Jaký komiks jste četli naposledy?

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod portapro 22. 2. 2011 22:10

Nečtete někdo komiksy na iPadu? Jakej je nejlepší komiks na čtení s batmenem?(marvel nedělá batmana? Myslel jsem,že jo...nemůžu na jejich storu v iPadu nic najít..)
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 2. 2011 22:16

Batmana dela DC. A nejlepsi je pry The Dark Knight Reurns. (sam jsem ho ale necetl)

Za sebe ale doporucim Dlouhy Halloween. Jsou tam v podstate vsichni padousi z Gothamu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 22. 2. 2011 23:10

Díky,tak jsem stáhl DC čtečku,ale ten název co jsi mi poslal je tam 4x a pokaždé jinaci obal,nerad bych koupil něco blbyho,nemuzes me poslat jak ten obal vypadá?
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 2. 2011 23:14

Na obrazku nezalezi. Hlavni je aby byl autor Frank Miller. Ty obaly se lisi s kazdym dalsim vydanim.
Tenhle je ale nejznamejsi:
Obrázek

Ono obecne - Millerovi Batmani jsou jedni z tech nejlepsich.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 23. 2. 2011 06:51

Batmanů je milion. Prý je dobrá taky lajna Batman Detective.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 23. 2. 2011 22:26

Tak jsem to stáhl a má to na mě až moc pokročilou angličtinu,ale jinak paráda díky,alespoň jsem zjistil,že je co zlepšovat v AJ :D
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 15. 3. 2011 11:10

Vetřelci: Omnibus, kniha 4 No z tohodle jsem trochu rozpolcený. Dlouhé povídky fajn, jenom jedna z nich pokračuje v prvním Omnibusu(?), to to nemohli dát popořadě? Krátké jsou víceméně o ničem. Zklamání.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 4. 2011 07:49

Konecne jsem docetl Marvels. Je to takovy lepsi prumer. Celkem s emi libilo, ze je to prurez celym svetem Marvelu (teda alepson vetsiny dulezitych udalosti), ale na druhou stranu je to dost chaoticke a v podstate je cela knizka jen o tom, ze i kdyz hrdinove lidi zachranuji, tak je stejne nenavidi. Navic tam ty vazby byly dost divne. Lidi superhrdiny nenavidi ale na druhou stranu miluji FF4...X-Meni jsou zcistajasna v 60. letech a pritom by meli byt z blizke budoucnosti. Nastvalo mne, ze jsem se nedovedel co se stalo te mutanti holcicce.
Nebyt te krasne kresby, byl by to spis prumer.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 4. 2011 09:15

Tak ono je to spíše pro lidi, kteří mají o Marvelu nějaké povědomí. Mi se to právě dost líbilo z důvodu, který píšeš. Historie Marvelu. A X-Mani nejsou z blízké budouctnosti. Tipuju, že historie X-manů sahá hodně hluboko. Něco jako Avengers. Lidi si je ale spojují z Wolverinem, který přišel až hodně pozdě. V WW2 dělal ještě jako bezadamantový kanaďan pro výzvědnou službu, zamotalo se to až pak ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 4. 2011 10:39

Ja myslel, ze ti pravi X- Meni jsou z budocnosti. Tak samo - Magneto zil za valky a podobne, ale zda se mi ze tuhle historii pridelali az pozdeji. Stejne jako Wolverina - jeho historii zverejnili taky relativne nedavno.
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 5. 2011 08:46

Docetl jsem Portalovskej komiks a ted taky:

Obrázek

O tom jak se z Hala Jordana stal GL a jeho prvni velke zkousce.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 6. 2011 13:42

Sandman: Preludy a Nokturna - Naprosta extaze. Totalne mne to pohltilo. nejlepsi byla cast v restauraci.

Green Lantern: Secret Origin - modernejsi prevypraveni pribehu + je to priprava k eventu Blackest Night.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod makovka84 14. 7. 2011 14:30

Sandmana jsem teď taky nedávno četla, bylo to super!!
makovka84
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 18. 7. 2011 13:48

Sandman je klasika, prostě paráda! Ale vyplatí se číst postupně, tak jak jde po sobě.
Já dojel konečně Predatorské a AvP Omibusy.

2Lo!Zza: Jaký je ten GL? Animáky mě dost baví, z filmu mám strach.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 7. 2011 18:30

Ja ani komiksy jinak nez od zacatku nectu. :) I kdyz mam obcas problem se vubec vyznat v cislovani.

jezek - co myslis? Jake jsou komiksy nebo film? uz jsem tu kdesi psal ze film byl pro mne celkem zklamanim. Komiksu s Lanternem jsem precetl asi 5 knizek behem minulych dvou tydnu. Takze se ze mne stal zelenej zavislak.
To univerzum jako takove mas rozdelene na 2 casti ktere se navzajem doplnuji. Green Lantern je vicemene o Jordanovi a odehrava se to na zemi. A potom jsou jeste Green Lantern Corps, ktere se toci kolem dalsich lidskych Lanternu (Gardner, Rayner, Stewart) a zpravidla se dej odehrava ve vesmiru a je tam hodne mimozemstanu.
jelikoz nejsem uberfanda scifi tak mne GLC moc nebere (ale ctu ho, abych se neztracel v deji).

Jestli si chces neco precist, doporucim ti ten Secret Origin (vyslo i v CZ). Ono je to v podstate to same co First Flight (jsou tam jiste kosmeticke zmeny, ale kostra je klasicky stejna). A pokracuj s Rebirthem. Tam je sice trochu problem s pochopenim co se vlastne stalo. (Jordan je po smrti a v knizce Emerald Twilight ho posedl Parallax nacez vyvrazdil vsechny GLC a Guaradiany (krome jednoho, kterej preda prsten Raynarovi), nicemne jeho duse zije porad jako hostitel pro Specra). Tady jsem musel hodne googlit a zamestnat wikipedii. :-)

No a k tematu:
The Walking Dead: kniha 4
Iron Man vs. Whiplash
Iron Man: Extremis - zklamani. Z Tonyho se stal prakticky polovicni stroj, ktery si muze poskladat brneni jen pomoci myslenky a stejne tak se muze nahackovat kamkoliv. Asi neco jako kdyby Batman dostal nejakou superchopnost. :(
Kick Ass
+ ty Green Lanterny
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků