Jaký komiks jste četli naposledy?

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 19. 7. 2011 13:25

Myslel jsem animovaný film First Flight. Ten hraný mě děsí, nějak s emi do něj nechce. Jinak dík za vysvětlenou. Komixy s GL šly úplně mimo mne, znám jenom crosover Green Lanterna vs Aliens.

Hele, neznáš náhodou komix s názvem: Blackest Night: JSA
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 7. 2011 21:17

Ten hrany neni spatny, ale taky nijak neoslni. Proste takova jednohubka na jeden vecer. Ale plus ma v tom, ze aspon nemeni to universum a drzi se verne predlohy. (akorat teda Parallaxe zobrazili hodne divne).

Konkretne BN:JSA neznam, ale letme shlidnuti Googlu mi potvrdilo co jsem si myslel. Je to jen takova doplnkova nadstavba Blackest Night. Tyhle pribehy maji v hlavni roli nejakyho superhrdinu a rozviji udalosti BN z jeho pohledu.

Obdobne jako v nejnovejsim eventu Flashpoint (postupne tedy BN > Brightest Day > Flashpoint). Tam se cele univerzum obrati o 180 stupnu a znami hrdinove maji jsou uplne jini nez na ne jsme zvykli. Flashpoint ma taky asi pres 20 vlastnich miniseriich o jednotlivych hrdinech, ktere to univerzum doplnuji.

Jinak DC ted v zari chysta velkej restart spousty hrdinu. Vsechny zacnou od prvniho dilu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 20. 7. 2011 06:12

U BN:JSA mě překvalipy obálky, kdy hlavní postavou je nějaký zombii a víceméně tam umírají samí známí hrdinové, včetně třeby Wolverina.
To jsem nechtěl slyšet, restarty ve mě vzbuzujou neodbytnou touhu skoupit všechno, co jsem ještě nečetl... :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 7. 2011 07:48

No jo, to je hlavni myslenka BN. Ze umiraji nekteri hrdinove a vrati se jako zombie.

Btw Wolverine je Marvel. ;)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 20. 7. 2011 07:56

No právě...že by nějaký šílený crosover...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 7. 2011 08:03

Marvel ma neco podobnyho, a sice Marvel Zombies...

Tak nevim, treba sis ho s nekym spletl. Nebyl to treba Black Hand?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 20. 7. 2011 08:31

Soráč, jsem magor a nedívám se pořádně, viděl jsem fialovou a něco jako wolverinovo ucho a moje představivoat zafungovala moc rychle: http://www.ebay.co.uk/itm/Blackest-Nigh ... 4cecc96a75
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 7. 2011 09:43

Stane se. :)
osobne jsem na crossover Marvelu a DCcka narazil jen jednou. Ale chtel bych si ho precist, protoze muze bejt sranda videt jak se mlati Hulk se Supermanem. :)
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 20. 7. 2011 12:11

Mám pocit, že i Spider-man má nějaké crossovery s DC hrdinama. Minimálně s Batmanem a Supermanem.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 7. 2011 10:16

Docetl jsem druhou knizku Y: The Last Man. Tohle je opravdu jeden z nejlepsich komiksu co jsem kdy cetl. Uz se nemuzu dockat az mi prijde dalsi dil.
Potom taky Klasiku Civil War od Marvelu. A prvni dil Duke Nukem: Glorious Bastard.

Mam tu nachystanyho Invincible IronMana, a tenhle mesic vysly sesitovy jednicky Capa Americy a Daredevila. Tak jsem zvedav jak se jim nova serka povede..(ani jedno jsem predtim necetl)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 8. 2011 19:58

Jednicku Ultimate FF4 - timto jsem zahajil svou pout po universu 1610).
Captain America - Man Out Of Time - klasicka predstavovacka, ale zkazena tunou americkeho patriotismu
A klasicky nejaky dalsi Green Lanterny. :)

Necetl nekdo Marvelacky 1602?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 8. 2011 19:55

Obrázek

Luxusni depresivni a spinava kresba ktera perfektne vystihuje atmosferu mesta. Do toho hutny a opravdu silenthillovsky pribeh. Moc jsem od toho necekal ale nakonec jsem byl mile prekvapen.

A mozna se tam objevil i chlapek s jehlanem na hlave. ^^
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 7. 2012 22:17

Neco malo za posledni dobu co si pamatuju:

Hellblazer 1 - Ze zacatku celkem o nicem a nuda, ale posledni tretina byla celkem zajimava. Takze mozna ze Johna Constantina tak rychle neodsoudim.

Skydoll - na Evropsky komiksy moc nejsem ale tohle jesm si musel precist uz jenom kvuli tomu artu :love:

Ultimate Spider Man - uz jedu asi sestou knizku a je to cim dal tim lepsi. Scenar ma hlavu a patu a nepusobi to v dnesni dobe tak smesne jako originalni SM z 60. let. Porad nejak nechapu proc svoji Ultimate serii nema vic postav. :(
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod majdanek 29. 10. 2014 16:45

Já mám v notebooku staženo přes 130 dílů The Walking Dead. Jen najít čas to vše přelouskat. :-)
majdanek
Killing Spree

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků