Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 5. 2015 09:55

Ja myslim, ze cely film uz by muj mozek nevydrzel.

"Tank you" a "Game over" je proste absolutni strop. Dal uz v hlaskovani jit prakticky nemuzes. :D

(a scena kde se nackove bavi o knircich je taky totalni zlato :D )
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 6. 2015 22:57

The Raid 1 a 2...
Jako jestli během natáčení těchhle filmů neumřelo na těžká zranění alespoň dvacet kaskadérů, tak fakt nevím jak to udělali. Místy naprosto brutální gore, detailní vizuál na věci, které snad ani nenchci vidět a dávka poctivého akčního kung-fu-masakru, na jaký se Holliwood nezmohl snad ani za posledních deset let dohromady. Skvělá kamera, skvělá choreografie a překvapivě i dobré herecké výkony. Brutal, potlesk ve stoje a smekám. Takhle by se měli točit akční scény (tzn. tak, aby bylo ku*va něco VIDĚT!!! a ne tou shaky kamerou drženou epileptickým kameramanem s pokročilým Parkinsonem).

Závěrem - jednička se mi líbila trošičku víc.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 16. 6. 2015 03:18

Jurský svet - bylot pěkně ale už to znovu vidět nemusím moc wtf okamziku
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 7. 2015 10:41

Ahoj Doupáci a Alianno, asi souhlas - z Jury je tahle nejslabší, no aspoň jsem se od Avatara vykopal zase jednou do kina, hehe...Ozvi se díky. Máco od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 7. 2015 21:37

Nový Mad Max
Spokojenost. Naprostá spokojenost. Nic úžasného na scénáristické stránce, ale akce, akce a akce, navíc v naprosto luxusním provedení.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 7. 2015 22:14

Poslední Terminátor.

Jako nečekal jsem to, ale film se mi líbil. Ano, není to dvojka, ale Salvation si můžeme konečně spokojeně vymazat z paměti a trojku to předběhlo s přehledem. Samozřejmě naprosto nechápu, proč se filmové studio rozhodlo v druhém traileru vyspoilovat naprosto zásadní dějový zvrat - tohle se prostě nedělá a strašnou výhodu mají ti, kdož trailer minuly. Mě to prostě hlava nebere, protože tohle není nějaká hloupoučká romantická komedie, u které je všechno jasné. Každopádně tenhle díl doporučuji, bude se líbit.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 27. 7. 2015 11:32

N.Marko píše:Nový Mad Max
Spokojenost. Naprostá spokojenost. Nic úžasného na scénáristické stránce, ale akce, akce a akce, navíc v naprosto luxusním provedení.

Souhlasím, skvěle udělaná věc!

-- 27. 7. 2015 12:34 --

N.Marko píše:The Raid 1 a 2...
Jako jestli během natáčení těchhle filmů neumřelo na těžká zranění alespoň dvacet kaskadérů, tak fakt nevím jak to udělali. Místy naprosto brutální gore, detailní vizuál na věci, které snad ani nenchci vidět a dávka poctivého akčního kung-fu-masakru, na jaký se Holliwood nezmohl snad ani za posledních deset let dohromady. Skvělá kamera, skvělá choreografie a překvapivě i dobré herecké výkony. Brutal, potlesk ve stoje a smekám. Takhle by se měli točit akční scény (tzn. tak, aby bylo ku*va něco VIDĚT!!! a ne tou shaky kamerou drženou epileptickým kameramanem s pokročilým Parkinsonem).

Závěrem - jednička se mi líbila trošičku víc.

Jednička totiž neměla hluchá místa. Ikdyž to, co se u dvojky považovat za hluchá místa je v normálních akčních filmech hutný příběh. Ale byla celistvější a celkem by mne zajímal ten US remake, ale nechci si kazit den a promarnit další minuty životu :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 7. 2015 14:48

Zase na druhou stranu by jsi měl téma na stěžování u piva :D
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 28. 7. 2015 09:58

Kde jsem nebyl už asi 3/4 roku.... :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 7. 2015 10:47

No já vlastně taky ne, ale furt tu máme fórum a sociální sítě ne? ;)
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 8. 2015 10:50

Nová Fantastická 4.
Já nějak nevím, nepřijde mi to jako vyloženě průšvih, protože to tak nějak dohromady dávalo celé smysl, ale co průšvih je je to, že celý ten film má jen hodinu a půl. Po zhlédnutí mám zkrátka pocit, jako by někdo usekal nejméně půl hodiny psychologického vývoje postav, toho co dělali mezi získáním schopností a finálním vyvrcholením a vůbec celý ten vývoj a chemie šly do hajzlu.
Asi největší provar je, že si pro případné příští díly kompletně a nenávratně zabili hlavního záporáka se kterým se F4 potýkají od svého začátku. Nechápu, jak mohlo Marvelem projít právě tenhle důležitý detail. To, že se Doom objevil na plátně cca na deset minut a pak zadřel, to mi nevadí, ale jeho porážku udělat tak, že je nerecyklovatelný, to jde proti zákonům komixu.
Další průšvih je v tom, že vzhledem k nepříznivým recenzím se na tenhle film bude snažit studio co nejrychleji zapomenout, takže na případný režisérský sestřih, který by to dal do pořádku můžeme předem zapomenout.
Sumasumárum, takový popkornový film, nad kterým neradno přemýšlet, ale úplně marný taky není.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 15. 10. 2015 07:29

Zkouknul jsem první Crows, tedy Crows: Zero a ikdyž neznám předlohu a neviděl jsem ani následné anime, ten film má něco do sebe. Příběh celkem předvídatelný, ale skvělá kamera, střih a OST.
https://youtu.be/eF9nrAH4ITA
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 11. 2015 15:07

Man from U.N.C.L.E.
Hodně dobrý film. Trochu bondovka, trochu buddy komedie,spousta 60´nostalgie, pěkná akce a i když jde o typicky otřepané super-záporácké klišé, příjemně se na to koukalo, plus chemie mezi herci fungovala na výbornou. Taky chci pochválit hudební složku, která prostě sedí :) Jo, dobrej film, doporučuji.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Ertefol 1. 11. 2015 15:18

Fantastic Four

Je vidět, že se extrémně hodně stříhalo a děj je prostý jak bulharská striptérka. Začátek je celkem slušný, ale čím dál, tím hůř. Škoda.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod icotech852 1. 11. 2015 19:53

Vcera Chappie a bol to trosku drsny film v style die antwoord.Ziadne cislo 5 zije.
Minuly tyzden Mad Max.Dej nonstop killing spree,dobre su hlavne efekty a zvuk.Skoda v deji cesty spat a Maxovej nevyraznej postavy.Myslim,ze hra to vynahradi.
forsaken...
icotech852
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka