Saudek a vyšlo někdy v roce 90...asi. Nejvíc tomu slušela ta černobílá kresba, když jsem později viděl to další vydání, který údajně colorovala Kájovo dcera Berenika, obracel jsem oči v sloup - to byla ale hrůza.... Seriál na pokračování s doktorkou mi nic neříká, nevzpomeneš si na název? To mě docela zajímá. A NEI report...asi takhle, nejdřív se mi ty kresbičky libily, ale postupem času se začaly zhoršovat - nevím jak je to možný, ale už to zdaleka nebylo to, co dřív. Oproti dřívějšku, byly najednou obrázky skoro až odfláknutý, chybělo to dřívější detailní prokreslení. Ale jinak s tebou souhlasím, Kája je fakt mistr :-)
Jarafak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 30. 12. 2010 09:49

Výpravu za ptákem času jsem už taky přečetl a líbilo se mi to, i když pořád to nemá na zatím pro mě nejlepší fantasy komiks - Šinkl.
Jinak dále:
Parchanti 2: po celkem dobrém prvním dílu, mě tento hodně překvapil, dočetl jsem ho jedním dechem a už se nemůžu dočkat dalšího dílu. 8/10
Pchjongjang: Výlet do Severní Koreje: vynikající, ačkoliv tam nebylo nic vyloženě šokujícího nebo neznámého o KLDR, tak i tak se to výborně četlo a ačkoliv kniha nemá žádnou zápletku, tak přesto jsem byl zvědavý na každou stránku. 8/10
Zabil jsem Adolfa Hitlera: zajímavý, nevšední komiks, který se na první pohled tváří, že je o cestování v čase a jeho paradoxech, tak i když to zde je, tak to není to podstatné. Velmi zvláštní a dobré. 8/10
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 30. 12. 2010 18:55

Jarafak píše:Arnal je klasika, mám to v sešitu který se jmenoval 3xKája Saudek a vyšlo někdy v roce 90...asi. Nejvíc tomu slušela ta černobílá kresba, když jsem později viděl to další vydání, který údajně colorovala Kájovo dcera Berenika, obracel jsem oči v sloup - to byla ale hrůza.... Seriál na pokračování s doktorkou mi nic neříká, nevzpomeneš si na název? To mě docela zajímá. A NEI report...asi takhle, nejdřív se mi ty kresbičky libily, ale postupem času se začaly zhoršovat - nevím jak je to možný, ale už to zdaleka nebylo to, co dřív. Oproti dřívějšku, byly najednou obrázky skoro až odfláknutý, chybělo to dřívější detailní prokreslení. Ale jinak s tebou souhlasím, Kája je fakt mistr :-)


Jsem blbej. Není to Arnal s doktorkou ale Muriel. Mi to docvaklo, jak jsem teď hledal název na Wiki.
[url=http://cs.wikipedia.org/wiki/Kája_Saudek]K. Saudek-Wiki[/url]
To Třikrát K. Saudek jsem včera našel a přelouskal před spaním ...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 10. 1. 2011 22:59

Rarita - americký druhoválečný komiks popisující osudy nejlepšího československého stíhače Karla Kuttelwashera ! Po tomhle jsem pásl léta ! http://www.czechspitfireclub.cz/?sekce1 ... 01&fotka=7
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 1. 2011 09:13

Prince of Persia - zajímavá komix. Nemá nic společného s hrama a ani s filmem, ale opravdu stojí za to. Sice jsem byl ze začátku zmatený jako proslulý Goro, ale pak to najednou všechno začlo dávat smysl.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 1. 2011 18:11

jezku (ci kdo to cetl), jak je to s tim Omnibusem Vetrelce nebo Predatora? Navazuje to nejak na sebe, nebo je kazda knizka samostattne dilo? Nebo to je nejaky sber sesitu?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků