Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 4. 2014 21:04

Ja bych rekl ze v Spirited Away se toho deje celkem dost. V podstate jsou tam asi 3(?) mikropribehy. ja teda fakt musim vyzdvihnout tu krasnou hudbu. Ono uvodnich asi 5 minut s Hisaishiho hubdou me utvrdilo, ze tohle bude trochu jinej kalibr, nez na co jsem zvyklej.

Ja planuju jeste minimalne Howla a Mononoke, kterou jsem taky videl kdysi hooodne davno ale jen cast a uz si z ni nic nevybavuju. Nejspis ale asi zkouknu celou kolekci, oni zas tolik filmu nevydali.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 4. 2014 22:11

Gravity

Naprostá nádhera! Z nějakého důvodu mi je Sandra Bullock už léta sympatická (byť jsem měl tu "čest" ji vidět v několika vyloženě slabých kouscích) a i když nám holka nemládne, tak jí to stále zatraceně sekne (ten její sestřih nakrátko v Gravity fakt žeru) a když chce a má dobrý scénář, tak umí zahrát, že ji to člověk zbaští i s navijákem, rybářem, loďkou na které rybář seděl a kusem pobřeží k tomu. Gravity je sci-fi, které vlastně ani tak moc sci-fi není, jen se odehrává na místě, které není moc obvyklé. Rozhodně ne v žánru akčních, nebo reálně katastrofických filmů. Drama o dvou lidech, jež se posléze smrskne na jednoho, důraz na snahu o přežití, extrémně nepřátelské prostředí, organicky (i když v tomto filmu to je tak trochu protimluv) skloubené s uchvacujícím vizuálem a perfektní hudbou. Vše naprosto precizně provedené. Pro mne jeden z těch opravdu doporučení hodných kousků. Zásadní věc roku.

Btw: Hrozně by mě zajímalo, jak by ten film vyzněl, kdyby v něm nebyla vůbec žádná hudba a natočené to bylo z vlastních očí. Asi by to mělo fakt koule :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 2. 4. 2014 14:43

doporucuju jeste Porco Rosso a Laputa: Castle in the Sky
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 4. 2014 21:41

sveho casu jsem vidal hodne reklam i na From Up On Poppy Hill

Muppets: Most Wanted - komu se libila jednicka (mne) tomu se bude libit i dvojka. Film je totalne nacpany camei, takze kdo ma rad hru "kolik dokazete poznat holywoodskych tvari" bude mit pri dostatecne pozornosti radost.. (James McAvoy se mihl tak maximalne na 2 vteriny, a Danny Trejo...no to je kapitola sama o sobe :D) 8/10

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 5. 4. 2014 23:38

Captain America : Winter Soldier - hezky akcni a skvele , minusem je delka a flashbacky

(po dlouhe dobe v kine a uz to dlouho neudelam , smae hi hih hihi od pubertacek , pul hodiny reklam pred filmem , upoutavka na film justina biebera skoro jsem vyhodila veceri)
Nemá tu někdo mentolku?
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 4. 2014 14:22

Anchorman 2 - jsem se nasmal snad jeste vic nez u jednicky. A tech znamych tvari... jsem cumel :-) 5/5
"Meli jsme se dobre, nez jsi nas nasel. Ja jsem fotil pussies, Champ serviroval lidem netopyry a Brick byl mrtvy" :D
"Black" :D :D :D :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 9. 4. 2014 06:28

Captain America: Winter Soldier - Jsem spokojen, nadmíru :-) 9/10
Ali: No vidíš, jsem byl s kámošem a krom nás dvou tam byli jen další tři chlapi, takže klid a pohoda :-) A reklamu na Biebera naštěstí nepustili :D
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod real.Medojed 9. 4. 2014 14:29

Lego the Movie podle mě komedie století smál jsem se od začátku do konce. Captain Amerika mile překvapil vzhledem k tomu, že jeho komiksy moc nemusim a první film se mi taky moc nelíbil.
real.Medojed
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 11. 4. 2014 11:42

Mrak: Ja tam teda Biebera mel :-! K tomu dabovane trailery na Spidermana a Strazce. Aspon vim, cemu se vyhnout. A celkove reklamy skoro 20 minut...
To je frajer...

holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 11. 4. 2014 14:47

Jo, reklamy jsou peklo, to souhlasím. Ale Bieber nikde. Strážci s titulema, pak jeste pár dalších, minimum s dabingem naštěstí. :-) Spíš mi štve, že tam, kde čekám hodně lidí, není skoro nikdo a tam, kde si přeji lidí minimum, jich je maximum :D Což je pokaždé, když jdu s milf do kina samozřejmě. :mrgreen:
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod holubek002 11. 4. 2014 15:06

Cinestar?
Jeste me pokazde prekvapi kolik lidi se po marvelovkach odebere domu okamzite po konci. Ted na Kapitanovi byly do prvni titulkove sceny uz tak 2/3 fuc a na uplne konecnou nas tam zustalo asi 5 (z cca 50). Jeste horsi to bylo tehda u Avengeru a u Iron mena 3 nevim, tak jsem byli celou dobu jen dva (ale to tam zase prisla obsluha s vyrazem, co tam jeste delame) :D
To je frajer...

holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 4. 2014 15:25

Já to měl bohužel bez titulků...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 11. 4. 2014 15:27

presne do cinestaru nebo cinemacity uz fakt nejdu , banda decek , smrad z popcornu a jinych sracek , polovina lidi se misto filmu kouka do mobilu, lepsi do normalniho kina , nekdy si rikam proc vubec tito lide do kina chodi jak je film ocividne nebavi , to je nejaky novy druh mody ? hej nemame co delat tak na dve hodiny zalezeme do kina a budeme otravovat ostatni
Nemá tu někdo mentolku?
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 11. 4. 2014 15:38

Alianna Hitomi píše:presne do cinestaru nebo cinemacity uz fakt nejdu

Jenze co jineho ti zbyva, pokud nechces cekat? A s ostatnima lidma jsem uz dlouho nemel problem.
To je frajer...

holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 4. 2014 16:39

Ja mel u Capa suverenne nejlepsi zazitek za poslednich par mesicu. Vychytal jsem super misto (sedim rad zhruba ve spodni tretine salu), nikdo nezral popkorn, nefunel, zadny mobily, ruseni, nesedel prede mnou dvoumetrovej cernoch jako obvykle...tak to ma vypadat.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka