Jaký komiks jste četli naposledy?

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Rosťa_ 2. 1. 2009 21:37

Mně se do ruky konečně dostalo dlouho očekávané pokračování příběhů ušatého ronina Usagi Yojimba, a musím říct, že jsem byl opět více než spokojen. Stan Sakai mě každou další knihou utvrzuje v tom, že dokonale rozumí svému řemeslu, což doplňuje o neuvěřitelné znalosti o starém Japonsku. Nezbývá mi, než nejen poslední knihu - Kozel samotář a dítě - ale rovnou celou sérii vřele doporučit!

Mimoto jsem se začetl i do komiksové adaptace knižního bestselleru Nikdykde. I přesto, že se vizualizací onoho díla neodvratně vytratila jistá krása, kterou může nabídnout jen kniha, stále si tato publikace zachovává punc kvality, za niž mi ani v nejmenším není líto zaplatit.
Rosťa Viktorin, Doupě.cz
http://twitter.com/HerexP
Rosťa_
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 4. 1. 2009 01:01

tu sa asi tato tema velmi neuchyti ale budiz ...

Naposledy som docital - Ú.P.V.O. - Dutozem a další povídky

Hellboya tentokrat vynechali ... :-) celkom prijemne, pekna kresba (Mignola style) a zaujimave poviedky...

a teraz sa chystam na Nathan Never 2, mal som ho zadarmo pri jednom starsom cisle CREW ale este som ho necital ... :hm
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 1. 2009 17:33

kacera donalda, velmi davno a ani vtedy ma to nebavilo :-)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 4. 1. 2009 18:19

Nejlepší komiksy jsou beztak ty české - Čtyřlístek a Rychlé Šípy.

Z pravých amerických jsem četl akorát Batman - Návrat Černého rytíře.

Kdysi dávno taky toho Kačera Donalda a bavilo mě to protože tam byl Strýček Skrblík.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rosťa_ 4. 1. 2009 18:39

Hurricane: Na Ú.P.V.O. jsem zrovna dnes narazil v jednom knihkupectvi a mel jsem silne nutkani koupit si to. Stojí to za ty tři stovky? Uz driv jsem se rozhodl, ze pokud bych si to koupil, tak urcite tristovkovou verzi. Prece jen, dat sest stovek za ten samy komiks, jen v tvrde vazbe, je i na me trochu moc :-)

PC: Urcite bych to nesumarizoval. Komiksy, coby plnohodnotne publikace maji mnoho co nabidnout, a to predevsim ty zahranicni. Navic, pokud se ti libil Batman, vrele doporucuji titul Batman: Arkham Asylum (podle nejz se mimochodem tvori stejnojmenna hra), jenz je nadherne temny a atmosfericky ;-)
Rosťa Viktorin, Doupě.cz
http://twitter.com/HerexP
Rosťa_
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 4. 1. 2009 20:01

Rosťa_:

ja mam tiez len tu borzovanu verziu... Ale za tie 3 stovky urcite stoji. Ja som ani nevedel ze to u nas vyslo len som to videl raz v jednom knihkupectve a hned som bral.
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rosťa_ 4. 1. 2009 20:16

Hurricane: Az tak? Ty jsi Mignoluv fanda? Ja, abych byl uprimny, jsem od nej nikdy nic necetl. Proto jsem se ptal. Takzvane, zda-li je mozne cist Ú.P.V.O. bez prechoziho seznameni s Hellboyovskym univerzem (filmy nepocitam)?
Rosťa Viktorin, Doupě.cz
http://twitter.com/HerexP
Rosťa_
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 4. 1. 2009 23:11

Rosťa_:

noo Hellboya mam velmi rad. Tento komix sa da citat aj bez toho aby si cital predchadzajuce... Aj ked myslim ze jedna poviedka tam ma nejaky odkaz na komix Cerv dobyvatel, ale ked som to cital nemal som nejake vyraznejsie problemy pochopit.
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rosťa_ 4. 1. 2009 23:27

Hurricane: Paráda, tím je to vyřešeno. Zítra jdu do města :-) Na oplátku ti doporučím již jednou zmíněný titul Batman: Arkham Asylum, který dle mého názoru stojí i za víc než jedno přečtení, a samozřejmě komiksové Nikdykde, jež je excelentní. Co excelentní, dokonalé! A to i přesto, že se o scénář nepostaral sám Gaiman ;-)
Rosťa Viktorin, Doupě.cz
http://twitter.com/HerexP
Rosťa_
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 5. 1. 2009 01:40

no zasa nezarucujem ze sa ti UPVO bude pacit, 100 ludi - 100 chuti ... :hm

Ja si ale teraz chcem najskor kupit Sin City, k tomuto klenotu som sa zatial este nedostal ... :-[
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 1. 2009 08:32

Jsem přelouskal Sandmana-Báje a Odlesky I. Nádhera....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rosťa_ 5. 1. 2009 10:06

Hurricane: To je sice pravda, ale verim, ze to nebude spatne. Prece jen, Mignola neni zadny zacatecnik a namety co poskytnul budou jiste vytecne.

jezek: Tak to ti zavidim, ja se k tomu jeste nedostal. Stale mi to lezi zabalene na stole, ale o kvalitach jsem ani na okamzik nezapochyboval. Sandman je Sandman, a Gaiman rulezz :-)
Rosťa Viktorin, Doupě.cz
http://twitter.com/HerexP
Rosťa_
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 1. 2009 10:16

No tak Sandman je fakt Sandman,už mi doma chybí jenom dvojka Bájí a Odlesků...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rosťa_ 5. 1. 2009 11:02

jezek: A kdyz mas tak rad Sandmana, dostal se ti do rukou treba spin-off s Luciferem?
Rosťa Viktorin, Doupě.cz
http://twitter.com/HerexP
Rosťa_
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 5. 1. 2009 11:08

Ne,kupuju prostě to,co u nás výjde a je lehce sehnatelné.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků