Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 12. 2013 12:09

SCobra: Počkej... ono to mělo nějaký děj? :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 12. 2013 12:19

Jen takovou simulaci děje :D A právě mě překvapuje, že něco tak jednoduchého nedokážou dát dohromady tak, aby to nevypadalo divně.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Mrak 27. 12. 2013 12:29

Expendables, co si pamatuju, mi jednička přišla lepší, než dvojka.. :)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 12. 2013 14:14

StefiCZ píše:Ty máš koupenou tu Potterovskou kolekci? A jak je to balený? Prostě jenom modráci v papírovým přebalu?

kartón a v tom 8 modráků - a jeden je ještě k tomu jinej (od jinýho výrobce, trochu tlustší a jiné zaoblení) což už je úplný vrchol amatérismu :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod holubek002 29. 12. 2013 14:13

Mrak: Ja to mam naopak. Jednicka taky usla, ale dvojku jsem si uzival od zacatku do konce :-)

Walter Mitty - pohodovy, optimisticky film, ktery dokaze zvednout naladu 5/5
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 1. 2014 00:59

This is the end - z tohohle se mohlo vytriskat daleko vic. Ale aspon zfetovanej Michael Cera a rozhovor o tom kdo znasilni Emmu Watson pobavil. 4/10

Dal jsem si znovu Rush. Opakuju se, ale pevne verim ze tenhle film vyhraje letosni Oskary a naprosto mu to preju. Pro mne osobne nejlepsi film minuleho roku. Uz se tesim az mi prijde Blucko, abych ho mohl sjizdet minimalne kazdyho pul roku. 10/10
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 1. 2014 09:35

Bezstarostná jízda - Co to jako mělo být? Změť mnohdy chaotických záběrů, příběh prakticky žádnej, zábavnost zádná, sdělení žádné. Celé to bylo divné. 1/5
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod holubek002 4. 1. 2014 13:19

Lo!Zza píše:This is the end - z tohohle se mohlo vytriskat daleko vic. Ale aspon zfetovanej Michael Cera a rozhovor o tom kdo znasilni Emmu Watson pobavil. 4/10

Ja jsem asi jediny, komu se to opravdu libilo :-)

Alien 1-4 vsechno Director's cut nebo specialni edice - 5,5,4,3/5. Nejlepsi jednoznacne Cameronova dvojka a nejhorsi ctyrka
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 1. 2014 13:23

Avengers a Kapitán Amerika - tyhle moderní superhrdinský filmy mi přijdou všechny jeden jako druhej, tak nevím... Nicméně docela dobře se na to koukalo, jako náhrada akčních filmů z 80. a 90. let dobrý :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 1. 2014 21:20

Holoubek - Ja nevim, asi ses fakt jedinnej. :)

47 Ronin - moc mi nesedelo, ze se film snazil pusobit vazne (az dramaticky) a kupodivu se mu to i darilo, ale zaroven tam Keanu zabiji monstra a behaji tam sovi lide. K tomu dost mizerna a nejvic lame smrt hlavniho badasse. Skoda, potencial byl...takhle je to jenom film "videt a zapomenout". 5/10

Anchorman 2 - Jednicka je kult a verim ze dvojka se jim stane taky. V podstate naprosto stejny skript jako v jednicce, ale s novymi (naprosto super) hlaskami a absurdnimi scenkami. Naprosto fenomenalni tresnicka na dortu je (stejne jako v jednicce) bitka mezi ruznymi zpravarskymi tymy s brutalnim poctem znamych hercu. (Nebudu spojlovat, ale Kanadsky, prilis zdvorily tym, rulez :D ) 9/10

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Mrak 5. 1. 2014 21:49

Carrie: No.. Kniha lepší, o tom žádná, ale zas na druhou stranu.. Díky zasazení do "dnešní" doby (mobil, internet apod.) se mi nějaké drobnosti líbily více ve filmu, než v knize, ale opravdu jen drobnosti. :) Představivost je lepší 7/10
//A telekineze je beztak nejkrásnější schopnost. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 1. 2014 22:32

Smrtonosná past 5 - co se na ní lidem tak nelíbí (teda kromě překladu)? :) Mně přijde naprosto v pohodě - možná lepší než čtyřka, která byla hodně přitažená za vlasy.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 1. 2014 10:36

Men se hlavne nelibi, ze 4 a 5 slapou po odkazu genialnich 1-3, kde byl John spis jenom nahodny hrdina, kterej byl ve spatny cas na spatnem miste..zkratka clovek co mel stesti v nestesti. Ve 4 a 5 u je z nej generickej akcni hrdina.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 1. 2014 11:00

Hmm, pravda, takhle jsem o tom nepřemýšlel :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 1. 2014 12:25

Mě se na pětce nelíbilo místy prvoplánové explozivno. Například honička na silnici, kde slisovali sadu luxusních aut (a ani jedno Žigulíka) asi jen proto, aby ukázali, že mají dost veliký budget, aby slisovali sadu luxusních aut a opupínkovaní nerdi mohli uchcávat a vzdychat nad lisováním luxusních kár...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka