Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 19. 12. 2015 23:55

Trey píše:Re:
SPOILERY:
To já byl toho šoku ušetřen. Že Han zemře jsem bohužel zahlédl na FB, ale říkal jsem ti že by to mohl být Fejkový spoiler, jenže pak se v průběhu filmu stalo několik věcí co mi to potvrdili.
1)Když se na začátku objevil Paul tak jsem si říkal, "Hele ten mi připomíná Hana. 2)Srdceryvné rozhovory mezi Hanem a Leilou. 3)Když dal Han Chewiemu detonátor a řekl jde dolů, tam už jsme si jenom řekl "OK, teď už je jasné, takže jak".

Kámoš mi předem říkal že Kylo Rena hraje strašně nesympatickej chlapík. Zase tak hrozný mi nepřišel, ale vím co myslíš. A i když jsme ho předtím zavrhl, tak je fakt že je tu prostor pro jeho vývoj, třeba je v něm dosud neviděný potenciál.

No a zajímá mě jestli bude Lukeova role jenom ta že bude Yoda pro Reyu, nebo se i aktivně zapojí do boje.
A pokud se v dalších filmech objeví další variace Hvězdy smrti, tak už to budu považovat vyloženě za lenost :mrgreen:

ach jo napsala jsem super dlouhy prispevek a jedno blbe kliknuti na tu debilni reklamu a vse je v hajzlu

ve zkratce : kylo ren je ukrivdene decko s problemem sebeovladani a ten jeho vzhled to bohuzel jen podtrhuje
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 20. 12. 2015 21:33

spoiler:
Presne tak. Taky jsem byl jeho zjevem nejprve trochu zaskoceny a zklamany, ale pak mi doslo, ze se k te postave vlastne vyborne hodi.

Jinak teda dobre. Zadne cvrnknuti do kalhot se sice nekonalo, ale zklamany ani nahodou nejsem a tezko si predstavit lepsi start nove serie. Je pravda, ze mohli prijit s necim originalnejsim, než že ukryjou do pipajiciho droida dulezitou informaci, nasledne se k nemu dostane chlapec/divka na pisecne planete, ktery/a v sobe objevi silu, dostane se k odboji, pomuze znicit kouli na niceni planet a do toho resit nejake ty trable s rodici a dalsimi pribuznymi, ale v podstate mi to vubec nevadilo. Doufam vsak, ze v dalsim dile neuvidime pochodovat AT-AT zimni krajinou (kecam, to bych si nechal libit, obzvlast v tomto modernejsim realnejsim pojeti :love: ), lidi zalite do karbonitu nebo useknute ruce a ve tretim/devatem medvidky nicici novy nedostaveny Starkiller II.
Jsem opravdu zvedavy, jakym smerem se dalsi dily vidaji (obzvlast, kdyz se ted na humoru nejvic podilel Zvejk s panem Solem, coz jaksi uz nebude moc dobre mozne), ale kazdopadne bych si takovou kazdorocni porci SW nechal libit :-)

Trey píše:To já byl toho šoku ušetřen. Že Han zemře jsem bohužel zahlédl na FB

Uf. To jsem rad, ze se ke mne nic takoveho nedostalo. Krome prvniho traileru jsem o tom prakticky nevedel nic :-) Ale dulezitost, s jakou si predali detonator mne taky prisla podezrela
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Carter83 21. 12. 2015 18:09

Malý princ: Měl jsem obavy, ale Francouzům se opravdu podařilo přenést atmosféru knihy na filmové plátno. Moc pěkné.
Carter83
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Carter83 23. 12. 2015 14:29

Hvězdné války - Síla se probouzí:
Chyb by se dalo jistě najít spousta, ale ...
Atmosférou a celkovým zážitkem to prostě byly Hvězdné války. Takže v kině spokojenost.
Snad jedině škoda, že příběhově se nekonalo žádné překvapení. V podstatě to je takový "restart" (či spíše "modernizace") původní trilogie.
Carter83
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 1. 2016 21:08

Star Wars 7 - Mam pocit ze to Lucas/Disney uz s tim remasterovanim originalni trilogie krapet prehnal.

spoiler:
Ne, ale ted vazne. Ja se taky snazil vyhybat vsem informacim okolo a uprimne jsem taky celkem v soku a nastvany ze je to v podstate Ep. IV 2015.. Vazne mne stve ze kvuli tomuhle slo 30 let knizek/komiksu/atd z rozsireneho vesmiru do kytek. Pricemz v nem byly mnohem originalnejsi pribehy nez ma VII. :grr:

Ale k filmu samotnymu nemam zadnou podstatnejsi vytku. Snad jenom ze Luke se mohl objevit na dyl a jedna bitka se svetelnym mecem fakt nestaci. Na druhou stranu ostatni akce je perfektni a konecne to vypada jako "valka". Plus Poe se rychle stal moji nejoblibenejsi postavou nove serie.

Kylo Ren mi prisel naprosto v poradku. Verim tomu, ze v dalsich dilech se vytrenuje a bude o dost vic agresivnejsi. Ve stare trilogii meli vsichni plny kalhoty z Vadera pricemz Imperium bylo tak nejak v pozadi. Tady je to naopak. Kyla nebere nikdo moc vazne, ale vsichni jsou podelani z First Order, ve kterym se Strmtrooperi konecne za 30 let naucili i mirit.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 1. 2016 00:17

Spectre

Dobrý Bond, James Bond. Jen - mohl by mi prosím někdo vysvětlit, proč lidi tolik přísahají na Bloefelda z toho starého Bonda? Myslím tím jakože jde o ultimátního superpadoucha atd. Přitom když si vzpomenu na ten film V tajné službě jejího veličenstva, tak mi přijde tak trochu... no, standardní na tu dobu a celkově vůbec - i když oni ti padouchové v Bondech jsou celkově v retrospektivě jaksi nanicovatí a zapomenutelní. Každopádně nový Spectre sám o sobě funguje hezky a dobře se na něj kouká, ale z nějakého důvodu po shlédnutí nemám takový ten pocit, že jsem viděl něco co bude za padesát let klasikou. Ale možná to je tím, že jsem okoralý....
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod MrFail 19. 1. 2016 22:39

Fifthy shades of gray - prvá hodina taká polonuda a potom to bolo skvelé. Neviem sa dočkať kedy sfilmujú ďalšiu časť
MrFail
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 1. 2016 11:25

..........trolling? ;)
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 1. 2016 18:48

The Revenant - tak snad tentokrat to uz Leovi vyjde. Do kolen jsem z Revenanta nesel, pribeh byl v podstate klasicka honba za pomstou, ale cim ten film vycniva tak jsou nadherny zabery na zimni prirodu a Leo v hlavni roli. Vsechno je to strasne syrovy, spinavy a brutalni. Ale i presto mam pocit ze mi tam neco chybelo, nebo ze se mozna snazi byt necim vic. 8/10

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Trey 28. 1. 2016 22:53

Ex Machina - Zajímavé komorní sci-fi s jistým filozofickým přesahem. V podstatě hned od začátku byl dějem, dialogy a postavou Avy zaujat. Přesto že jsem průběh děje a pár zvratů odhadl poměrně rychle, tak jsem nakonec jsem stejně skončil finálem překvapen, ještě že tak :-). Z vizuálního hlediska (zajímavý kontrast, hlavní dějiště se nachází v oblasti krásné norské přírody) i zvukového hlediska velice dobrá práce. 8,5/10
Trey
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 2. 2016 13:39

Deadpool - 9/10

"We are going to take you to see the professor"
"Which one? MacAvoy or Stewart?"

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 15. 2. 2016 13:18

Deadpool - kupodivu bez zklamání. Přistupuju už nějaký ten rok ke všem filmům s despektem a tohle bylo fakt příjemné překvapení.
9/10 (možná i 10/10, uvidím po druhém shlédnutí)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 2. 2016 21:38

Deadpoool - stručné dojmy? ***** dobrý!

Velmi, velmi VELMI vtipný superhrdinský film, ve kterém se čtvrtá zeď bourá častěji, než když vám věčně ožralý ukrajinští dělníci "staví" barák ve kterém se vlastně nestane za celou dobu nic opravdu nového, nebo unikátního - nebýt právě té nadsázky a over the top akce. Za mě tedy palec nahoru.

P.S. kromě průběžného uchechtávání během celého filmu jsem i jednou vybouchl smíchy a to pěkně nahlas. U suchara jako jsem já výkon nevídaný
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 15. 2. 2016 22:24

Deadpool - super kurevsky narez , nejlepsi marvelovka , byla jsem na tom dvakrat a pokazde super i kdyz by se nasel jeden podstatny rozdil , poprve jsem totiz v kine byla v Praze a pak u nas v Karvine

rozdily

Praha - super atmosfera jeste pred samotnym promitanim cca 15 lidi v marvelovskych kostymech jako Black Cat, Starlord , Cpt. America , Psylocke , Black Widow, Loki a samozrejmne par deadpoolu se objevilo , atmosfera pri promitani skvela , cele kino se smalo pri kazde blbe narazce a vtipu , tma byla az do konce promitani tedy az po konec titulku a zaverecnou scenu

Karviná - nikdo v kostymu , random lidi , nektere to ocividne nebavilo a hralo si s mobilem , obcas se smalo jen 5 lidi najednou , jakmile naskocily titulky tak se hned rozsvitilo a 90% lidi vypadlo , proste atmosfera napytel
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 2. 2016 00:43

Deadpool - podruhé a furt ***** zábava!
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka