Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 1. 2014 12:49

Tohle mi po Expendables, Capitain America a Avengers, které jsou celé postavené jen na prvoplánovém explozivnu, ani nějak nevadilo. A neřekl bych, že by slisovali nějak moc luxusních aut :) Jen takovou slušnou střední třídu (teda až na ten Mercedes na konci honičky).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Mrak 6. 1. 2014 12:50

Vždyť to bylo bez emocí, tam jen pořád odříkával text, co se naučil a emoce nikde.. Zlaté první tři. Čtyřka ušla, pětka nic moc.
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 1. 2014 13:29

SCobra: Ja jsem jediny, komu se libila Apokalypsa a ty musim byt jediny, komu se libila pata Smrtonosna past. Mi to prislo hrozne uz otravnym Willisem (a to ho mam jinak rad, ale tady byl McClane dost mimo) pocinaje, debilnim dejem konce.

N.Marko píše:aby ukázali, že mají dost veliký budget,

Me teda nepresvedcili. A jestli veliky budget meli, tak ho teda moc dobre pouzit neumeli.

Ale konecne Rivalove - 5/5 Paradni film, at uz byla realita jakakoliv. Ale podle ohlasu vsude mozne jsem cekal prece jen jeste trochu vic.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod truekejsi 7. 1. 2014 15:18

^ taky jsem od Rivalu cekal o neco vic, bylo to koneckoncu docela predvidatelne a neustale od Laudovy "im the best and i know it" kecy uz mi lezlo na nervy...
truekejsi
First Blood

Odeslat příspěvekod Carter83 11. 1. 2014 11:39

47 Róninů - po některých negativních recenzích a komentářích jsem byl k tomuto filmu skeptický a vlastně jsem ani neměl v plánu jít na něj do kina. Ale nakonec jsem to risknul a byl příjemně překvapený. Pár chybek by se našlo, ale celkově povedené fantasy stojící za zhlédnutí.
Carter83
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 11. 1. 2014 17:15

They Live -1988- hodne nadcasovy snimek
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 1. 2014 10:59

Globy celkem zklamani. Leovi to preju ale z American Hustle jsem docela nervozni - podle ohlasu je to pry dost velka zivacka.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod holubek002 13. 1. 2014 22:06

Ze by Leo konecne dostal i toho plesouna? :-)
Na American Hustle jsem se tesil, ale kvuli ohlasu na to asi kaslu
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 15. 1. 2014 07:14

Zataženo, občas trakaře 2: Po jedničce, která pro mě byla hodně slabá, mi dvojka přišla jako to nejlepší, co z toho lze vytěžit. Tacodýl, bananofíni a další jsou prostě nejlepší :D 8/10
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 1. 2014 09:19

Thor 2: Jedničku jsem neviděl a po Avengerech a Kapitánovi Americe mě Thor poměrně mile překvapil - bylo to celkem vtipný a klidně bych se na to podíval znovu. Na druhou stranu na Thorovi jsem byl v kině, na předchozí jmenované jsem koukal na PC, tak možná to udělalo ten rozdíl :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 1. 2014 22:15

Blade Runner - Co je na tom tak kultovního? Jediný, kdo tam slušně hraje, je Rutger Hauer a jeho postava mi ve výsledku přišla z celého filmu nejpropracovanější. Deckard jako nejlepší Blade Runner je naprosto marnej a jen náhodou ho nedostane každý Replikant, na kterého narazí. Depresivní atmosféra by působila podstatně lépe, kdyby nebyla postavená jen na tom, že se celý film odehrává v noci (a v dešti) v divných kulisách. V zásadě je to jen standardní akční sci-fi bez akce... Někde v půlce jsem měl dost velké nutkání to vypnout a býval bych udělal líp.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Mrak 19. 1. 2014 22:31

Escape Plan: Fajn film, na jedno shlédnutí. :-) A po delší době zas konec, který jsem vůbec neodhadnul. :-) 8/10
About Time: Výborný, celá myšlenka dotažena (skoro) do puntíku. 8,5/10
Rush: 8,5/10
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 1. 2014 14:22

Metallica: Through the never - myslenka doprovodneho deke mi nejak unikla. Jinak fajn zaznam koncertu. 7/10

Walter Mitty - konec mne sice lehce zklamal, a Buttonovska vlozka byla imho dost prestrelena ale i tak je to kvintesence pekneho filmu. 8/10

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 20. 1. 2014 15:31

SCobra píše:Blade Runner - Co je na tom tak kultovního? Jediný, kdo tam slušně hraje, je Rutger Hauer a jeho postava mi ve výsledku přišla z celého filmu nejpropracovanější. Deckard jako nejlepší Blade Runner je naprosto marnej a jen náhodou ho nedostane každý Replikant, na kterého narazí. Depresivní atmosféra by působila podstatně lépe, kdyby nebyla postavená jen na tom, že se celý film odehrává v noci (a v dešti) v divných kulisách. V zásadě je to jen standardní akční sci-fi bez akce... Někde v půlce jsem měl dost velké nutkání to vypnout a býval bych udělal líp.

Nečetl jsi, nepochopíš status kultu ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 1. 2014 16:04

Ja cetl a taky si myslim, ze film je mizernej.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka